Итоговые контрольные работы проходят на законных основаниях, - Минобразования

Минобразования опровергает информацию о необходимости государственной регистрации в Министерстве юстиции приказа о проведении итоговых контрольных работ

Итоговые контрольные работы проходят на законных основаниях, - Минобразования

В частности в распространенном Министерством образования и науки, молодежи и спорта заявлении отмечается: "Отдельные средства массовой информации продолжают дезинформировать общество относительно контрольных работ и, несмотря на совет Министерства, "морочат голову" ученикам и их родителям".

"На этот раз, в разгар проведения контрольных работ, под сомнение поставили ни много ни мало, а законность их проведения и необходимость государственной регистрации приказа Министерства", - отметили в МОН.

Информируем, что в приказ о проведении итоговых контрольных работ было внесено дополнение, которое подтвердило его ведомственный характер, и что, по заключению Минюста, сняло вопрос проведения государственной регистрации, говорится в официальном сообщении ведомства.

В министерстве также отметили, что итоговые контрольные работы проходят в обычном режиме, согласно разработанных на местах графиков.

Вместе с тем, на сайте Министерства образования и науки отсутствует ссылка на нормативный документ, которым внесены дополнения в приказ №141 "О проведении итоговых контрольных работ", а также заключение Министерства юстиции Украины.

Отметим, что информация о том, что приказ о проведении итоговых контрольных работ не был подан на государственную регистрацию в Министерство юстиции, и соответственно считается не вступившим в силу, и не может быть применен, была обнародована изданием "Зеркало недели. Украина".

В публикации содержалась ссылка на соответствующее письмо Министерства юстиции за подписью заместителя министра ведомства в ответ на запрос издания.

Освіта.ua
16.05.2011

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Евгений
Я як учень 6 класу однієї зі шкіл Дніпропетровська хочу сказати що в останню мить такі контрольні роботи не робляться. А те що відбувалося на цих роботах це взагалі можна роман писати. Всі сидять зі шпоргалок переписують, записками перекидуються. А кількість варіантів. Українська мова 38 варіантів, математика 30, історія 38, англійська 10. Спробуй все вивчити за місяць. Тим паче з тим ,як нас готували наші вчителі, то без шпоргалок не напишиш!
ОГО)))
Для Евгений: на 100 відсотків погоджуюся!!! Деякі учителі таки готували учнів, а деякі на індивідуальне заняття запрошували - репетиторство... Всі з цього процесу взяли хто що хотів і навіть сам учитель!!! А страждає моя дити на, яка усно історію розповідає на 12, а письмово може написати і на 8... Чого усні поридмети учні здають письмово??? У програмі стоїть 2 письмові роботи на рік, а вчителі всі тематичні проводять письмово, бо так легше по шаблону тести перевірить, невникаючи у суть питання.... Головне, щоб А), Б), В) співпало.... Дитина автоматично вгадує ті відповіді....
Я
Для ОГО))): Якщо матеріал знає на 12..то дитина в будь якому разі може його написати..звісно якщо володіє матеріалом. В нас ніхто не списував, за шпаргалки виганяли з класу, і ставили 1. Не один учень з класу не списав. Але перед К.Р. вчителі з нами ретельніо підготувалися. Ми ходили на консультації після уроків, і протягом року вчили матеріал закріплюючи тематичними к.р. Всі показали достойні результати та перевірили свої знання. Я , як учениця, можу сказати навіть спасибі за ці контрольні. Я перевірила свої знання, і визначила що я знаю добре, а який матеріал мені потрібно було повторити
Комментировать
МАРТА
МОНя навіть дозволяє собі такі простолюдні, не гідні, на мій погляд, такого високого чину вирази як "не морочте голову". Вона, МОНя, сказала, ми, вчителі, зробили. Я провела ПКР і виставила "потрібні" оцінки. Звітуємо лише цифрами і відсотками, роботи учнівські нікому не потрібні, і якість знань не потрібна!!!
МАРТА
Як пінгвіни Мадагаскару "улибаємся і машем"! Треба пристосовуватися, якщо місце роботи хочеш зберегти. Гірка правда. Ось подивітья, наприклад, на "день гніву"; як усі били себе в груди: "вийду!"?! І хто вийшов? Одиниці, тож ТУТ ми герої, у віртуалі, а в реалі - ЛУЗЕРИ. Даваймо ЯКІСНІ знання, викладаймося на всю, а до паперової роботи пристосовуймося!
Комментировать
оксана
Очень хочеться чтобы наши недоумки министры каждый вечер просматривали ,что о них пишут люди,может быть начали какие нибудь адекварные решения принимать,до каких же пор идиоты будут стоять у власти?!
Українець
Для оксана: Цілком згідний з тобою, Оксано. На жаль таке враження, що всього цього чиновники не читають і не знають, що про них пишуть. Бо якби вони читали, то давно подали б у відставку. А так тримаються за свої крісла, як кліщі. І чим далі у ліс, тим більше дров.
Комментировать
Світланка
ЯКА РІЗНИЦЯ ВЛИПЛО МОН ЧИ НЕ ВЛИПЛО - ГРОШИКИ ВСЕ Ж ТАКИ ХТОСЬ ЗАРОБИВ І НЕ МАЛЕНЬКІ, А МИ ЙОМУ В ЦЬОМУ РЕТЕЛЬНО ДОПОМАГАЛИ, БО НЕ ЗМОГЛИ ОРГАНІЗУВАТИ БАТЬКІВ НА ПРОТЕСТ. У НАС МЕТОДИСТ ТАК І СКАЗАЛА: НЕ ПРОТЕСТУЙТЕ, ЗАЧЕКАЙТЕ, ЗАХІДНА ПІДНІМЕТЬСЯ, І ВСЕ СКАСУЮТЬ, АЛЕ НАВІТЬ ЗАХІДНА - НЕ ПІДНЯЛАСЯ, НЕ ВИСЛОВИЛА СВІЙ ПРОТЕСТ. ОТАК І ЖИВЕМО ПОГАНЕНЬКО, БО ВСЕ ЧЕКАЄМО, ЩО ХТОСЬ, А НЕ МИ, ВИСЛОВИТЬ ПРОТЕСТ З ПРИВОДУ БЕЗГЛУЗДИХ ( ЧИ НІ? АДЖЕ Ж ЗАРОБИЛИ 48 МЛН) ВКАЗІВОК МОН ТА ІНШИХ ЧИНУШ, ЩО ЗОБРАЖУЮТЬ "ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ"
Микола
От і вийшло МОНУ з ситуації
Читач
Для Микола: нікуди воно не вийшло, і нікуди воно не ділося. Воно (кероване Табачником) капітально влипло та погрузло. Тепер відмиватися доведеться довго і з наслідками...
Микола
Для Читач: Ви так вважаєте?
Комментировать
Методист
Я наперед знала, що МОН відбрешеться. Хіба чинушам можна вірити ?