Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Леся
А мені захотілося написати про те, що я була дуже задоволена своїми минулорічними курсами, можливо це залежить від того, хто керує ними. В Чернівцях (по крайній мірі у інформатиків) курси проходять і цікаво, і плідно, за що окремий респект керівнику Людмилі Афанасіївні.
Вчителька
Рішив Ніколаєнко і собі на пенсію тепле місце забезпечити. В цих інститутах пенсіонери з великим стажем пенсії, які вийшли з різних облоно, думають радянськими категоріями і плодять різного роду звіти. Закритьи і зекономити кошти, а вчителі і самі вміють знаходити нове,
читач
А які бізнес-проекти розквітають в цих ОІППО! Жвава торгівля т.з. методичною літературою (авторами передруку якої є працівники кафедр) за цінами, що втричі перевищують собівартість. Створення прожектів різних "інновацій", які лягають на плечі освітян купами різних планів, звітів, моніторингів, причому перебудувалися так, що вимагають і паперові і електронні варіанти. Витання у віртуальному світі - повне віддалення від проблем реальної школи.
Tasia
Погоджуюсь з Tatjana. Саме у цих, так званих інститутах, нічого невзмозі зробити так звані "вчителі вчителів"-непрактики, "видатні методисти", відкриті уроки яких, видимо, є державною таємницею, і, які вимагають від простих вчителів неймовірних відкриттів у педагогіці, щоб потім покласти їх на полицю і собі поставити галочку за важку працю. При цьому- ставлення зверхнє, часом і хамське. Не порівняти з курсами при університеті, де відчуваєш себе особистістю та колегою викладача.
Леся
To Tasia: Молодець! Так і є!!! Тільки народ ніхто чути не хоче.
Галя
To Tasia: Правда 100%. Повністю згодна!!! Вимагають впроваджувати "іновації" ними ж видумані, звіти,звіти, звіти ....Розігнати!! вчителі їх зникнення зустрінуть з полегшенням.Маючи 25річний стаж, побувала справді лише один раз на цікавих та корисних курсах від Валентини Курилів,а решта даремна трата часу, грошей та нервів.
Комментировать
учитель
все институты эти надо закрыть!!! они не оказывают никакой методической помощи, НИКАКОЙ! они своими неразумными новациями в столь сложное время,своим мудрствованием только размывают руководящий потенциал управлений образования обладминистраций!!! там собрались люди,ушедшие в отстой из руководящей работы, абсолютно не знающие школьной жизни,мешающие районным управлениям образования и служащие базой для защиты множества липовых кандидатских и докторских!!! это был бы правильный ход!!!партия регионов,вперед ,к реформам!!!!
читач
To учитель: Погоджуюсь з Вами, шановний колего, практично в усьому. Єдине, що не піддається розумінню - це реформи у виконанні партії регіонів. Такий же базар і видимість діяльності, як в їх попередників...
учитель
To читач: согласен с Вами!эти реформы в образовании навевают черную грусть!
TEACHER
To учитель: Згоден з Вами з приводу методичної допомоги. НІЯКОЇ методичної допомоги немає ні від ІППО, ні від облоно, ні від районо. Зате є купа всіляких паперів, що треба написати, коли здати і т.д. Єдине, що було цікаве, - відкриті уроки таких, як і ми, Вчителів. Цікаво, а хто-небудь з учителів був хоч раз на відкритому уроці у методиста ІППО, чи методиста районо ????????????????? Я про таке диво дивне ні разу не чув..........................Думаю далі продовжувати не треба. Коментарі зайві !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Бажаю всім Вчителям здоров'я, щастя і побільше грошей!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Комментировать
Инна
Каждые 5 лет учитель должен повышать свою квалификацию. Когда приезжаешь в институт первый раз, то для тебя всё кажется новым, интересным, но с каждым последующим разом всё то же, что и было в первый раз. Разве это повышение квалификации? Это трата времени , денег, да еще и нервов. Бывает слушаешь лекции и думаешь, а ведь это уже я слушал 10 лет назад!
ТТТ
Долой дармоедов из ИППО! Методистами обычно идут работать тупицы и бездари - уважающий себя человек в эти крысятники работать не пойдет! Любой учитель этих "псевдометодистов" научит и теории и практике учительского дела. В нашем ИППО, например, работают (и, соответсвено, преподают на учительских курсах): - бывшая директриса школы, сбежавшая оттуда во время коррупционного скандала - дама с явными признаками вырождения на лице, купившая за кусок сала диплом биолога - старая маразматичка-математик, которая не то что фамилии учителей, но и таблицы умножения не помнит и т.д. и т.п. Узнаёте свои ИППО???
Tatjana
To ТТТ: Пам*ятаю якогось року прийшла надавати методичну допомогу вчительці зі стажем 15 років ЇЇ УЧЕНИЦЯ, пропрацювавши ЛИШЕ РІК в школі! ОТО ДОПОМОГЛА! "Чому немає малюночка на дошці ?" - спромоглася вказати пальчиком!
Tatjana
От сьогодні Я ПОГОДЖУЮСЬ З ДЯДЬКОМ МИКОЛОЮ!
Комментировать
nina
пропоную ліквідувати центри метод."допомоги". щодня кілька бумажок "прозвітувати, виконати, прийняти участь". А коли вчити дітей? Остання новизна в Кіровограді - на виконання програми Президента - кожен вчитель закріплюється за людиною похилого віку, щоквартально - звіт про зроблену роботу (яку? прибирати, ходити в магазин?)в письмовому вигляді до ЦМСПС. З"явилася нова професія - вчитель-соціальний працівник із "замороженою" зарплатою на 5 років. Гарна економія бюджету!
Tatjana
To nina: А ви, вчителі, не думали про те, що це не є вашими посадовими обов*язками? А якщо це не посадові обов*язки, то їх виконання або ПОТРЕБУЄ ОПЛАТИ,або потребує ІНШИХ ЛЮДЕЙ.Не вчителі повинні це робити. ВИ ПРОСТО ДОЗВОЛЯЄТЕ СЕБЕ ЕКСПЛУАТУВАТИ!
Комментировать
Рома
Николаенко противоречит сам себе. Говоря о необходимости сохранения институтов последипломного образования, он мотивирует это тем, что последипломное образование является отдельной составляющей системы образования.А потом говорит про необходимость что-то изменить в законе о высшем образовании. Если последипломное образование рассматривается как высшее, то этим должны заниматься университеты.
Tatjana
Особисто мені таке підвищення кваліфікації НІЧОГО НЕ ДАЛО ані в плані методичної роботи, ані в плані фахової освіти. Як на мене - найкращим підвищенням кваліфікації є самостійне навчання, яке допоможе знайти ефективні методи роботи в конкретній ситуації, в конкретній школі, з конкретними дітьми. Інститути ж післядипломної освіти - можливість заробляти гроші ні на чому.
Ігор
To Tatjana: А тепер припустимо, що такої ж позицыъ дотримуватимуться студенти, учні шкіл: "особисто мені така освіта НІЧОГО НЕ ДАЛА ані в плані соціально важливих навичок, ані в плані фахової освіти. Як на мене - найкращою освітою є самостійне навчання, яке допоможе знайти ефективні методи роботи в конкретній ситуації, в конкретній школі, з конкретними дітьми. Інститути ж і школи - можливість заробляти гроші ні на чому"...
Tatjana
To Ігор: Я - ЗА ! Якщо батьки мають можливість вибирати школу, то вони користуються ТАКОЮ можливістю. оскільки вони бачать, що САМЕ ЦЯ школа надасть іх дітям НЕОБХІДНІ НАЧИКИ,потрібні в нашому житті!Можливо саме через таку позицію батьків деякі школи(ліцеї, гімназії)мають потребу влаштовувати конкурс серед тих дітей, батьки яких прагнуть надати дітям якісну освіту? Ви над такою постановкою питання не думали?
Комментировать
Володимер
Може шановний колишній міністр освіти і правий так повинно бути як він каже. Але нажаль ці інститути не виконують своїх функцій навіть на 95 %. Від вище зазначеного міністром. Тому мабуть потрібно переглянути діяльність цих інститутів, запровадити нові форми і методи перепідготовки чи зовсім закрити дані заклади. Вчитель з 20 річним стажем роботи.
Outbreak
To Володимер: учитель з 20-річним стажем? ВолодимЕр? ну-ну... П.С. Руки геть від КОІПОПКу!!
Ігор
To Outbreak: В Японії більше 15 років вчителем працювати не можна (професійна деформація) держава оплачує перекваліфікацію.
методист
Не вся інформація може надійти до вчителя сільського,тим паче корисна,а не та,на якій прсто заробляють окремі видавництва.Ланцюжок ІППО-РМК все-таки має певний сенс.На жаль,в цих умовах,що склались на сьогодні в освіти найлегше знайти винуватого-методиста,бо вчитель в класі-його чіпати не можна.А що викладає там вчитель,який "так "відгукується про курси-то сам бог знає.І методжурналів такий вчитель не бачив,і про інновації уявлень не має.А як ще й підручника не має- то він просто заробітчанин.
Комментировать