Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Маша
Слава богу, що в нас залишилися ще Педагоги, а не лише Директори! Ну причому тут політичне забарвлення? Знову з 1 вересня вчителі і вихователі прийдуть у голі необладнані кабінети і перше, що вони зроблять - будуть просити у батьків гроші НА ВСЕ!!! А ми про Євросоюз, з їх матеріальною базою та освітніми технологіями, які основані знову ж таки на розвиненій матеріальній базі. Вчитель, яким би гарним він не був, завжди буде мати у нашому суспільстві тавро невдахи (если ты такой умный - то почему ты такой бедный?). 12 чи 11? Да вже однаково! Освіту розвалили і не намагаються відроджувати! Безглузді паперові реформи, толпи перевіряючих чиновників, навішування на школу і вчителя функцій далеких від освітянської діяльності і ГРАБІЖ БАТЬКІВ руками класних керівників і вихователів! Гидко, страшно!
Педагог
примусивши батьків віддати своїх дітей в державний, платний ДНЗ в 5 років підвищеться рівень освіти? В садочках немає нічого, ні програм, ні іграшок, шалена недостача кваліфікованих кадрів, про матеріальну базу взагалі говорити страшно.Влада, хоч інколи згадуйте, що ви живете не лише для себе.Ламати - не будувати..Досить виставляти на посміховисько атестат чи диплом української дитини. Раджу вам піти попрацювати з вересня місяця в школи та садочки периферійних міст України. Подивитись в розумні оченята дітей. Задумайтесь...
Педагог
Роз'яснення винесені, коментарі не приймаються.Єдина галузь, що не була зачеплена новою владою України, вже пішла під ніж з старими підручниками і програмами.Шкода, що мало хто готовий боротись за освічену націю, люди зневірились, що їх діти зможуть отримати освіту в країнах Євросоюзу чи хоча б безкоштовну освіту в Україні.. Чому замість ламати 12річку не продумали програму підвищення кваліфікації педагогів, не збільшили матеріальне забезпечення шкільних лабораторій, не зробили ремонти, не продумали шкільний транспорт? Чому за це повинні думати батьки і віддавати власні останні копійки?Діти зневіряються в потрібності освіти як такої. Батьки, не маючи коштів на якісну освіту в сльзах дивляться як їх чадо їде на заробітки.Технікуми, коледжі, ПТУ,школи - все занедбане. А що сказати про дошкільну освіту!?! Невже...
UA
МОН роз"яснення надав, але хто роз"яснить, коли освіта стане пріоритетною галуззю в нашій країні, хто скаже, коли освіта перестане фінансуватися за остаточним принципом, хто скаже, коли батьки перестануть витрачати свої копійки на вікна, двері, фарбу і т.д Хто, в решті решт скаже, коли учителя перестануть тримати за "лоха", від якого на все очікують "Ура"? Гидко від такої влади.
Директору, учителю, маме и просто ненавистному к другой точке зрения человеку
В трёх строчках столько ненависти и злобы, что стыдно за Учителя. Вы употребили слова "шавки", "моськи", "заткнулись" и складывается впечатление, что Вы-титан мысли, а не директор. Вы и детей так учите: "МОЛЧА-А-А-ТЬ!!!" ?
Директор. учитель, мама
О. наконец-то МОН хоть как-то отреагировало на тявканье мосек от "чесних новин" и пр. Только такие вещи надо делать по ТБ, через телемост, прямую видеолинию, шоб заткнулись шавки, а те, кто не понимал, понял бы, почему надо переходить на 11 летку.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!