Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Лєра
Чи може класний керівник змушувати танцювати танець з іншими одноеласницями на шкільному вечорі?
Сергій
У мене в школі однокласник постійно відмовляється чергувати та уходить з останіх 2-3 уроків майже завжди без відому вчителів і нас змушують чергувати замість нього що робити?
Оля
Чи має вчитель право ставити мені двійку за те що я відмовилася виходити до дошки?
Ганна
Для Оля: звичайно, це означає, що ти не знаєш матеріалу
Комментировать
Павел
Чи має право адміністрація школи закривати уснів в школі під час навчальоного процесу
123
Для Павел: де закривати? в класі?, туалеті? Якщо закривають вхід до школи, то мають. Вони відповідають за учнів під час навчального процесу.
Комментировать
Володимир
Чи має право учень написати скаргу на учня за наклеп? (Наш однокласник придумав історію, що його одноклассники бьють!) 7 клас ????
123
Для Володимир: скаргу куди? в 13-14 років (7 клас) неможливо притягти за наклап до відповідальності.
Комментировать
Анонім
Чи має право вчитель ставити 1 за поведінку (в журнал)? Чи має право задавати самостійнку роботу на 12 завдань з поясненням ці завданн-це задачі вчитель дав учням 30 хвилин щоб виконати завдання? Чи мають право учні виходити з уроку на перерву чи законо вона тримає 7 хвилин в класі?
Верно
Для Анонім: имеет право по всем пунктам
Комментировать
Кароліна
Я учениця 8 класу! Я хтіла запитати дзвоник на перерву для кого? Для учнів оба для вчителів? Була така ситуація у мому класі мій однокласник після того як продзвенів дзвоник на перерву, він швидко зклав речі у рюкзак, а вчитель його рукою зупинив і відкинув на метр але учень не постраждав. Так ось виникає питання для кого дзвоник на перерву?
Учитель
Для Кароліна: Урок окончен тогда, когда учитель произнес фразу:"Урок окончен , до свидания!" Ваш одноклассник поступил не правильно не только как ученик, но и просто как человек, проявив верх невоспитанности. Если учитель позволил себе те действия , о которых Вы пишите, Вы имеете право обратиться за сатисфакцией к администрации, но стоит ли? Что-то мне подсказывает, что Вы описали события, так как выгодно Вам.
Дмитрий
Для Учитель: Очень непрофессионально с Вашей стороны. Ученик имеет полное право покидать класс после окончания урока. Кстате , учитель применил физическую силу по отношению к ученику , что не только выходит за рамки закона иди нормального ,а ещё и выкрывает неправильный поступок «не только как учителя , но и просто как человека». Стоило бы его нормально попросить остаться в классе ещё 1-2 минуты. Я думаю что ученик не нарушал базовые принципы дисциплины , так как Каролина не упоминала об этом. И ещё, привязывать своё настроение и лияную жизнь к профессии - непрофессионализм!
Олена
Це говорить про неккомпетентність та порушення педагогічної етики вчителя. Учень з батьками має право звернутися до адміністрації.Інші діти також мають право звернутися щодо належного виконання розкладу,краще це робити разом з батьками.
Комментировать
Руслан
Я учень 8 класу. Мене не було в школі 5 днів. Я запитався в своїх однокласників, яке домашнє завдання нам задили. В відповідь я отримав: На завтра принести 200 грн, на ремонт плазми. Я спитав - Що сталося? В неї м’ячом попали. Чи я зобов’язаний платити цих 200 грн? Будь-ласка дайте відповідь на це питання.
123
Для Руслан: Взагалі то ні. А по факту.. Дивлячись як вирішили влднати в школі питання. Якщо вирішили покарати винних, то компенсувати ватрість мають вони, але тут може затягтись до суде. Або директор просто вирішив купити новий на заміну та вартість нової розподілив на всіх учні школи (швидше за все так і є).
Олена
Для Руслана.Не зобов"язані в будь-якому разі.Це незаконно.Але,оскільки, в дуже багатьох школах процвітають побори,це питання мають вирішувати батьки.
Комментировать
ольга
у мене таке питання.на минулому тижні в школу приїжав логопед,вчителька без відома батьків повела на плановий огляд,скажіт мало право так зробити якщо про це не повідомленій шкільній лікар?
Каваии
Для ольга: ні, немаи право, стаття 52 та 50 Закону України
света
Света Ребенок опоздал на урок на 2 минуты, учитель заставил стоять возле пары два урока. Законно ли? Как наказать?
Комментировать
Іванка
Вчитель першого класу задержу є постійно дітей на перервах вони у час відпочинку також працюють пишуть В першому класі дає диктанти ставить оцінки і загалом кричить на дітей говорить не нормативною лексикою проводить групу продовженого дня сума якої за місяць складає 260 грн до дітей які не ходять до неї на групу ставиться грубо і принижує
Денис
Я під сказав свому другові але вчитель почув це та знинизила мені оцінку на один бал та я отримав 11 але міг отримати 12.Можно чи так робити чи ні допоможіть .
Галина
Для Денис: так. Можна. Мало того за підказування Вас мали право вигнати з контрольної та зарахувати роботу як нездану. Саме так з вами відбудеться на ЗНО. Тому врахуйте, що не можна не лише користуватись підказками, а й підказувати іншим.
Іван
Денисе, про які 12 чи 11 балів ви говорите? Судячи з кількості помилок у вашому дописі, і з того, як ви формулюєте думку, ви учень середнього рівня. Зараз учні хочуть тільки гарних оцінок, а ось працювати - зась. І дуже люблять звинувачувати вчителів у всіх гріхах та огріхах, аби не вчитися.
Анонім
Іване ви спочатку спитайте що за урок а потім щось пишіть. Може це математика не задумались про це?
Комментировать
Сергій
Доброго вечора, я учень 10 класу і хотівби поцікавитись у більш компетентних людей ніж я чи є законодавчий ґрунт у заборони директором закладу заборона учням усіє школи залишати її під час навчання.
Роман
Для Сергій: Під час навчального процесу відповідальність за збереження вашого з однокласниками життя несе класний керівник і директор, як керівник закладу. Тому до закінчення уроків ви повинні бути в школі. Ніхто за вами не зобов’язаний ходити і пасти, щоб не влізли куди не треба
Комментировать
Sasha
Яучень 7 класу і мій вчитель залишає і вимагає наш клас учитися додатково та підвищує голос і б’є по дошці та портить учням нервову систему та одного дня вставив усім одиниці
ау
Для Sasha: у яке місце тобі вставили одиницю???
Комментировать
Sasha
Яучень 7 класу і мій вчитель залишає і вимагає наш клас учитися додатково та підвищує голос і б’є по дошці та портить учням нервову систему та одного дня вставив усім одиниці
Даша
Моє право вчитель забирати контрольну роботу на початку уроку за те що я віддала бумажку іншій дитини яка була рядом ? Дуже важлива відповідь бо я отримала одиницю просто так
Ответ
Для Даша: да, имеет, нафиг списывать и болтать на контрольных
Даша
Та я передала пустой лист что б одноклассница смогла написать контрольную работу
викладач
Для Даша: якщо Ви листок передавали після того, як контрольна почалась, то вже не має значення, що було на папері. Всі орг. питання (в тому числі роздавання листочків для контрольної) вібувається до того. Якщо в неї не було на чому писати роботу, вона мала вирішити це раніше або звернутись до вчителя. Спробуйте так само вчинити на ЗНО і вас виженуть без права участі в додатковій сесії.
Комментировать
Катя
Я учениця 5 а класу інтелект україни У нас в одній групі у якій я вчилася до 3 класу була Вчителька яка матюкалася і сварали за те що ми запису ємо текст з телеевізора весь клас не любить і не прважає її тому ми. Маємо терпіти а батьки писали заяву дере ктору і заява нк допомогла
Галюся
Для Катя: Катрусю, дитинко, у тебе є всі задатки олігофренії як першої стадії дебілізму!
Нескажу
Це мабуть той вчитель-дибіл матюкливий таКий коментар лишив? Людино вам лікуватись ТреБа!
Нескажу
Галюся-матрьошка ти з комплексом неповноцінності!)))
Комментировать
Женя
Чи мають вчителі право вчителі примусово залучати дітей до різних концертів(без їх згоди)
Светлана
Чи можливо звільнити дитину від відвідування конкретного предмету? (не фізичне виховання) Причина: вчитель говорить, що без цього предмету діти нічого не доб’ються в житті і вони ніхто, якщо не будуть вчити даний предмет.
123
Для Светлана: звільнити через що? Дитина має навчатись згідно затвердженій в школі навчальній програмі. Але можна перейти в іншу школу де можливо даного предмету немає.
Мама
Напишіть колективну заяву що ваш вчитель не адекватно себе веде, якщо такої думки більша половина класу і до директора вчителя мають змінити, а якщо така думка тільки ваша то проблема не в учителі)
Анонім
Світлано потрібно прийти з батьками до деректора і написати заяву про відмову від даного предмету!
Комментировать
Марина
Мого сина, вчителька фізичного виховання при всьому класі обізвала плаксою.Що нібито його беруть на змагання по футболу тільки тому,щоб він не розплакався.І що він не гідний грати у футбол,хоча він неможе без футболу.Тепер з нього всі сміються ніби то він невміє грати.Та що там говорити,після розмови зімною,вона мені в вічі сказала що він не гідний, і не мені її вчити,як говорити з дітьми.Що робити в такій ситуації?
Іра
Для Марина: Пояснити плаксі, що має яйця !
Марина
Справа в тім,що він не плакав би нівякому разі.І постояти за себе може,а також за цю ситуацію розповів його однокласник а не він.А просто вона некомпетентна в роботі з дітьми от і все.І ще додам що принижувати дітей перед іншими немає права ніхто. P.s По словах д ітей він чудовий нападаючий.
ДГП
Для Марина: якщо він чудовий нападаючий, то відведіть до футбольного клубу. Якщо він дійсно талановитий спортсмен, то це буде показово для вчительки. І вана змушена буде перестати чиплятись до Вашого сина.
Комментировать
Сова
Читаю дописи ... як анекдоти. А грамотність! А рівень інтелекту і культури! Як кажуть, ржу німагу! З яким сміттям мусять мати справу сучасні вчителі...
Гриня
Для Сова: Результат рехформ Л. Гриневич.
АБВ
Результат не вихованих вчителів, сучасних- жахливих, мерзот які йдуть вчителювати щоб нажитись й тільки, так як до дітей не можуть знайти підхід! Ще лишились гарні вчителі, але їх треба записувати в червону книгу! А Ви -"Сава" не мудра і точно вчитель, але нажаль не з червоної книги!
ау
Для АВС допис з 9 помилками. І воно судить ВЧИТЕЛЯ....
Комментировать