Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Олександра
Це жах!!Нас заставили купити ці зошити, але ми їх в класі не розбираємо!!І якщо ти не маєш відповідей, не знаєш чи правильно те все чи ні!!(Та й ще ці міністри , ще пізніше сказати не могли!!
Карина
Где можна скачать підсумкова контрольна робота 8 клас по історії україни, англійська і українська мова
Галя
Для Карина: На сайті (малеча), там є всі запитання і відповіді.Я уже скачала.
Карина
Для Галя: что именно нужно вводить на этом сайте?
Галя
Для Карина: http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showforum=86 Коли зайдете сюдитам нажмете перейти на ....... а там нажмете у форумі підсумкові контрольні роботи 5-8 клас
Комментировать
инна
скажіть будь ласка , чому я не можу прочитати файл ? відкриваються тільки набір знаків. як правильно його відкрити опишіть детально, що за чим треба робити , якщо можна. а то нічого не виходить.
Емилія
Скажіть будь- ласка, де можна скачати ЗНО з української мови для 6 кл.
Игорь
Что ж у нас за народ такой?!! Отменили годовые контрольные — кричат: Надо детей учить, контрольные помогают прийти к ЗНО! Ввели годовые контрольные — снова кричат: Что вы делаете!!! Издеваетесь над детьми!!! А детей-то все равно нужно учить, и ЗНО пока еще никто не отменял...
Ш ева
Можно подумать, что только в школах и существуют денежные поборы. У врача давно были? В обычной районной поликлинике???!!! А насчет экзаменов, так ничего страшного, меньше у компа сидеть будут, лишний раз в учебник заглянут.
Андрей
Во всех странах сдают контрольные, в Англии – 2 раза в год...У нас после 5-го класса был экзамен по математике, с билетами, с решением задачи. Поначалу переживали, но никто не умер и психологическую травму не получил.
Богдана
Послухайте, але ж всі завдання за програмою, не хвилюйтеся, наші діти, дякувати Богові, знають більше за батьків. ЗНО вже показало, що засвоївших програму дітей більше, ніж не засвоївших. Підготуються і все напишуть, як і завжди, ось побачите!
лиля
як скачати пидсумкови роботи за 8 клас по английскому, УКРАИНСЬКОМУ ,АЛГЕБРИ, ИСТОРИИ УКРАИНЫ
Наталя
Люди добрі, подивіться що роблять з нами і нашими дітьми наші "міністерські жирні морди"(вибачте, бо інакше не скажеш)...Подивіться який здійнвся ажіотаж навколо тих підсумкових контрольних робіт, а особливо навколо придбання тих підручників...Навколо книжкових магазинів стоять кілометрові черги як в старі радянські часи за продуктами...з нас тупо викачують гроші ті, хо написав ті книжки і ті хто їх друкує...Це ж зовсім не додасть розуму дітям.. Як так можна знущатися!!??? Досить того що ті програми складають люди, які мабуть, в школі не вчилися, то ще й придумують всілякі дурниці...
Алина
Для Наталя: А если задуматься, то сколько бабла они на этом срубят! Моя подруга купила в книжном магазине одну книжечку, у которой "рекомендована цiна" 15грн, а продают по27!!! Это ужас какой-то! Эти "жирные морды" поедут на острова отдыхать за деньги наших родителей, а наши бедные родители на работу пахать!
Комментировать
Наталя
відповіді з української мови для 8 класу http://metodportal.net/node/2053
Игорь
Для Петя: Комплект для 8 класса: Підсумкові контрольні роботи. Англійська мова 8 клас: http://turbobit.net/3pxe2mj5b9uz.html http://depositfiles.com/files/1l6za956d Підсумкові контрольні роботи. Історія України. 8 клас: http://turbobit.net/8dnk5ev3pko6.html Підсумкові контрольні роботи. Українська мова 8 клас: http://turbobit.net/eht7bhawznnt.html Підсумкові контрольні роботи. Математика 8 клас: http://turbobit.net/uz75up4l5j68.html http://depositfiles.com/files/6m2spgb0e Решения по математике: http://turbobit.net/xv0dojv9c4j9.html http://depositfiles.com/files/xj8wyd1bn Підсумкові контрольні роботи. Русский язык 8 клас: (задания и ответы) http://turbobit.net/5tt48zhfv9af.html
olja
як скачати підсумкові контрольні роботи5 клас дякую
Міша
http://osvitaua.ucoz.ua
Комментировать
валя
а деможна найти віповіді на контрольні роботи 8 клас най швидшим часом з усіх придметів
Вадим
скажите пожалуйста где можно скачать итоговые контрольные работы по истории 6 класс за ранее спасибо)))
mama
Вступ до Історії України. 5 клас. Відповіді: http://turbobit.net/ufyesip0y32o.html
Наталя
Для mama: а як цей файл відкрити для читання (скачало лише іерофліфи)
Наталя
відповіді до історії 5 клас http://ditky.at.ua/load/zbirniki/5_klas/5_klas_vidpovidi_do_zavdan_pidsumkovikh_kontrolnikh_robit_quot_vstup_do_istoriji_ ukrajini_quot_2011/44-1-0-116
mama
Для Наталя: треба розархівувати файл. Він в .zip архіві. (Але якщо у вас інший формат скачаного файлу - спочатку поміняйте його на .zip і розархівуйте.)
Комментировать
Надія
Щодо необхідності проведення підсумкових контрольних робіт. На мою думку, це правильно! Кожного року вчитель самостійно складав завдання до таких робіт, витрачав на це багато часу й зусиль. Тепер все надає облоно чи міністерство. Учні мають можливість підготуватися цих робіт за конкретними питаннями. Тому вважаю, що проведення оцінювання за такими посібниками буде зручним як для учнів, так і для вчителів.
Наталя
Для Надія: для вчителів може і зручно, але для батьки витрачають ще й кошти, яких і так не дуже багато, особливо якщо дітей вчиться двоє чи троє..... Чому тоді не зробити це безплатно - вигідно і зручно для всіх!!!!!!!!!!!!!!
мила
Для Наталя: учитель точно также тратит свои деньги. вы учтите, что у учителя может быть несколько параллелей. уж поверьте, учителя -народ помешанный. мы столько денег тратим на книги, пособия. хочется быть на уровне, что-то новенькое ищем.
Комментировать
Никита
Я на этом http://p-k-r.org.ua/ сайте нашел книги, и ссылки не на депозит, или летбит, а прямые. Решебник к Английскому 8 клас там есть.
Юля
Написано, что этот сайт еще даже не создан! как вы там что-то нашли?
Комментировать
вова
Хто зустрічав відповіді на французьку 7 клас, Підскажіть будь-ласка!!!!
Алина
Для вова: А разве мы здаем французкий????
Комментировать
SEFA
А де відповіді до Англіськой найти за 8 клас?