Учителя встретят Новый год без зарплат?

В нескольких областях Украины работники образования еще не получили зарплату за декабрь 2011 года

Учителя встретят Новый год без зарплат?

Об этом сообщает "Экономическая правда" со ссылкой на источник в Министерстве финансов.

Собеседник издания отметил, что в последние годы работники образования получали зарплату до Нового года, что совпадало с завершением бюджетного года.

В некоторых случаях практиковалась выплата премий по итогам года, но на этот раз, в частности в Одесской, Херсонской и Волынской областях, не осуществлены даже обязательные платежи. "Нет денег", - подчеркнул собеседник "ЭП".

В то же время, сотрудник одной из киевских гимназий сообщил "Экономической правде", что в Киеве учителям выплачен только аванс за декабрь.

"В прошлом году с нами рассчитались за декабрь до конца года. В этом же году получили только аванс, а зарплату еще ждем, но ее никто не обещает. А Бога молим о новогодней премии за 2011 год. Коллеги из регионов жалуются, что их отправляют на зимние каникулы за свой счет", - жалуется работник образования.

Данную информацию подтвердил также сотрудник одной из школ Тернопольской области.

Размер новогодней премии столичного работника образования учитывает и стаж, и ставку, но в среднем составляет 500 гривен.

Освіта.ua
29.12.2011

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
...то хворіючих або курсисток не заміняють взагалі. А ще наше начальство вчасно рапортує про всі виплати вчасно. То це значить, що їх ніхто й не перевіряє і все наше життя залежить від свого, місцевого "баріна", а Київ, то так... Але мені цікаво, колеги, чи хто-небудь з посадовців наші висловлювання читає, чи "по добротє душевной" нам просто дали можливість помітингувати і випустити пару?!
Наталія
Ну, що свята минули - тепер зарплата і ні дочого - принаймні у нас так думають. У нас в Краснодоні взагалі дивовижна ситуація: вся область і зокрема Краснодонський район отримала ще в грудні і за листопад, і за грудень, і ту премію, а ми наче прокажені, наче не місто у нас, а чорна дірка. Так зважте на те, що по телебаченню оголосили, що кошти місту виділено. Азаров взагалі себе героєм почувався, коли оголосив, що нарешті цього року є кошти на славнозвісну премію. З преміями у нас така ситуація: дають 100-400 гр на весь колектив, то ми виписуємо по черзі комусь, а потім залишаємо, щоб забезпечити семінари. А цього року завміскво йшов на пенсію, то нічогісінько не дали, наче це ми добровільно його таким чином привітали. Курси в нас то оплачують, то ні, але зарплату зберігають. А ще кожна школа мусить економити, то хворіючих або...
Владимир
В Черкасах отримали зарплатню за грудень і премію до Дня Вчителя у грудневий аванс
наталі
Для Владимир: Везет Вам, а Краснодон до сих пор без зарплаты за декабрь. Ужас! Как жить, чем кормить детей?
Комментировать
о
а як вам заплатили за зно? нам дали підписати якісь бумажки, де ми відмовляємось від оплати, а через кілька місяців ми дізнаємося, що декілька колег отримали гроші за зно
Анна_К
Шановні, у мене планові курси підвищення кваліфікації. Мало того, що заявили, що ніякого відрядження не оформлять і не оплатять, та ще й попередили про відпрацювання після повернення з курсів. Таке враження, що отримання диплома педагогічного ВНЗ автоматично перетворює людину на власність директора.
55555
Для Анна_К: В нас теж саме. Тільки директор для себе, своєї дружини і куми ДІСТАЄ оплачувані відрядження.
Маргарита
Для Анна_К: У нас теж не оплачували курси зразу, в кінці року дали грошову винагороду в розмірі посадового окладу ( як компенсацію за курси).
Комментировать
sas
Біла Церква отримала премію у розмірі 4,5% (50 грн. в середньому). Це вперше така низька премія. Нас взагалі вважають уже ні за що. І доки ми мовчатимемо???????????
PR
Для sas: І не тільки Ви. В Житомирській області також деякі райони отримали премію у розмірі 5%.
Комментировать
Львів
Сьогодрі 3 січня і ми без зарплати за грудень! Не знаю чи буде зарплата, хоч на Різдво!!!! Хоча заміни поки що нам оплачували і премію до дня вчителя ми отримали.
alex_Ковель
Проголосуйте в 2012р за "пенькобежца межигорского" і буде вам велике щастя
12
Премий никаких не дают, замены не оплачивают, даже отгулы за олимпиады не выпросиш. А в новом году снимут все оплаты за факультативы, деление на группы.Если так будет можно сразу на вила поднимать директора и всю областную верхушку - терять будет нечего.
Oksana
Премії видали директорам і то таємно. А вчителям ні на день вчителя, ні на Новий рік нічого не дали. Тільки заврайоно вчителів обізавав ледацюгами, це за те, що не дали "потрібних" показників успішності за І семестр. Після такого і працювати не хочеться.
Олена
Ні на день вчителя ніякої премії на на Новий рік не отримали. Навіть зарплатню за грудень не всю дали!
Валентина
Ко дню учителя нам не дают премию уже года три. А под Новый год дали премию 44 гривны. И сказали: "Скажите спасибо еще за то, что у вас еще есть по 2 часа вариативной части,.." Мол, если вас не устраивает такая премия, то еще и это отнимем!
С
Тоже первый раз слышу про новогоднюю премию. К дню учителя дали по 200 гривен.
Маргарита
А внас дали премії директору, завучу, голові ПК в розмірі посадового окладу. А всі вчителі залишилися як завжди " за бортом". Причому премії видалися " таємно" та ця інформація випливла сьогодні наружу. В школі атмосфера гнітюча. Чому ділять на " білих" і " чорних" ? Ось так !!!
к.р.о.
Для Маргарита: В нас теж, премії отримують ті, хто ділиться з тими, що дають.
Комментировать
Lina vec52@mail.ru
Я тоже впервые слышу про новогоднюю премию(разве что районо получает), но нам, учителям и ко ДНЮ УЧИТЕЛЯ НИЧЕГО НЕ ДАЛИ. Одесса
Маша
Впервые слышу про новогоднюю премию, нам ее никогда не выплачивали