Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій
Це справжня шизофренія! "Академіки" одночасно рекомендують не оцінювати п’ятикласників протягом першого півріччя і разом з тим тепер хочуть нав’язати "міністерські" тести. Божевілля. Навіщо ці "міністерські" тести, якщо наприкінці 4-го та 9-го класів учні складають ДПА? Відповідь очевидна: даруйте, "бабло". Закликаю всіх не ставити підлабузницькі питання на зразок "а коли будуть збірники?", а самоорганізовуватись проти дурості "академіків", яка, між іншим, може обернутися проблемами зі здоров’ям п’ятикласників. Пропоную створити сторінку у мережі Facebook, де збирати електронні підписи проти відвертої дурості. Якщо Ви схвалюєте цю ідею, виразіть свою підтримку, оцінивши передусім цей допис. P.S. Моя хата не з краю.
Лиза
Для Юрій: Вчера ходила в министерство которое и придумола весь этот мониторинг сказали мне что Это все будет у меня 4 детей и получаеться мне надо платить 2500 мы что по вашему деньги пичатаем???
Комментировать
Новосельцев
Сегодня узнал "тонкости" мониторинга... Все здесь задаются вопросом ЗАЧЕМ он нужен? Оценок за него не будет, на итоговый балл не влияет, ДПА в 4-м и 9-м написали...ЗАЧЕМ??? Ответ кроется здесь: каждый ученик 5-го и 10-го класса должен приобрести пособие/сборник по КАЖДОМУ предмету для мониторинга. Увильнуть не выйдет, поскольку в каждом сборнике будет вкладыш,в который ученик будет вписывать свои ответы. Отксерить вкладыш нельзя-защита и т.п. Теперь вспоминаем- во сколько обошлись нам подобные сборники для ДПА? Правильно- 27-50 грн. Берем среднее- 40 грн. Итого: 5-й класс-200 грн., 10-й класс- 400 грн.!!! Хотите смейтесь, хотите нет, но у меня двое детей, догадайтесь в каких классах они учатся? Правильно- 5-й и 10-й! Т.е. ради непонятного мониторинга с непонятными целями и непонятными результатами я вынужден отдать гривен 600! Просто на ровном месте! А сумму в масштабах страны все представили? Вот и ответ!Может устроим искусственную эпидемию и заболеем всей Украиной с 14-го октября?
Анна
Я працюю вчителем англійської мови в 5 класі і прямо сказала своїм учням, щоб їхні батьки НЕ КУПЛЯЛИ ніяких книжок для мониторингів з мого предмету. Все це зайві трати !!! у мене донька теж учениця п’ятого класу - не витрачу ні копійки на ці книжки !!!! Обурення викликає те - що ми говоримо про адаптацію п’ятикласників, ні в якому разі не перевантажувати ! ні в якому разі не виставити поганих оцінок ! мінімізувати домашні завдання !!! А що маємо ! Діти мають ночами тепер сидіти і готуватися до безглуздих моніторингів. Мало того, що повидавали підручики з англійської мови за 5й рік навчання - а діти фактично вивчають англійську мову лише 4й рік.....так що не слід звертати увагу на ці моніторингові провокації. мало того що ДПА було 3 місяці тому для 4х класів- так тепер ще моніторинг пиши. Для кого ? Для чого ?.... невідомо !
Директор)))
УЧНІ, БАТЬКИ, УЧИТЕЛІ, всі, хто читав рекомендації щодо проведення моніторингу! Напевно, Ви зрозуміли - це не що інше, як вибивання грошей в чималої кількості українців. В процедурі проведення моніторингу відсутня мета перевірки рівня навчальних досягнень школярів. Всіляко ігноруйте моніторинг. Звертайтеся до журналістів, управлінських структур. НЕ МОВЧІТЬ!!! Тільки так можна зупинити вакханілію МОН. Відступимо один раз - нагинатимуть і надалі.
Алена
Вам не здається, що в учнів повинен бути вільний час? Не завжди всигаєш виконувати домашнє завдання, тут ще й потрібно до моніторингу готуватися, а ще деякі учні відвудують гуртки та спортивні секції, часу взагалі не вистачає. Коли пишеш контрольну, з одного предмета, то в деяких дітей стреси, а тут 11, у мене немає слів! Вам не здається що це вже занадто?
хз
Красно дякуємо, МОН! Десятим класам нема чим зайнятися, як писати ці моніторинги. Ні думкам про майбутні іспіти, ні про професію. Нащо така кількість предметів? Нащо технології та деякі інші предмети? А ще потім хтось дивується непрацездатному населенню. Коли ж НАВЧАТИСЯ, а не писати цілу купку моніторингів, які все одно до одного місця чи до когось в дисертацію про середню освіту? Йдемо до успіху, пані та панове
Учениця
Це неймовірно! У нас наступного року ЗНО і треба готуватися до нього,а не до моніторингів. Тим більше,що більшість учнів готується до олімпіад і задіяні в МАНах. Це несправедливо і ненормально. І так програма стискається до 11-річної,хоча в школах книжки за 12-ти річну. А тут іще купа контрольних і залікових. Дайте нам відпочити хоч трохи перед ЗНО!!! Дайте можливість вивчати поглиблено лише ПОТРІБНІ предмети!!!
Учениця
Це вже дійсно переходить усі межі дозволеного! Чи там, у Міністерстві гадають можна знущатись над нами лише через те. що ми учні? А не забагато честі?! Принципово готуватися не буду. Напишу так, як напишу. Я вже готувалася до ДПА. Більше не збираюся. усе, що мала підтвердити - чесно підтвердила минулого літа.
Учениця
Мені нічого і додати до попередніх висловлювань, але моє обурення просто переходить усі межі. У червні 2013 року я писала ДПА і мої бали достатньо високі (10-12 балів). Для того, щоб підготуватись до екзаменів, мої батьки мали витратити майже 200 гривень. Нещодавно почався новий навчальний рік і вони знову купувати мені одяг до школи, зошити, ручки, книжки. А чому? Бо держава не турбується про те щоб учні старших класів (майбутнє держави) мали все необхідне для навчання. На 10-11 класи нам не вистачало підручників. Ми мали самі купувати усі друковані зошити для перевірки знань, лабораторних (для яких, до речі, нам дуже рідко вистачає матеріалів, реактивів і різних приладів). Єдине моє бажання - щоб ви працювали так наполегливо і тяжко як змушуєте нас вчитись. "Доброго" здоров`я вам!
Учень
Дорогий міністр!!! Скільки можна тягнути з нас гроші?! Тобі мало?! В наших батьків не така зарплата як у тебе, на даний момент не кожен може дозволити собі купити 10 друкованих зошитів, тому що це влетить нам усім у великі гроші! Тим більш, що це початок року! Ви думаєте своїми головами, як ми будемо це все писати, майже без підготовки, чи ви думаєте що ми все літо просиділи і зубрили книжки по предметам, бо міністерство захотіло собі більше грошей, і ввело моніторинг, щоб заробити ці гроші на нас!?!!!!
Вчитель
Дійсно,підручниками з іноземної всі не забезпечені,5-клас не оцінювати,а як же ж тоді моніторинг,якщо в моніторингу дітей потрібно оцінювати!!!Оцінювання за вивчений матеріал-це стрес,а оцінювання за моніторинг на початку року,то це не стрес???Люди,але на жаль ми нічого не доб’ємось,бо ми тут лише можемо написати,а ніхто не напише в міністерство,ні ми вчителі(у наш час ми загнані в куток,роботу да боїмося втратити,я теж боюсь),ні батьки(вони будуть робити все,що скажуть,бо треба щоб діти гарно вчились,а я не скрию,є такі вчителі,які ставлять оцінки так сказати,чия ти дитина) ну і так само учні....А от якби ми написали б якусь петицію всі разом....може б щось і вишло...........
Оксана
Пише Вам мама ,учениці 10 класу,яка обурена не менше попереднього допису! Табачнику й насправді напевне нема чим зайнятись, як тільки проводити ці моніторинги,та опустошати кишені батьків учнів на ті методичні матеріали,які потім скажуть дітям придбати за свої кошти. Обіцяних підручників ,дітям не дали-,тож ще вересень не закінчився,а вже потрачено 300 грн(це не враховуючи ручок,зошитів,не кажучи про одяг) Скільки ж ті батьки повинні заробляти? Якщо б кожен з нас мав зарплати як у Вас міністр-то проводьте ті моніторинги хоч щомісяця,а так зась! Підніматимемо батьківські колективи, на протистояння вашим законам!У кожному місті,кожному регіоні, у кожному маленькому селищі піднімемо батьків школярів на протести! Геть такого міністра!
Вчитель
Для Оксана: Так вас і послухали...
Комментировать
Надія
Вам нема що робити? Ми і так вже виснажені.... Я перепрошую, але ви вже занадто! Кілька років тому, ви вже робили моніторинг, говорили "кожного року ми будемо провіряти знання учнів" і що з цього вийшло? ми потратили біля 200-300 гривень на підручники ми потратили багато часу на вивчення цього матеріалу! і що? і нічого, а всі ці гроші потрапили вам у кишеню! ТАБАЧНИК, А ДЕ КНИЖКИ на 10 КЛАС? Чому у нас немає книжки з англійської мови, хімії, худ. культури ДЕ ВОНИ? ЦЕ МИ САМІ МАЄМО КУПЛЯТИ? ТАК? ТЕБЕ БИ ПОСАДИТИ ЗА ПАРТУ І ДАТИ ПИСАТИ ТІ МОНІТОРИНГИ! І БИ ПОДИВИЛАСЬ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ЯК БИ ТИ ЇХ ЗДАВ! наступне, скільки заробляє вчитель? 1500 гривень? така мізерна зарплата? а вчитель - це та людина яка виховує націю... а в тебе яка? звичайно більша! а за що? за те, що ти висижуєш свою 5 точку в кріслі міністра? *облески* шикарно влаштувався!
Игорь Казмирчук
Я не пойму, зачем проводить проверку знаний этими мониторингами?Если мы писали и так эти ДПА!По этим работам и так можно оценить наши знания.Я думаю, что это трата нашего ученического времени, мы потеряем неделю на эти мониторинги, это очень тяжело будет для нас.Сколько мороки было с ДПА так еще эти мониторинги.По-моему мнению это глупо и не обдумано.Смысл проводить эту проверку-0.Одумайтесь и отмените это недоразумение !
Ми маємо дозвіл на відпочинок
Я учень 10 класу, в мене немає підручника з математики, історії україни, німецької мови, художньої культури. Як називається школа без підручників --це "школа без майбутнього". Моніторинг знать покаже міністерству освіти, що ми (учні 5-х, 10-х класів) знесилені в бородьбі за знання. Боротьба за підручники, за обладнення у класи триває, адже допоки батьки мають гроші, ми маємо віру в своє майбутнє!
Николай
А для чего весь этот цирк? Что хочет министерство ... Да такие результаты будут выданы...что не снились еще...Только предупредить надо учителей, чтобы больше чем 12 баллов не ставили. Ведь в попыхах все может быть. А вот непоятно, нафига эт нужно...Ведь бесконтрольность, которая царит в МОНУ приводит к тому, что нагора выдают нужную цифру...
Алина
какая прелесть, "спасибо", дорогое министерство, что дарите нам такой подарок в 10-ом классе. Конечно же, никому не интересно, что в конце октября осенние каникулы, а, значит, учителя приблизительно с середины месяца будут проводить итоговые контрольные по своим предметам, а тут ещё и этот "чудесный" список + будет проводиться отборочный тур на городские олимпиады. У нас абсолютно все классы профильные, лицей вообще входит в 20 лучших школ страны, поэтому нагрузки на порядок выше. Иногда получается так, что в день по 4 контрольные пишем, особенно в конце года такое. Я уж думала, что после ДПА можна немного расслабиться, так нет, приехали. Хоть когда-то от нас отстанут и дадут спокойно подышать воздухом хоть годик? А то нас уже авансом заставляют крутиться, как белка в колесе, и постоянно пребывать в каких-то утисках.
Николай
Для Алина: Не переживайте, все будет ОК. Учителя выдадут те результаты, которые нужны начальству. А те доложат в Министерство, что все ОК. Табачник будет доволен...
Директор)))
Для Алина: Алиночка, бойкотируйте всем классом этот бред - вам никто ничего не сделает!!!!
Комментировать
я
Стесняюсь спросить: а ДПА в 4 и 9 классах тогда зачем? Не для оценивания результатов "навчання учнів у початковій та основній школі"? Моя бабушка про такие инновации говорила : "Телеп дурного по ногах, щоб присів"
Стурбована за дітей вчителька
Підрахувала, що за 10 днів десятикласників "промоніторять" з 11 паредметів Судячи з усього вони напишуть 11 (!!!) контрольних робіт. А тепер уявимо собі дуже відповідальних дітей, які є в школах, і які будуть готуватися до кожної роботи і дуже переживати за результат. Що буде з такими дітьми через 2 тижні такого "навчання"? Просто фізичне, психічне та розумове виснаження чи психо-соматичні хвороби (неврози, психози, виразки шлунку і таке інше)? Явно клепки немає в тих, хто придумав цей так званий моніторинг. Люди добрі, що було б з вами, якби вас посадили на 2 тижні, і кожен день заставили б писати по 1 - 2 контрольні роботи ( і найголовніше, незрозуміло для кого і для чого).
До речі
Для Стурбована за дітей вчителька: Повністю згідна з вами. Але при цьому ще кожного "контрольного" дня не тільки написати цей самий "моніторинг", а й відсидіти інші 6 чи 7 уроків. На яких, до речі, теж треба працювати.. і готуватися до них.
Комментировать
Світлана
Надо же министерству и этому "Институту" обеспечить активность и видимость собственной работы. А это еще "работа" областных мониторщиков, а затем повод рейтинговать школы, районы и т.д. Ради этого и существует система школьного образования :(.....