В Украине стартует Международный конкурс по украинскому языку им. Петра Яцыка

Открытие ХII Международного конкурса по украинскому языку имени Петра Яцыка состоится 9 ноября в День украинской письменности и языка

В Украине стартует Международный конкурс по украинскому языку им. Петра Яцыка

Конкурс проводится в целью утверждения статуса украинского языка как государственного, увеличения его престижа, воспитания у молодого поколения украинцев уважения к языку своего народа.

В Конкурсе могут принимать участие ученики школ 3-11 классов, профтехучилищ, а также и студенты вузов.

Для учащихся общеобразовательных школ и профессионально-технических училищ конкурс проходит в четыре этапа, а для студентов высших учебных заведений - в три.

Организаторами Конкурса являются Министерство образования и Лига украинских меценатов. Конкурс проводится в соответствии с Положением о Международном конкурсе украинского языка имени Петра Яцыка. Общенациональный этап конкурса будет проведен в январе 2012 года.

Победители итогового этапа Конкурса будут награждены дипломами и денежными премиями, также будут отмечены учителя и преподаватели, которые подготовили победителей.

Руководителям учебных заведений, в соответствии с письмом Министерства образования, поручено провести организационно-методическую работу, направленную на привлечение учащихся и студентов, а также курсантов и лицеистов к участию в XII Международном конкурсе украинского языка им. Петра Яцыка.

Справка: Петр Яцык - канадский предприниматель украинского происхождения, меценат и филантроп, известный своим весомым вкладом в финансирование украиноведения на Западе и в Украине. Основатель Международного благотворительного фонда "Лига украинских меценатов".

Освіта.ua
04.11.2011

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Мне нужны задания!!!За 6 класс!!!!!! Дайте плизз я свои потеряла (
Ольга
Нужны хотя бы примерные задания, котрые были в прошлом году за 3 класс. ПОМОГИТЕ НАЙТИ!!!!!! ПОЖАЛУЙСТА!!!!
дима
Для Ольга: пидэрскае ваше задание№№№№№№№343443345
Комментировать
влад
а где можно найти ответы на задания, пожалуста очень нада 6 клас
Паша
Для влад: Для Ольга: я нашол
Комментировать
Вікторія
дуже хочу дізнатись результати заключного етапу! просто вже немає сил чекати. будь ласка скажіть хоч приблизно коли вони будуть?
дарина
Підкажіть будь-ласка. Як піготуватися до Яцк?
Паша
через интернет
Комментировать
Ирина
где можно получить результаты конкурса я из 4 класса...я везде искала ни могу ни как найти....помогите!!!
Сюзанна
Для Ирина: я выйграла.. иду на районую
Комментировать
Віка
скажіть будь-ласка, де можна дізнатися результати всукраїнського етапу?
Андрей
Для Віка: по телефону лиги меценатов (смотри их сайт), но раньше начала апреля вряд ли будет (сам звонил)
Комментировать
Ірина
Я посіла І місце у районному турі цього конкурсу( 8 клас), але поїхав чомусь учень 4 класу- нічого не розумію, лише марно готувалася.
Лина
а где можно найти результаты??
дарина
Для Ирина: вам повинний сказати вчитель!
Комментировать
Анюта
А я 11 грудня цього року їздила на міський конкурс ім.П.Яцика сказали що результати будуть 19 грудня.Я чекала результатів але до цього часу мені результати не сказали!І в Інтернеті я шукала ніде немає!Що рробити?
Олена
я їду 25 січня на загальнонаціональний))
Тарас
Донька посіла перше місце серед третіх класів у школі, сказали готуватись до наступного туру, що мав відбутись 8 грудня у школі №69 м. Києва. Потім нас повідомили, що конкурс перенесено, на коли - повідомлять пізніше. Сьогодні, 16.12.2011 сказали, що у цій школі не працював телефон і нікого з нашої школи не повідомили...... Ось так! Дитина готувалась і чекала цього конкурсу.Скажіть будь-ласка, це тільки у нас така "відірваність" від усього світу і чи бува вона така випадкова? Складається враження, що немає ні мобільних телефонів, ні громадського транспорту, ні районо-облно.
Інна
Син зайняв перше місце на конкурсі серед 3 класів. Спочатку сказали готуватися до областного туру, тепер, сказали що серед переможців в нашому місті на область їде тільки переможець серед 4 класів. Чому так? Поясніть, будь ласка.
Анастасія
Я теж була на цьому конкурсі))) виграла шкільний та районний тур))) а тепер поїду на ОБЛАСНИЙ)))))
Іван
зараз конкурси взагалі не мають змісту, оскільки всі зараз стараються мати вищий рейтинг,тому що місця як вже писали визначаються наперед. Варіантів два: або йти на олімпіаду або йти на олімпіаду і нічого там не робити,всеодно результат однаковий.
Анна
Скажіть, будь ласка, де можна знайти завдання до цього конкурсу??
дарина
Для Анна: пошукайте у інеті. ось мені вчитель-консультант все по чопу я готуюся в інеті.
Комментировать
Христина
Хай би хоч той конкурс чесно проводили, а не визначали переможців за ступенем споріднення з членами журі
Анна
Для Христина: Я никого там не знаю и победила)
Комментировать
Fksyf
я була на тій олімпіаді))
Олена
Конкурси потрібно, бо розумеим учням треба себе десь проявляти. Інша справа, що я не вірю у прозорість олімпіад і конкурсів Яцика. Кажу, бо знаю. В цьому році, переглядаюси систему Конкурс, де було видно, хто з дітей скільки балів набрав(абітуєнтів маю на увазі), побачила таку картину. Призер Всеукраїнського туру олімпіади набрав ( чи набрала, не пам"ятаю) 168 балів з укр. мови. А 10 третіх місць на обласній олімпіаді - це нормаотно? Хто заплатив, тим і дали. Нікого не образили.
лиза з бахмача
Для Олена: вот я на шкильному зайняла перше мисто серед 4 класив и 3 на загально шкильному мне прикольно а ви можете сумувать що не виграли
Комментировать
12
Достали уже своими конкурсами!
Учитель
Для 12: Достали-сиди дома и смотри Табачника по ТВ
2011
правильно!!!!!!!!!!!!!!!!
Комментировать