Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Businka
Я,як мама,як колишня студентка педагогічногу ВУЗу, вважаю, що якби більшість вчителів були ПЕДАГОГАМИ з великої букви,то ніякого Етичного кодексу не було потрібно! Та ,на жаль, у сучасній школі все навпаки. Я особисто стикаюсь, як вчителі недобросовісно відносяться до своєї роботи, як занижують оцінки (підвищуючи ті самі оцінки тільки піля того, як учні займаються у цього вчичеля репетиторстовом), як по-різному відносяться до дітей. Таких прикладів можна навести чимало. Чи, можливо,я помиляюся??? Звісно, деякі учні та їх батьки теж не "подарунки", теж можуть пощикотати нерви. Але ви, вчителі, почніть з себе, почніть зі свого покликання!! А чи можете ви бути в першу чергу ПЕДАГОГАМИ!! Станьте для своїх вихованців взірцем, прикладом!! Тому що у хорошого , чесног вчителя, який викладається на всі 100% немає поганих, тупих та...
Мама дорогая!
Для Businka: Наївно вважати, що все, Вами перераховане, зміниться із введенням цього кодексу. Я,як мама, також знаю, що якщо Я привчила ВЛАСНИХ дітей до ВІДПОВІДАЛЬНОГО савлення до навчання, то НІЯКІ РЕПЕТИТОРИ їм НЕ потрібні. І НІЯКИЙ вчитель їм не зможе ЗАНИЗИТИ оцінку, оскільки дитина ЗНАЄ!(Для уточнення - "ЗНАЄ",нас ТАК привчили в школі, ЦЕ УМІЄ ЗАСТОСУВАТИ ДЛЯ ЗНАХОДЖЕННЯ ВИХОДІВ ІЗ СИТУАЦІЙ).Нас вчили, зо якщо просто завчив, але НЕ вмієш застосовувати, то НЕ знаєш, і отримуєш за таке 3 по 5-бальній шкалі. Так от-якщо дитина ЗНАЄ, то батьки мають можливість, І ПОВИННІ,апелювати до вчителя, аддміністрації...
Олег
Для Businka: Таке враження, шановна, що ви насправді так зациклені на цьому. Наше все суспільство скочується в отстой, а ви нам правила. Ті хто і раніше дотримувався моральних норм, то і надалі їх дотримуватиметься. А хто на них чхав з великої горки,так і продовжуватиме це робити. Або ж Ви троль. Так то.
12
Для Businka: Самые нервотреплющие родители - это те, которые закончили педин и не работают учителем. Мня себя великими и знающими педагогами, на самом деле не знающие объективной ситуации в школе, пытаются заниматься росказнями, как нужно себя вести с их детьми. Идите в школу и поработайте парочку лет, узнаете все с изнанки. Она ох как вам не понравится, вот потом и будете говорить о великом.
Комментировать
Мама дорогая!
Возникает реакция - АДМИНАМ нашим ТОЖЕ ЗАПРЕТЯТ заниматься агитацией, организацией, зарабатыванием денег в этой компании? Если ДА, то в таком случае можно перечитать этот бред ещё раз. Но ведь ещё интересная ситуация - КТО ЭТО ВСЁ станет подписывать.
Мама дорогая!
А про комиссии как вам? Это кто ж МЕНЯ будет проверять на соответсвие этому БРЕДУ? Моя администрация? Вот уж, действительно... Ребята, писавшие, вы-то всё для себя правильно сделали.. Вам ...- вы приготовили вроде бы правильный документ. При том несколько забывая, К ЧЕМУ это приводит в реале.Мало того, что сами организовываем ремонты(мне в этом году придётся, то уже волосы дыбом встают, КАК с неимущих семей гроши выбивать), мало того, что за собственные деньги покупаем бумагу для распечатки материалов, мало того, что мёрзнем в холодных школах, дети наши НЕ могут получить образование по талантам (внешкольное), да и каждый может добавить сюда ещё кучу всего, так ТЕПЕРЬ эщё и ЭТО. Ну, готовьтесь. Кстати, там одна НЕПЛОХАЯ идея имеется - учителя НЕ имеют право заниматься политикой.
Мама дорогая!
Люди, кто Э Т О читал? Классно написали :-)). ТОлько вот непонятно - для кого. Но главное-то ЗАЧЕМ было писать всё ЭТО? Это даже НЕ издевательство. Это просто БРЕД сивой кобылы!!!!
Елена
Это когда-нибудь кончиться? Неужели всегда будем со всем этим соглашаться? Давайте организовываться на протесты! Я работаю 30 лет, такого дурдома еще не было!
Завуч, мама, вчитель
Для Директор, мама. учитель: Згідна на всі 100! Якщо на цьому збіговищі хтось здравомислящий і спробує щось заперечити, то мабуть, він вже не буде ні директором, ні заступником, ні вчителем. Вчителі при такий розкладці взагалі будуть не мати права голосу, а нормальну адміністрацію знищать на корню.
Татьянка
И с чего бы это учителю запрещают пить, курить?! может и сексом нам нельзя заниматься?! в своё свободное от работы время - хочу и курю. это нарушение моих прав - запрещать мне курить!
люба
Можна ще змусити вчителів встановити відеокамери у помешканнях за свій рахунок, щоб контролювати куріння та вживання алкоголю. А не здається Вам, що обговорення та прийняття цього маразму запропоновано для того, щоб зменшити час на дійсно важливі питання: оплата праці, фінансування освіти?
Комментировать
Ганна
Так, замість, щоб забезпечити школі та вчителю гідне фінансування, примають чергову "фількину грамоту". І ще будуть називати це "стратегічним розвитком освіти"
Миколаїв
Маразм. Одне питання: хто нами керує?
Яна
Думаю что нужно принять не только такой кодекс для учителей, но также, я даже сказала бы в первую очередь для учеников и их родителей. ОБЯЗАТЕЛЬНО.
учитель
А ЧИ Є ЕТИЧНИЙ КОДЕКС ДЕПУТАВЕРХОВНОЇ РАДИ,РАЙОННОЇ РАДИ,ПРОКУРОРА,СУДДІ..... ЧИ ТАМ ПРОСТО- РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАСТВУЙ? ВИ ЩО,З ГЛУЗДУ З"ЇХАЛИ?
Леся
Для учитель: Підтримую!!! Але вже не дивуюся нашим депутатам, вони там живуть майже на небі, нічого про народ не знають. Тому комічно читати їхні укази. Це так якби ми писали укази для марсіан. Вони пишуть якісь кодекси, не знаючи, як той вчитель нещасний чи медсестра мають прожити на свою жалюгідну зарплату. Проклинають їх , думаю, мільйони людей щодня.
Комментировать
вчитель
Учитель - це ЛЮДИНА, а не робот, на якого він може перетворитись, якщо сумлінно буде дотримуватись запропонованого маразматичного кодексу. Дуже забагато розплодилось у нас комісій, груп, експертів, ДАРМОЇДІВ, які відпрацьовують свої зарплати уявною роботою, а виконують всі ці маразми одні й ті ж самі люди-вчителі, яких за людей і не вважають (згідно кодексу!)
наталья
так может учителя вообще уже не нужны...........
вчитель
Ви - дуже нешановні члени ідіотської комісії! Чи не спала вам у ваші бездарні голови думка, що треба розробити етичний кодекс для учнів та їх батьків! Через отаких негідників як ви і знищується цілеспрямовано система освіти в Україні. Ганьба!!!
Svit
Мені прикро, що тут, у цій напіврусифікованій малоосвіченій ямі, нічого зробити не можу. Хіба що Інтернет...
Алксандер
Учителей уже давно стадом считают! А теперь вообще даже не знаю как нас называть! Я-учитель и согласно этого кодекса я всем должен. А кто подумает обо мне и моих детях. Я за этот кодекс точно на педсовете голосовать не буду и подписываться под ним тоже не собираюсь!!! И увольняться тоже не собираюсь!!!
Svit
Для Алксандер: )))) Олександре, Ви, випадково, не мій чоловік??? ))))))))))))))) Знаю, що це не смішно, але вдома ми говоримо про те ж саме. Звільнити Вас, (МОЖЕ),і не звільнять, але крові поп'ють...
Євген Смотрицький
Для Svit: Оце і є суто українське: "Мені не треба твоя робота. аби ти мучівся!". (Пробачте, що встряв).
Svit
Для Євген Смотрицький: Так і є! Однозначно. Залишається радіти, що там, звідки я родом, це не так яскраво проявлялось. У першу чергу там (і зараз, до речі) панують творчість і повна довіра до вчителя чи будь-якого працівника. Принаймні, мені з цим щастило...
Комментировать
Svit
Переїхати з одної області до іншої. Там, на малій батьківщині, пройшла шлях від вихователя ДНЗ через школу, райво до ОІППО, продовжуючи викладати в школі. І ось -провінційне містечко. Школа. Я- заступник. Знаєте, що вразило??? Що від мене вимагали не так власне ВИКОНАННЯ ОБОВ'ЯЗКІВ, як... стати кріпачкою, вассалом. Директор (при чому, не тільки в моїй школі) поводить себе, як бариня в кріпацькому селі. Сама сидить (не працює, а саме СИДИТЬ) у школі з 6.30 до 20-21.00, а то і довше, вихідні - не виключення. І педагоги мають бути при ній!!! Як я не намагалась устаткувати це питання, як не цитувала трудовий кодекс - марно! З рештою, я - безробітна...))))))))))))))) Ось вам і права вчителя. Та якщо приймуть ще і кодекс - хана (перепрошую!) нашим освітянам!
Євген Смотрицький
Для Svit: Хана Україні! Ой, пробачте. СЛАВА УКРАЇНІ! Ви все сказали. А далі - отуречення і опольщення! І будуть турчкенятам та полякам вчителі розказувати, як була колись ТУТ країна дурнів без розуму, честі і совісті і ось тепер ми тут, бо розумні і Алах нам допомагає (полякам - Матка Боска та Єзусе)....
Svit
Для Євген Смотрицький: Тарас Григорович... Ніхто інший краще не сказав: ...«Добре, брате, Що ж ти такеє?» «Нехай скаже Німець. Ми не знаєм». Отак-то ви навчаєтесь У чужому краю! Німець скаже: «Ви моголи». «Моголи! моголи!» Золотого Тамерлана Онучата голі. Німець скаже: «Ви слав'яне». «Слав'яне! слав'яне!» Славних прадідів великих Правнукі погані! І Коллара читаєте З усієї сили, І Шафарика, і Ганка, І в слав'янофіли Так і претесь… І всі мови Слав'янського люду – Всі знаєте. А своєї Дас[т]ьбі… Колись будем І по-своєму глаголать, Як німець покаже Та до того й історію Нашу нам розкаже, – Отойді ми заходимось!.. Добре заходились По німецькому показу І заговорили Так, що й німець не второпа, Учитель великий, А не те щоб прості люде.
Євген Смотрицький
Для Svit: "Отойді ми заходимось!.." Вже не заходимось. Пізно. І самі винні! Ні жид, ні німець, ні москаль!
Комментировать
kto-to
видимо главными инициаторами и соавторами этого кодекса являются следующие представители нацкомиссии: АНДРУЩЕНКО Віктор Петрович - Член президії Академії педагогічних наук, ректор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова САЗОНЕНКО Галина Стефанівна - Директор українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Т. Шевченка ЧОРНА Катерина Іванівна - Завідувач лабораторії морально-етичного виховання Інституту проблем виховання Академії педагогічних наук ПОЛЯНСЬКИЙ Павло Броніславович - Член Національної комісії http://www.moral.gov.ua/pages/3/ может им стоит тоже подключиться к обсуждению их творения
Євген Смотрицький
Для kto-to: Я тоже посмотрел этот сайт. Большая комиссия! (Так и хочется вспомнить про 7 нянек...). Сомневаюсь, что ВСЕ члены комиссии принимали участие в написании Кодекса. Даже сомневаюсь, что ВСЕ читали. А ведь их именем творят.....!!!!! Словом, я думаю, нужно персонально каждого пригласить на эту страницу, чтобы почитали отзывы, а вообще - нужна СЕРЬЁЗНАЯ И КОНСТРУКТИВНАЯ Критика без эмоций.
Комментировать
Stas
Там учителю забороняється курити - це прихована спроба вигнати Табачника який смалить безбожно. :-)
Вчитель
Для Stas: В десятку))
Наталя
Для Stas: Так він же не вчитель :((
Комментировать
Євген Смотрицький
Для Директор, мама. учитель: А Вы знаете, когда умирает злокачественная опухоль? ПОСЛЕ смерти ВСЕГО организма.