Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
ua
В контрольних з історії для 8 кл. починаючи з 10 варіанту помилки майже в кожному варіанті ( в основному в хронології). У 7 кл. вимагається знання хронології дуже незначних подій, які не є обовязковими для запам`ятовування. Карти в завданнях для 7 класу не відповідають картам в підручнику. За нормативами на виконання письмової роботи з історії відводиться 20 хвилин. Чому в міністерстві цього не знають? Якщо про математику та укр. мову можна хоча б з натяжкою говорити, що це звичайні щорічні підсумкові контрольні роботи, то з історії вони зовсім "незвичайні"!
Галя
Завдання з історіїї це просто жах!!! Ці дебіли в міністерстві напевно забули, що історія вивчається 1 год в тиждень в 5-7 кл, і в 8 класі 1,5 год.Які можуть бути обов"язкові письмові контрольні з історії, якщо це усний предмет. Якість шкільних підручників з історії жахлива,підручники ,написані як для студентів, а не учнів 7- 8 класів.Забиті датами, персоналіями, написані без врахувань вікових особливостей дітей. За такі тести ВБИВАТИ треба!!!!!!!
ЯЯЯ)))
Для Галя: Вбивати - гріх, а от попрацювати у наших умовах - це вже щось та ще й за таку зарплату!!!!! Цілу весну прибирали на тереторії школи, села, а урок історії - таки 1 година, де параграф на 6 сторінок... хто його там самостійно буде читати???? Це не контрольна для дітей, а для учителів, мов, ну як ви там учите? на акції протесту збираєтеся, то покажіть на що ви там навчили дітей, а ми вам потім категорвї познімаємо і економія для бюджету буде....
^^
Это полный кошмар, я еле успеваю делать уроки те, что надо, так ещё готовится к этим к.р., даже на сон не хватает времени. мы не вундеркинды..
Галя
Для ЯЯЯ))): Ви знаєте ,голос вчителя не почують чинуші 100 %, а от батьків, якщо вони організовані ,вони бояться. Я як мама заборонила, щоб мою дитину заставляли прибирати територію і брати участь в так званих суботниках-толоках. Знаєте, якщо б батьки ногою відкрили двері в райвно і спитались ,хто ,та якими нормативними документамидозволяє використовувати дитячу працю на так званих лєнінських суботниках або замість двірників, думаю дітей би нечіпали!!!! Вчителі ногою двері районних чинуш відкрити не можуть, а батьки запросто можуть взяти їх за одне місце і лагідно запитати доки будуть експерименти над дітьми!!!!
Комментировать