Табачник подписал приказ о проведении конкурса "Учитель года - 2011"

В 2010/2011 учебном году Всеукраинский конкурс "Учитель года" будет проводиться в номинациях "Начальные классы", "Мировая литература", "История", "Иностранный язык" (немецкий) и "Изобразительное искусство"

Табачник подписал приказ о проведении конкурса "Учитель года - 2011"

Министр образования и науки Дмитрий Табачник подписал приказ о проведении всеукраинского конкурса "Учитель года - 2011".

Согласно с приказом, всеукраинский конкурс "Учитель года - 2011" будет проведен в три тура: первый (районный, городской) - декабрь 2010 года, второй (республиканский - в Автономной Республике Крым, областной, городской - в Киеве и Севастополе) - февраль 2011 года, третий (заключительный) - апрель 2011 года.

Третий тур разделен по номинациям и будет проводиться в пяти городах Украины: Ивано-Франковске - номинация "Начальные классы", Полтаве - "Мировая литература", Черновцах - "История", Львове - "Иностранный язык" (немецкий) и Кировограде - "Изобразительное искусство".

Напомним, всеукраинский конкурс "Учитель года" проводится согласно Указа Президента Украины от 29 июня 1995 года № 489 "О всеукраинском конкурсе "Учитель года" и согласно положению о всеукраинском конкурсе "Учитель года", утвержденном постановлением Кабинета Министров от 11 августа 1995 г. № 638.

Освіта.ua
03.11.2010

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
svit
К сожалению, мы так и не можем избавиться от "совдеповщины" и "обязаловки". А все потому, что молчим... ((( И не вина это каждого по отдельности.. Готовится на такой конкурс человек не должен по одиночке, а на деле получается, что капошится сам из последних сил((
KaTя
Все це тріпологія
Mery
Мене цікавить питання: чому я не можу відмовитись від участі у конкурсі "Вчитель року"? Дирекція використовую "важку артилерію" і починає дорікати, мало того - погрожувати. Хіба так потрібно залучати вчителів до участі у конкурсі? Якщо люди не хочуть брати участь, значить, можливо, щось не так у "цьому королівстві". Зацікавте вчителя, заінтригуйте, змініть тактику, щоб вчителі рвались на цей конкурс. А погрози - не той метод для задавленого зошитами, конспектами, педрадами, адміністрацією вчителя
W
Для Mery: Тому що Ви потрібні тільки задля фону для тих, кого планують пропхати на І місця, а так вони, нібито, перемогли у чесній боротьбі. Огидно ось що: ну скажіть чесно: жіночки, прийміть участь та не напружуйтесь! Але ні, висосуть усі соки, а на останньому етапі перестануть показувати бали і тихо протягнуть своїх, дплеко не самих найкращих. А ще огидно, що звичайний вчитель узнає про свою добровільно-примусову участь у конкурсі за 2 тижні до нього, а майбутні переможці за три місяці, все літо на них пашуть "педагогічні негри" (вся школа), а лузер копирсається самотужки. Щиро вітаю всіх непереможців, вони дійсно достойні люди, не проплачені своїми адміністаціями, які віддали життя дітям, а не карьєрним міркуванням. Чинуш від освіти - ГЕТЬ!
Комментировать
Ольга
Цікаво чи уміють в міністерстві рахувати?! Хай би порахували скільки учителів малювання в районі і скільки, скажімо, мовників. А потім подумали б як часто проводити конкурс в номінації малювання. Чи вони думають, що той самий вчитель через три роки знову піде на конкурс, бо більше нема таких, хто в конкурсі цьому ще не брав участі? А хто давав право на обласному етапі давати вчителю контрольну роботу по предмету? Все робиться бездумно, і , як кажуть, діти - тупо.
Оля
А чи хочеться з вчительськими зарплатами показувати всілякі чудеса?!! Он, поїдеш на базар і за один раз (нічого особливого не купивши) витратиш третину зарплати. Це зарплати зі стажем, вищою категорією. Тому зовсім не хочеться конкурсувати, а набити морду масовикам-затейникам. Вчителька має дітей, чи знають про це наші "вельможі"?
просто вчителька
Ну і дістали цими конкурсами, а дяка яка? що - замітили? що - спокою немає, бо ініціатива завжди "наказуєма", хто на совість працює - того і поганяють.
Марія
Для просто вчителька: І це дійсно так! Той, хто працює як-небудь ,того не трогають. Як навчитися й собі?
Комментировать
UA
А мене дістала "обязалавка": є бажання - немає бажання - іди, є здоров"я - немає здоров"я - співай, а не підеш - геть звання, категорію і т.д. Ніхто не хоче враховувати в якому психологічному стані вчитель. Таке ставлення до людини може викликати тільки образу і вітторгнення.
W
Все куплено! Достаточно посмотреть, учителя каких школ будут принимать участие в конкурсе, как тут же безошибочно назовешь победителя: если не супер гимназия, так частная школа или тот, кого метят на повышение. Осточертело работать для них фоном!
Леся
Як припарили вони зі своїми конкурсами.... А ну-ка, девушки, а ну, красавицы..