Через две недели правительство проверит готовность школ к учебному году

Несмотря на то, что работы ведутся в быстром темпе, пятую часть текущих ремонтов учебных заведений и треть капитальных еще не закончили

Через две недели правительство проверит готовность школ к учебному году

Об этом сообщил премьер-министр Украины Николай Азаров сегодня во время заседания правительства.

"На финишную прямую выходит подготовка к новому учебному году. Впервые Министерство образования и науки, молодежи и спорта ввело мониторинг ремонтов, реконструкции и строительства школ по всей стране. Поэтому у нас есть объективная информация о состоянии дел", - заявил он.

Так, по его словам, сейчас в 16 500 школах делают текущий ремонт, капитальный ремонт – в 4 тысячах школ.

"Темпы работ намного выше, чем в прошлом году, и это хорошо. Но пятая часть текущих ремонтов и треть капитальных еще не завершены", - сообщил премьер-министр.

В частности, в Луганской, Львовской, Киевской, Кировоградской областях ремонтные работы значительно отстают от графика. Зато, в Житомирской, Ивано-Франковской, Тернопольской, Харьковской и Хмельницкой областях строители практически справились с задачей.

"Я подчеркиваю, что ни у кого никаких извинений не будет. Правительство не устраивают никакие проценты, кроме стопроцентной готовности учебных заведений к занятиям и к отопительному сезону", - сказал Азаров.

Персональную ответственность за это он возложил на министра образования, глав областных и районных государственных администраций, сельских, поселковых председателей.

"Через две недели правительство заслушает итоговую информацию о готовности к учебному году и даст оценку тому, как выполнена это важнейшая социальная задача", - подытожил он.

Освіта.ua
10.08.2011

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Т
Дістали!З своїми перевірками, а як дати гроші то немаєюА крайні всеодно вчителі, не виклянчиш гроші, то тобі "розкажуть", що не працюєш з батьками.....Знав би хто, як хочеться казати і просити за ті гроші батьків(в яких по двоє-троє дітей і перебиваються з хліба на воду)...Все таки школа і шкільні потреби мають забезпечуватися державою,раз вже ж так вона ратує за діло, і питає про результат ремонту
Elena
От нехай уряд перевіряє ті навчальні заклади, яким гроші виділяв. Саме в цих школах і незакінчені ремонти, бо гроші від уряду надійшли пізно... А в інших школах все впорядку.
PR
А цікаво, уряд щщсь дав на ремонти шкіл? Все робиться за батьківські та вчительскі гроші, а кому повезе,то ще в спонсора щось виклянчить, і вони }{перевірять. Спочатку дайте гроші, а потім переввіряйте.
Корупції геть
Брешуть та й годі
Натальюшка
знову одне й теж. Кабінет фізики непоновлювався більше 25 років, прилади використовую 1936 року, а мені розповідають про кошти. Та дякую батькам за те що крейда у класі є швабра й мусорне відро. все куплене за їх рахунок. будуть перевіряти..... абсурд.
Glek
Матеріали для роботи: посібники, програми, методична література http://kirovo-school.at.ua/load/
Ksenia
Знову хочуть побачити як вчителі за гроші батьків та свої власні зробили ремонти. Шановні перевіряючі , а ви дали хоч одну гривню на ремонт школи. У мене сільська школа, якій понад 50 років. Капітального ремонту вона ніколи не бачила. Вигляд школи "страшненький", бо де в батьків в селі гроші, а фермери і копійки не дадуть. А від держави жодної матеріальної допомоги. То чому ж держава контролює те, до чого НЕ ПРИЧЕТНА. Школи просто виживають.
мама-вчителька
Згодна з кожним словом, яке написано тут. 100 гривень здав майже кожен батько , я теж, як мама . І так всі роки навчання. Моя колегиня, класний керівник нашого класу, теж постійно здає гроші. Все дорого : будматеріали, робота майстрів.Але дуже хочеться, щоб діти прийшли у чистий затишний клас. Сподіваємося тільки на власні кошти, а міністерство...може десь комусь й допомагає,але де й кому(риторичне запитання). Вони до з'їзду готуються, тільки що цей з'їзд змінить??? Знову гроші на вітер((((
наталі
а кто оплачивает в школах эти ремонты? - Азаров знает или ему докладывают о потраченных средствах и кладут денежки себе в карман? А родители опять сдавай на ремонты!!!! Как уже эти поборы надоели!!
oksana
...і дасть оцінку тому, як виконано це надважливе соціальне завдання... а грошей на школу він дати не забув?
читач
Технология элементарна до предела. Суммы, которые школы (директора, учителя, родители) подают в отчетах на ремонт, отсчитываются в местных бюджетах по карманам чиновникам рай и гор администраций. Откаты котят выше...
oxanasana
На ремонт не дают ни копейки, за кабинет не платится, на деньги родителей сделаны основные работы( покраска).На приемке школы сказали ,что в кабинете за год ничего не изменилось, долго включали - выключали освещение - ЖЖУЖИТ...Я В ШОКЕ!!!
вчителька101
Отчеты по ремонтным работам нас вынудили сдать еще в конце июня, при этом надо было не только вписать сколько чего и на какую сумму закуплено для ремонта, но требовалось указать, сколько кв.м. окон, парт, панелей окрашено оклеено обоями и т.д. Все это за родительские деньги, так при чем здесь РАЙОНО или МОН, почему родители должны отчитываться, сколько денег они сдали на ремонт? По логике, это РАЙОНО и МОН должны отчитаться перед родителями и детьми, куда потрачены выделенные гоударством финансы.А у нас еще и с учителей спрос : сколько денег удалось выклянчить у родителей. Страна идиотизма. Не ту страну назвали Гондурасом!!!
Nameless
Для вчителька101: Просто в урядi сформiрувався цiлий прошарок кровосiсiв. б'Aзаров невиновен.
Натали
Для вчителька101: Согласна с Вами на все сто!!!
sunrise
Для вчителька101: Согласна на 200%
Комментировать
НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ
Ну зрозуміло, вони проконтролюють. Недаремно міськво вимагає вже 100-й звіт про кошти, витрачені на ремонт шкіл. А чиї це кошти? БАТЬКІВСЬКІ! Держава не дала ні копійки! Хоча, може, й дала, а до нас, як завжди, тільки нулі з суми доходять. Але факт є фактом: перевіряйте ті роботи, на які виділили кошти, а не які школи самотужки канючать! А потім гарний звіт: все готово! ФІКЦІЯ! І слів нема, лиш гнів...на жаль, нікому не потрібний.
Маша
Для НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ: Підтримую Вас! Свора чиновників з РОНО буде знущатися над вчителем і вимагати звіту про підготовку. Вже повизивали з відпусток вчителів, плювали вони на наш час і здоров'я. Цей конкурс - огляд йде під гаслом: у кого батьки круче й хто кращій вишибала бабок. За всі роки незалежності на ремонт не виділено жодної копійки, все за рахунок вчителів та батьків! Остання фішка - якщо ви зав.каб., то всі гроші за завідування треба пускати на кабінет. Треба від кабінетів відмовлятися, хай чинуші беруть цю доплату собі й звітують перед Азаровим за ремонти.
НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ
Для Маша: Так, платня за кабінет і її відбирання - це ноу-хау. Тільки ж хто нам поверне той відсоток, що вираховується на податок за кабінетну платню? Боже, я всього лиш хочу вчити дітей. Я сумую за ними. Так приємно знати, що ти причетний до зростання особистостей. Але все, що надходить зверху і не стосується навчання, просто розчавлює, забирає сили. Мені за тиждень на роботу. Думаєте, відпочила? Ні! Фізично - так, а морально - наче й не було відпустки. Бо, як згадаю, які фарси й дебілізми будуть попереду...Як дітям дивитися в очі?
Вчитель
Для НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ: Районовська зграя на тому тижні приймала нашу школу. Зауваження високоінтелектуальні: чому портрети не на рівні дитячих очей (бачила багато шкіл і в нас, і в Росії - портрети розташовані значно вище голови!); чи робочий у вас класний куточок (Вчителька у відпустці, діти на канікулах - а класний куточок має бути робочий!). Чому в класах лавки, а не стільці, знову питання на адресу класного керівника. Хто проводить кастинг відбору майбутніх працівників РВО? Мабуть, основна ознака - "лицо, не обезображенное интелектом"?
Комментировать