В украинских школах начнут проводить уроки трезвости

С 7-го класса украинским школьникам и их родителям расскажут о вреде алкоголя. Уроки будут проводиться по "новой технологии"

В украинских школах начнут проводить уроки трезвости

В семи городах Украины начался эксперимент по преподаванию в школах "антиалкогольной грамоты". Если программа борьбы с алкоголизмом окажется эффективной, ее распространят на всю страну.

Проект был инициирован в связи со значительным увеличением уровня потребления алкогольных напитков среди украинских школьников и студентов.

О вреде спиртного детям будут рассказывать, начиная с 7-го класса. В рамках эксперимента на курсе будут проводить по 9 занятий с детьми и их родителями.

"Мы не берем элитные или проблемные школы, мы берем всех детей", - заверил Виталий Панок, директор НМЦ практической психологии и социальной работы.

В то же время учителя в большой успех новой программы не слишком верят. Педагоги уверены, что сейчас дети о вреде хмельных напитков знают больше, чем все предыдущие поколения, но при этом выпить не отказываются даже в школе.

Инициаторы школьной противоалкогольной программы говорят - что это не будет обычный факультативный разговор с трудными подростками, преподавать будут по новой технологии.

"Мы далеки от того, что 100% откажутся от алкоголя навсегда, но процентов 80 начнут сознательно относиться к алкоголю", - убежден Виталий Панок.

Образование.ua
10.02.2011

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Гість
Цю пародію будуть проводити безправні шкільні пмихологи за спасибі!!! А ініціатором виступає УКРПИВО!!!! Клас, так!! Панок на семінарі в Пущі - Озерній показав, хто він є!!! Хам, грубіян і самовдоволений нарцис!! Я шокована не тільки його поведінкою, але і ставленням до учасників семінару, яких тримали перший день голодними, але роздали ПИВО!!!!!Бідні школи, які потрапили в цей пілотний ПРОЖЕКТ!!!
Врач
Да, ... мій пост щодо "козлів" звичайно ж стосується "українця" за походженням тютюнника та його кодла
Врач
Ага, будуть козли розповідати про те, що багато пити не можна, треба "помірно", за столом, під гарну закуску, в гарній компанії і тільки високоякісну продукцію! І ніхто , напевне, не розповість, що можна зовсім не пити цю отруту (як третій, альтернативний варіант, якого чомусь ніхто ніколи не пропонує) І ніхто не розповість, що ця гидота виводиться з організму не через добу, як кажуть лікарі, а через півроку мінімум (а жіночому організмі накопичується в статевих клітинах і не виводиться звідти) і кожна рюмка збільшує ризик мати здорових дітей в майбутньому! Чекають гади не дочекаються, коли населення нарешті вимре і звільнить територію ...
03
"Ми далекі від того що 100% відмовляться на завжди, але відсотків 80 почнуть свідомо ставитися від алкоголю" этим детям КАЖДЫЙ ДЕНЬ явно и неявно РЕКЛАМИРУЮТ алкоголь, еротику... . у ЭТИХ детей НЕТ возможности найти ИНТЕРЕСНОЕ занятие, поскольку в стране УНИЧТОЖЕНА система внешкольного образования, полностью ликвидирована возможность БЕСПЛАТНОГО занятия СПОРТОМ, этим детям НЕ НУЖНЫ знания априори, поскольку БОЛЬШИНСТВО УБЕЖДЕНО, что диплом ПОКУПАЕТСЯ, аттестат - ПОКУПАЕТСЯ. повторюсь - ежедневно в глаза и уши вносится РЕКЛАМА сигарет, алкоголя, секса... Достаточно отркрыть поисковую систему ukr.net. И предлагается учителю, МНЕ, перепереть то, что создаётся государством??? Нет уж... не по силам- "не по Сеньке шапка" Кто-то НАИВНО полагает, что справится? вперёд!
NN
Для 03: Цілком згодна. Працюючи в сільській школі, надивилась багато чого. Приберіть бруд з телеекранів, посадіть за грати тих тіток і дядьок, які дітям продають цигарки та алкоголь - думаю, вже буде певний результат. А ми, вчителі, й так проводимо у школі постійну роботу. Краще допоможіть школам матеріально. У селах - повний завал, діти деградують, допоможіть підвищити їхній культурний рівень - будуть діти, які знайдуть більш цікаве заняття, ніж алкоголь, наркотики, паління.
Комментировать
Володимир
Народ, кричіть-не кричіть, а роботу проводити треба. Повністю згоден з попередніми авторами, але колорадський жук щороку їсть картоплю, а ми щороку з ним боремося і не перестаємо садити картоплю. Якщо нічого не робити, то вони питимуть в коридорах школи. І для цього треба і уроки використовувати і батьків наказувати і міліцію залучати.
03
Для Володимир: " і уроки використовувати і батьків наказувати і міліцію залучати." Уроки - ЖАЛКО тех детей, кому нужны ЗНАНИЯ.Родителей КТО станет наказывать? Милиция - это наши же ПЬЮЩИЕ выпускники, к тому же часто-густо НЕГРАМОТНЫЕ
Комментировать
V
Віталій Панок-типовий утопіст, який не знає роботи шкільного вчителя, змісту програм і винаходить велосипед там, де його вже винайшли. Може колись запрацює міліція, яка вже знахабніла до того, що не реагує на жодне подання школи. Може притягати до відповідальності батьків? Школярі не сироти, вчитель не прийомна мати, годі дурного імітування діяльності. Якщо дитина п'є, то хай притягають до відповідальності батьків або продавців, які продали дитині алкоголь. А то бабло перемагає добро, п'яниці як пили так і п'ють, а винна як завжди школа. Чи ментам як завжди ліньки працювати? Брати хабарі набагато легше.
татьяна
Школа достаточную работу проводит по разъяснению вредного влияния алкоголя на организм на уроках (биология,химия,основы здоровья,валеология) во внеурочное время - работают классные руководители,социальные педагоги,психологи,медсестра. Мало??? Выбор остаётся за учеником :пить или не пить.Может стоит ограничить продажу,увеличить стоимость, запретить рекламу пива,водки и т.д. сделать эффективным контроль за продажей и употреблением алкогольных напитков детям с боку милиции ?. Только наказание рублём (гривной) действенно для нашего народа. Хороший способ пополнять бюджет!!!
Ольга
Ті батьки, які п*ють ніколи не прийдуть на таке заняття, а вчитель ще буде і винен у цьому.
Анна
Пропоную курс назвати "Я тучи разгоню руками!" Як вам така історія з життя? Приходить п"яна 9-класниця на дискотеку. Вчителька негайно телефонує мамі, яка просить щоб дівчина побула на дискотеці, бо дома п"яний батько поб"є і доньку і матір. Що робити вчителю?!!