Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Юра друг " міші активіста"
Я двома руками і ногами за те ,нище сказане, що написав "міша активіст" . І хочу від себе добавити , що нічого з цього не вийде тому що, ті учні , які вважають , що це дійсно абсурд - не будуть купляти ніяких книжок. І я теж в цьому числі.
міша активіст
Я не розумію для чого роблять ці абсурдні дурнуваті моніторинги.Учні 10 класів котрі саме в цей період навчання починають підготовку до ЗНО.які зараз і впродовж наступних 2-ох років будуть вчитись і ламати собі голову над навчанням будуть змушені відволікатись від підготовки до ЗНО для того щоб готуватись до цього моніторингу від якого і так нема толку абсолютно ніякоготолку.Як так розумію що це все робиться не з ціллю підвищити рівень навчання а для того шоб збаГатити кошельки тих хто продаватиме книжки та інші засоби для підготовки до цього моніторингу.Так поясніть чому у вільній незалежній державі якій ми платимо податки ми повинні працювати для людей які просто хочуть заробити??я так підозрюю шо те що я напишу видалять але все ж таки ті хто прочитають подумайте і вирішіть для себе,готуватись,тратити гроші і час чи відмовитись і протистояти цій дурній системі?
Оля
Ви вже достали з вашими моніторингами.Вже немає сили ваші дурні ідеї втілювати!
Юлія
це дійсно якась херня , я не згодна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
алина
этот мониторинг полный бред, а самое главное не нужен не кому(за исключением тех кто хочет на этом заработать) дайте телефон горячей линии Министерства Образования - будет звонить и говорить свое "фи" по этому поводу,а если не отменят то просто не дам денег ребенку на этот БРЕД!!!!
Вікторія
оце ж дурню придумали!!Відмініть негайно!!
Оля
Я не буду писать всяку дурню!
Оля
Це взагалі абсурд!Я відмовляюсь здавати ще купу екзаменів лише тому що так захотів Табачник!Хай сам сяде і напише я подивлюся на нього!
Марина
Я кардинально проти цього моніторингу,адже для його проведення немає ніяких підстав!!Діти тільки що здавали дпа за допомогою якого дуже легко можна побачити якість української освіти!Досить цього свавілля з боку чиновників!!!
1_1nnn@mail.ru
Навіщо проводити моніторинг, адже це цілеспрямоване витягування грошей з людей!!! Діти - не раби, з них повністю достатньо ДПА!!! Повстає питання, навіщо здавати лишні, навіть не 5-ть, а екзамини зі всіх предметів? Відповідь дуже проста - цьому би*лу не хватає грошей!!! Ви що, хочете уже революцію??? Тут і так думаєш як заробити ту копіцку і куди її потратити булоб доцільніше!!!! В мене іще одне питання, навіщо проводити екзамини, які нікуди не йдуть і ні нашо не впливають? Дайте будь-ласка відповідь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я більше ніж впевнена, шо зі мною погодіться принаймі 80% батьків, адже воно не має нв яккого обгрунтування!!!
СВЄТА
Для СВЄТА: ДПА ПРОЙШЛИ,3 МІС.КАНІКУЛ,ДІТИ НЕ ОЦІНЮВАЛИСЬ 2 МІС,І ТЕПЕР ЦЕЙ МОНІТОРИНГ,ЯК МОЖНА ОЦІНИТИ МОНІТОРИНГ,ПОВНА ДУРНЯ
Комментировать
Володимир
Абсолютна дурня, немає ніякої доцільності, крім накопичення грошей у кишенях окремих людей.
Людмила
дуже обурена тим , що проводять цей моніторинг...писати не буду!
Віта
Ідіть в жо.. Я не буду писати цю херню! Я не робот, я человек! ДАЙТЕ ЖИТИ!
матір 3 дітей
Табачник, шоб ти здох! Краще б зарплату підвищив!
мама
Навіщо проводиди моніторинг якщо діти здавали Державну Підсумкову Атестацію ?! це марна трата грошей і до того ж енергії дітей,ПАМ’ЯТАЙТЕ ЩО ДІТИ ЦЕ ДІТИ А НЕ РОБОТИ!!!!!!!!!!!!!!!! я підтримую коментар знизу, гроші не падають з неба, діти щойно оговтались від значі Підсумкової Атестації і повинні вчити матеріал за 10 клас і готуватись до ЗНО яке буде в 11 класі. До того ж є свої власні витрати грошей, наприклад комунальні послуги, моєї зарплатні не вистачає на все, враховуючи те що потрібно платити за школу, одягати дітей , годувати сім’ю!!!! Це просто якесь знущання!!! ЖАХ!!!
Мама
я також проти цього свавіля!!!Це просто жах!Я вважаю що це пуста трата грошей!!!Я вважаю що екзаменів в 9 і 4 класі вистачає..навіщо потрібен цей моніторинг???? в мене це викликає велике обурення!!!!В школі моєї дитини всі проти цього моніторинка, оскільки не вважаємо за потрібне його проводити!!!!!!!!!!!!!!!
Наталя
Я ПРОТИ І МОЇ БАТЬКИ ТЕЖ,ВСІ МОЇ ОДНОКЛАСНИКИ ПРОТИ.ППППППРРРРРОООТТТТИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Алина
Для Наталя:
Комментировать
Наталя
Справді що ви робите?У моїй сім’ї теж двоє дітей.Гроші не падають з неба. Де взяти їх стільки,адже нам потрібно не тільки вчитися, а й жити за якісь кошти,одягатися.Тим більше ДПА проводилося в 9 і 4 класах.Навіщо писати ще раз ?До того ж в мене складається враження що ВИ хочете заробити на нас побільше грошей!!!!!НАВІЩО ЦЕЙ МОНІТОРИНГ????????????????????????????????????????????????????ДЛЯ ЗАРОБІТКУ??????????????????????????????????????????????????????????????????
Маргарита
Що ви робите? Де взяти стільки грошей на навчання? Мене з братом виховує одна мама, в якої зарплатня становить 2000грн. Цього місяця тільки на мої книжки,зошити та на фонд школи пішло 800грн, не враховуючи того, що мені ще необхідно щось вдягнути, так це ще неохідно 300грн на якусь книгу? Краще вже надрукуйте книжки яких невистачає в школі! Ці бехзглузді екзамени ні до чого хорошо не прнзведуть!!!! Тільки нахальна стяга коштів!
Олена Андріївна
Це лишні витрати енергії та сил для дітей,крім цього моніторингу є навчальна програма яку потрібно виконуватиколи діти мають встигнути підготуватися і ще окрім цього виконувати домашні?