Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
якщо дитей отправляють убырать парк, хоть це не територия школи. правильно це или нет?
Наталія
Чи має право адміністрація школи заставляти дитину писати пояснюючу записку, і чи має право шкільний психолог при всьому класі звинувачувати дитину ( вина дитини відсутня), а психолог наполягає на своєму розслідуванню.
Галина
Для Наталія: схоже Ваша дитина вчинила щось дуже серйозне, якщо психолог говорить про розслідування. Аж цікаво що? то може слід і поліцію залучити?
Комментировать
Оля
У дитини в школi ,пiд час урокiв,хтось понiвичив велосипед,порiзав колеса,та повнiстю вiдламав руль.Вел.стояв у признанному мiсцi та був пристебнутий.Директор вiдповiла,що я стерегти вашi речi не зобов’язана Чи мають працiвники школ забезпечувати безпеку для особистих речей учнiв?
Роман
Для Оля: У працівників школи в посадових інструкціїях не вказаний такий вид діяльності. Звертайтеся з заявою в міліцію, і хай вони шукають того, хто зіпсував майно
Галина
Для Оля: ні не зобов’язані.
Комментировать
Илья
Я не хочу приймати участь у шкільних виступах ! Чи можуть вчителі примусово тягти мене на такі виступи ? За мого миропогляду я не можу танцювати на останній дзвоник ,, що ви скажите ? 11 клас 17 років )
989
Для Илья: "миропогляду"???? звісно маєте право. особливо, якщо це суперечить релігійним переконанням. Але для цього не треба вступати в гучну суперечку з вчителем, а краще підійти і обговорити проблему особисто (сам на сам або із залученням батьків, які мають захищати ваші права)
Комментировать
Наталія
Доброго дня, це питання турбує багатьох дітей та батьків. В нашій школі деякі вчителі у класному журналі, коли дитина взагалі відсутня на уроці, замість «в», ставлять «1» бал. Чи це законно?
Галина
Для Наталія: Як казали вчителі в школі, де вчився мій син: "1-цю, ще треба заслужити. А так 0"
Комментировать
Надежда
добрый день! статті 52 закону України «Про освіту»: «Відволікання учнів за рахунок навчального часу на роботу і здійснення заходів, не пов’язаних з процесом навчання, забороняється». дайте ссилку на Закон, т. як Стаття 52 - це Категорії учасників освітнього процесу закону україни про освіту а відводлікання не найшли в усьому тексті. Будь ласка .
Bark
Для Надежда: В даний час прийнято новий Закон України "Про освіту", в якому інформація, що Вас цікавить, визначена п.5 статті 53 (посилання нижче). https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2145-19#n765
Комментировать
Володимир
Добрий вечір. Скажіть будь ласка, класний керівник вимагаючи кошти на ремонт школи дискрімінував та ображав дитину, у відповідь від батькі отримав пояснення що я не дам на ремонт школи, ця не толерантна особа і далі так себе веде, куди звернутись і як наказати?
Лера
Добрий вечір, підскажіть що робить в такій ситуації дитина перейшла в 5 класс , через 3 дня до школи а ми незнаім, ні який клас ні класного керівника керівництво школи нічого не повідомило?
Альона
Чи може директор примушувати дітей навчатися у другу зміну. І наберати в школу дітей більше ніж вміщює школа.
Марина
Добрий день. Я мати 12 річної дочки і хотілось би дізнатись чи має право школа примушували мою(і інших) дітей відпрацьовувати практику в літній період, тим баче працювати на шкільному городі, саду, цілих 30 годин(на протязі літа)? А якщо відмовитись чергування дитини в класі на протязі року(миття і підмітання підлоги, витир. пилу і т. д) в класі. І як правило відмовитись, щоб не цькували?
1723
Для Марина: можете чергувати замість доньки. В класах, де вчаться діти, які, за думкою їх батьків, не можуть або не повинні прибирати за собою, винаймають прибиральницю. Це як вдома: якщо не прибираєте в хаті, то платите домробітниці або оплачуєте послуги клірінгової компанії.
Комментировать
Ігор
Добрий день, я закінчив 11 класс і через 2 тижні мені потрібно буде забрати атестат зі школи, а точніше це буде офіційне врученя, так вийшло що я не можу бути присутнім на вручені, хто окрім мене зможе забрати його зі школи????
Галина
Для Ігор: Батьки. До виповнення Вам 18 років вони є Вашими офіційними представниками.
Комментировать
наталя
В нащій школі после уроков заставляють мить пол у класі ето вобще как правельно ілі нет
Роман
Для наталя: Будь ласка, виберіть зрозумілу усім мову...
Комментировать
Игорь
Маме Вале: отдай своего маленького ублюдка в частную (платную !) школу или переведи на дистанционное обучение. Дети стали не только воровитые , брехливые ... но и научились манипулировать взрослыми и шантажировать как родителей, так и учителей.
Валя
Мого. Сина. Керiвник. Школи. Звинуватила. Втому. Що. Дитина. Знаходиться. В. Алкогольному. Станi визвала. Полiцiю. Без. Мого. Вiдома склали протокол. Без. Освiдчення. Зробили. Висновок. Що. Пяний. Коли. Полiцiя. Повiдомила мене. Про. Стан. Мого. Сина. Зiслiв. Полiцill. Що. Пяний. Я. Приllхала До. Школи. Правоохоронцi. Були. Там. Я. Взяла. Дiтем. Iпiшла. До. Лiкарнi. Медики. Були. В. ШоцI що. З. Дитини. Зробили. Пяницю. Малий. Пройшлов. Освiдчення. Висновок. Трезвий
аліна
Моя донька зїкається і не може достойно розповісти наприклад вірш, чи існують якісь інструкції для вчителив як їм слід опитувати таких дітей не принижуючи учня , наприклад письмово. Чи можна вчителя зобов’язати не викликати дитину для усної відповіді?
Іра
Добрий день. Є запитання. Учитель дає моїй донці додому завдання, які неможливо виконати без інтернету. Донька просила аби вчитель задавав щось таке, що можна робити без інтернету тому що він не завжди є. Учитель спочатку проігнорував, а потім почав принижувати дитину. Як діяти в такій ситуації?
DHP
Для Іра: 1. майжк в усіх бібліотеках безкоштовний інтернет для користувачів, якщо вдома проблеми з інтернетом, можна готуватись в бібліотеці. 2. Що це за предмет, де для виконання домашки, обов’язклвий інтернет? 3. Ніхто нікого не має права принижувати. Підійдіть спершу самі аби з’ясувати в чому річ. Можливо донька не вірно розуміє та неправживо доносить до Вас обставини.
Комментировать
Рабчук Наталия
Добрий день. Як повинен діяти завуч з виховної роботи і представник міліції, якщо від вчителя поступила скарга на дитину в поліцію. Чи мають право вищезазначені особи викликати дитину серед уроку в кабінет до завуча без присутності батьків, оголошуючи це перед усім класом? Дитина є заручником ситуації, яка склалася на одному з уроків.
Руслан
В каких случаях учитель может отказать выдать характеристику на ребёнка?Матери не выдали характеристику сказали только по запросу суда!!!Причины не понятны.
Юлія
Доброго дня. Дякую за статтю, дуже корисно. Мені потрібна ваша порада. Мій син учень 7го кл. Вчителя можуть покласти оцінкі як їм заманеться. Просто 2., бо вона небачила що він підіймав руку. Коли дитина просить вчитиля " за що?"- то в відповідь:" за булімію засуджу". Хоча булімією і не пахне. Я, мати, прийшла до директора, то там ще гірше...вона мені доказувала що моя дитина лжец і ідіот...І сказала що будуть приймати міри...На запит" які"- відповідь" побачите" Куда слід писати? Чи варто доказувати що мій син не ідіот, а просто піти зі школи?
Мама
Для Юлія: краще піти зі школи. В цій школі у вашого сина вже є певе амплуа: "ідіота і брехуна" і навряд чи Ви це зміните, незалежно від того чи це правда (як в тому анекдоті "ложечки знайшлись, але осад залишився". Якщо зав’яжетесь в бій, лише травмуєте дитину. До того ж невідомо наскільки він чесний з Вами. В моєї подруги є син. Він також в школі сового часу заробив такий авторитет, ще й на додачу крадія. Подруга воювала, намагалась щось довести, хоча ми розуміли, що звинувачення не такі вже й надумані. Ми не знали що було в школі, але бачила що хлопець дійсно краде, просто з його думки це не було крадіжкою: він міг залізти до мами в гаманець витягти останнє, міг з’їсти чужий обід в мами на роботі навіть не спитавши (а людина прийшовши поїсти з шоком дивилась, як доїдають її тормозок). Хлопець не був (і не є) поганим, але в мього були проблеми з певними моральними аспектами. Зараз він сам батько і його мама продовжує страждати від того що він зовсім не розуміє певних речей (які вона не змогла йому донести тоді коли вважала його гарним хлопчиком).
олеся
Доброго дня. Чи може вчитель історії 5-9 класів задавати постійно додому писати реферат бо учень провонвся.Взагала реферати ще досі пишуть?
Комментировать
Анна
Чи може вчитель затримувати учнів після уроку. І яку відповідальність він за це несе ?