Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Алена
Добрый день! Подскажите пожалуйста Хочу поступить на ветеринара,какие предметы ЗНО надо сдавать?
Влад
Для Алена: Для Иван: Для Владо: читайте умови вступу 2022, додаток 4
Комментировать
Давид
Добрый день всем, возник вопрос. В 2021 году сдавал ЗНО, без учитывания результатов ДПА в форме ЗНО, по закону меня могли принять в вуз и с такими результатами. Аттестат получил, учусь в вузе Планирую поступать в вуз за пределами Украины, для этого требуются в аттестате сдача ДПА в форме ЗНО. Вопрос, могу ли я снова придти в школу, попросить зарегестрировать на ЗНО и ДПА в форме ЗНО и получить новый аттестат после прохождения ЗНО в 2022 году? Заранее огромное спасибо за ответ!
Галина
Для Давид: ні, не можете. Дпа здають для отримання атестату а не для вступу. Атестат Ви вже отримали. Неіснує процедури переотримання нового атестату. Всі хто збирався вступати закордон, здавали дпа, бо без нього атестат в інших країнах не приймають.
Комментировать
Дмитро
Сколько нужно предметов ЗНО для поступления в ВУЗ 2022 на основании младшего специалиста 123 "КИ".
Галина
Для Дмитро: 2
Комментировать
Ніна
Якщо ми плануємо вступати на Медичний 222, скільки нам ЗНО нотрібно здати? Згідно наказу МОН №1098 від 13.10.2021 на медичний факультет потрібно здати : 1 укр.мова аббо укр.мова укр.літ 2 математика або біоголігія 3 фізика або хімія Тоді питання 4 ЗНО Іноземна або Істрія України потрібно? І як бути з математикою вона обовязкова
Галина
Для Ніна: для вступу достатньо 3 предмети (як перераховано). А якщо Ви випускник школи у 2022 році, то маєте здавати обов’язково 4 предмети для ДПА. Тому у Цьому варіанті підійде такий перелік предметів: 1. укр.мова, 2. математика, 3. історія або іноземна, 4. хімія або фізика. Якщо є бажання, то можете здати 5-м предметом біологію, якщо знаєте, що здасте її краще за математику і Вам її краще подавати при вступі. Але це на Ваш розсуд. 4 предмети цілком достатньо
Наталя
ЗНО з укр.мови та літератури можна замість укр.мови для Медичного 222?
Галина
Для Наталя: а навіщо собі ускладнювати життя? краще здати один предмет добре ніж намагатись завчити ще й літературу (яку тупо треба саме пам’ятати, а це засмічування мізків непотрібною інформацією, яка Вам не знадобиться).
Комментировать
Иван
Если я не планирую получать высшее образование, то всё равно нужно в 11 классе здавать?
Вероніка
Для Иван: Обов’язкове ДПА у формі ЗНО для отримання свідоцтва про повну загальну середню освіту.
Комментировать
Владо
Закончил 5 курс института,хочу перевестись в другой ВУЗ нужно ли мне сдавать ЗНО?
Анна
Нужно ли сдавать ЗНО выпускникам советских школ? Какие условия поступления в ВУЗ для выпускников 1992 года?
Влад
Для Анна: такі ж самі умови, як і для випускників 2022. Треба складати ЗНО.
Комментировать
Елизавета
Если обязательные предметы для поступления : укр.м; укр.лит, история Украины Нужно ли сдавать математику на ЗНО?
Анастасия
Для Елизавета: да, она тоже обязательная!
Комментировать
Віктор
А потрібно здавати ЗНО для вступу в виший навчальний заклад , після того як здавав ДПА у вигляді ЗНО у 9 класі ?
Таня
Я задавала ЗНО по 3 предметам, математику не пройшла. Можно ли поступить у Вуз с 2 предметами?
Лиза
Здравствуйте на кого можно поступить если здав зно по предметам история украины,укр мова, и география по этим предметам проходные у меня баллы!!
Галина
Для Лиза: а на кого збирались, коли ці предмети обирали? Може Ви спершу визначетесь ким хочете бути?
Комментировать
Вероника
Здраствуйте. В следующем году я закончу 11 класс и у меня два вопроса: будут ли мои результаты ЗНО влиять на аттестат? Если мне для поступления нужно только ЗНО по укр.языку и математике, остальные мною заданные предметы на что-то повлияют или нет?
ВЛАД
Для Вероника: ЗНО не має відношення до атестату, а от ДПА у формі ЗНО є обов"язковими для отримання документа про освіту. 4 ДПА у формі ЗНО Ви повинні здавати обов"язково. Якщо для вступу Вам потрібні ЗНО з математики і українська мова, то Ви можете здавати Українська мова і математика ЗНО і історія чи англійська на вибір як ДПА, і будь який предмет на вибір як ДПА
Комментировать
Олег
Я навчаюся на 3 курсі коледжу. Цього року не здав ЗНО з математики. Для подальшого навчання воно мені не потрібно. Але після оголошення результатів мене відраховують з коледжу. Чи є для цього підстави? Чи це правомірно?
Галина
Для Олег: Так. Ви навчаєтесь на "молодшого спеціаліста", який відносився до системи вищої освіти. А вищу освіту можна здобувати лише у випадку, якщо здав ЗНО.
Комментировать
Тамара
Доброго дня! Якщо не склав ЗНО, чи можно вступити на спеціальність ту ж саму або споріднену на підставі диплому молодшого спеціаліста (технікум)? Склавши тільки фахові іспити?
Влад
Для Тамара: ні
Комментировать
Алексей
А как быть если на момент записи на ЗНО и на момент сдачи я нахожусь в рейсе, я моряк, предположительно в августе сентябре этого года я возвращаюсь с рейса, могу я как то сдать зно? чтоб поступить в университет по донабору в октябре этого года? И.к не всегда судовладельцы вовремя списывают с судна, ввиду обстановки с короновирусом в Мире.
Галина
Для Алексей: вступайте наступного року. Ніякого зно в осени не буває.
Влад
А вчитися і на сесії як ходити будете, якщо Ви в рейсі?
Комментировать
Алексей
Доброго, интересует кто может поступить без ЗНО в этом году в высшие учебные заведения? Имею образование техникум - колледж, имею ли я право поступать в высшее учебное заведение по той же специальности без ЗНО?
Влад
Для Алексей: ні, 2 ЗНО треба і фаховий іспит в уніаерситеті
Комментировать
Діма
Добрий день,якщо школу закінчив у 2004,є диплом молодшого спеціаліста з технікуму.Потрібно складати зно
Влад
Для Діма: так, 2 ЗНО і фаховий іспит. В наступному році.
Комментировать
Діана
Доброго дня, я навчаюсь на 2 курсі коледжу, ЗНО з математики (яке є обов’язковим предметом), не склала, але в подальшому вона мені не потрібна взагалі. Чи вплине це на мої результати в атестаті?
Галина
Для Діана: зно до атестату не має відношення. Для атестату здають ДПА. Якщо Ви писали зачву, аби вам в атестат внести результати ДПА, то внесуть ту оцінку, яку отримаєте за 12-бальною шкалою.
Комментировать
інна
Обязательно вносить результаты ЗНО в аттестат в виде ДПА ? 1.Если я собираюсь поступать в Украине
Влад
Для інна: ні. Тільки не ЗНО у вигляді ДПА, а ДПА у вигляді ЗНО.
Галина
Для інна: якщо Ви не писали заяву аби внесли, то не внесуть, бо на державному рівні обов’язкове ДПА відмінили. Якщо писали, то внесуть. Зараз вже нічого не зміните
Комментировать
інна
Подскажите, осталось последнее ЗНО георгафия,на которое зарегистрировалась, ну мне не нужно его сдавать, я сдала английский язык и украинский и математику , что мне нужно сделать, что бы я не сдавала ЗНО, а оценку поставили в виде ДПА ?
Галина
Для інна: нічого Ви не можете зробити. якщо Ви виявили бажання на внесення ДПА до атестату, то мусите здати всі 4 предмети. Як Вам можуть поставити ДПА з предмету, який Ви не здавали
Комментировать