Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей
Добрий день,якщо наприклад не прийти на математику ,то інші іспити будуть анульовані?
Ніна
Для Сергей: Звісно ні. Але якщо Ви- випускник 11 класу, то тест з математики для Вас обовязовий.
Комментировать
Виктория
Добрый день, в этом году добавили уровни математики, а если я сдала в том году ее то в вуз где требуется профильная математика возьмут?
Влад
Для Виктория: в вуз треба ЗНО, а не профільну математику. А профіль чи стандарт, то ДПА. Оцінка йде в атестат.
Комментировать
Олена
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, я отримала диплом спеціаліста ще в 2005 році, тоді ніяких зно не було. Зараз хочу отримати вищу освіту. Треба здавати зно? Чи там інші правила прийому у Вуз?
Ніна
Для Олена: Уточніть будь-ласка, що значить Ви отримали "спеціаліста"??? Технікум? Коледж? Чи повна вища освіта і Ви хочете змінити спеціальність? Я Вам поясню тоді
Комментировать
Мария
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, сдала зно в прошлом году, хотела и в этом, но сложилось так что не успела зарегистрироваться. Можно будет как-то зарегистрироваться в период дополнительной регистрации? Или уже все, ждать следующего года?
Влад
Для Мария: на додаткову сесію можна зареєструватися тільки з поважної причини: навчання за кордоном, участь в змаганнях, хвороба і т. Д.
Ніна
Мария, пробуйте! Зарегистрируют Вас, я думаю. Мы узнавали - нам сказали, что помогут всем желающим.
Комментировать
Алина
Доброго дня! Я зареєструвалася на ЗНО 2 березня, але ще до сих пір не відправила документи. Підскажіть, буль-ласка, що робити. Вже пізно? Чи можу я зареєструватися на додаткову сесію? Я випускниця минулих років.
Ніна
Для Алина: Спробуйте на додаткову сесію. Всім обіцяли допомогти в цьому році. Але обовязково у встановлені терміни все відправте. Успіхів :)
Комментировать
Vitiok-vitiok
Можна додати предмет на ЗНО після закінчення реєстрації? Вирішив подати документи ще в один ВНЗ,а там інші екзамен потрібні
Влад
Для Vitiok-vitiok: ні
Комментировать
Лариса
Доброго ранку, підкажіть будь ласка, якщо я зареєструвалася на сайті, а документи (в паперовому вигляді) ще не відправила. До котрого числа можна відправляти поштою чи вже пізно?
Влад
Для Лариса: до 5 березня. Вже пізно.
Лариса
Дякую!
Комментировать
Рома
Доброго времени читатели, подскажите если знаете. Я отправил документы дней 5 назад , а они ещё не обрабатывались , через сколько одобрят / не одобрят мою заявку?
Мария
Очень СРОЧНО скажите, пожалуйста, паспорт іd просрочен мне 19 подавать копію просроченного или заграна? (В центре оценивания ответили заграничного украинского, но хочу просто уточнить)
Лиля
Подскажите, если отправить документы в последний день подачи то есть 5-го числа. Они ведь дойдут?
Ігор
А якщо документи не надійдуть в центр до 5 числа, то що тоді? Підкажіть, будь ласка...)
Максим
Для Ігор: Наскільки я зрозумів, датою подачі документів є фактична дата на конверті. Тому, якщо ви відправили документи сьогодні, то усе має бути добре!
Комментировать
Максим
Доброго дня. Якщо я сьогодні відправив документи, то ще встиг зареєструватись? Типу, надходження документів буде вважатися датою відправки?
Антон
Для Максим: если дата отправки стоит в пределах регистрационного периоду, то дойдёт.
Максим
Сьогодні 04.03, відправив сьогодні. Реєстрація, якщо не помиляюсь, до 05.03
Комментировать
Катя
Добрый день. Если я сейчас учусь в колледже, но ЗНО уже сдавала. Сейчас отправить документы я должна полностью сама? А в колледже мне не нужно сообщать что я в этом году хочу сдавать ЗНО? Заранее спасибо.
Александр
Здравствуйте. Я заканчиваю колледж 3курс. В прошлом году (2курс) я сдавал ЗНО. Подать документы нам помог колледж. Я решил опять сдать ЗНО . Подскажите, я правильно понимаю, в этот раз я иду как выпускник прошлых лет?
Екатерина
Добрый день, Подскажите пожалуйста контрольно информационный лист до Регистрационной карточки и заяву... на разных листах печатать?
Вера
Добрый вечер. Хотела отправить документы на Королёва 26,на почте сказали, что нужен номер ячейки иначе письмо не доставиться. Как быть в такой ситуации? Пыталась отправить укр почтой.
Кристина
Доброго вечера! Скажите пожалуйста, можно ли отправить документы новой почтой или только укр?
Анжелика
Добрый день! Скажите, пожалуйста, куда отправлять документы для регистрации на ЗНО ?
Анжелика
Для Анжелика: Я с Новомосковске, Днепропетровской области
Комментировать
Кристина
Здравствуйте, скажите , если я а этом году закончила среднее специальное теперь хочу высшее образование , мне нужно сдавать зно ? И куда отправлять документы ( Харьков )
Володимир
Для Кристина: да, нужно. Подавать заявки в электронной форме
Галина
Для Кристина: що таке середнє спеціальне? В цьому, це в якому? 2020 чи 2021?. Хіба Ви не здавали вже ЗНО?
Комментировать
Tatiana
Доброго дня, скажіть будь ласка, якщо моя дитина навчається у ліцеї у 9 класі, та з 4 березня директор ліцею хоче відрахувати з ліцею , за погані оцінки. Маю право я лишити мого сина до кінця навчального року в ліцеї, не шукати нову школу, тому що в цьому році потрібно здавати ДПА???