Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Добрий вечирі, а вчитель має кричати на тебе в шкільний час. І якщо ні то яка це стаття
Національна Поліція м.Вінницця
Для Анастасія: не має право. ст. 34 "Закон про Освіту". Якщо на вас кричать, записуйте це на відео камеру й викликайте поліцію.
Комментировать
Валентина
Доброго дня, чи мають право тех. Персонал школи закривати туалети і не пускати першокласники, а заставлять іти дідей на двір у полу розвалений туалет, дякую за відповідь
Елена
Чи має право директор школи складати протокол на учня за те що дитина не пришла на перший урок , а зайшла вклас на 2 урок ? І вимагати сплатити штраф!
Инна
Для Елена: немає право тому що такого закона немає!
Комментировать
Артур
Чи має право вчитель залишити учнів після уроків до вечора. Якщо він не вивчив вірш
Артем
Для Артур: ні
Комментировать
Наталия
Чы маю право йхать в школьном автобусе якщо я вызу детыну в садочик чы в школу без коштовно?в сели нема ни школы ни садочка и нема рейсевого только автобус школьного!
Еко
Для Наталия: шкільний автобус для перевезення школярів. Дитина має сама їхати в автобусі.
Комментировать
макс
чи має правіо кричати та змушувати чергувати вчитель dxbntkm llefmklm
Роман
Для макс: є графік чергування і ти повинен його дотримуватися.
Комментировать
Іва
Чи має право директор визивати поліцію якщо у учня вкрали 30грн ? І лякаючи учнів школи що будуть в кожного брати відбитки а це законно ?
Еко
Для Іва: а скільки років учням? Вони вже можуть бути відповідальними у справі?
Комментировать
СТАС
Мають право поліцейські мене допитувать без відома батьків? Коли в класі сталася велика крадішка!Питать мене ти крав?На кого ти думаєш?В мене було хвилювання як у всього класу.
Роман
Для СТАС: а з батьками не було б хвилювання? Хтось же з вашого класу здійснив крадіжку? А якби вкрали в тебе?
Анна
Что это за ответ? Стас спросил по закону Украины! Нет Стас, не имеют права без родителей ничего! Только ждать и звонить родителям!
Комментировать
Інна
Чи мають право фотографувати мене мої однокласники без моєї згоди і показувати ці фото на весь клас
Національна Поліція України
Для Інна: не мають. Це називається буллінг. Негайно ж сповістіть батькам й поліції.
Комментировать
Юлия
Доборого вечора, в мене таке питання, чи має право вчитель ставити дитині двійки, якщо дитина тільки перевилася з іншої школи і навчалапо по іншій прграмі, вже на четвертий день навчання в іншій школі. 4 клас
123
Для Юлия: має. Дитина яка навчалась за будь-якою програмою повинна мати хочаб елементарні знання. Двійка говорить про абсолютне не знання предмету. За 4 дні дитина вже мала вивчати тему за яку отрималла оцінку та робити домашнє завдання. В початковій школі немає предметів, які вивчають 1 раз на тиждень.
Патриот
Для Юлия: С вашей грамотностью, не удивительно. Я бы и Вас отправил вместе с ребенком в школу. И не факт, что у Вас оценки были бы лучше. И вот такие люди как Юлия потом кричат на всю страну: "Учителя бездельники, ничего не делают, образование на низком уровне".
Пересічна людина
питання було чи має право ліпити двійки вчитель, а не грамотність батьків. ви змішуєте мухи с катлетами. Навчає школа а не його батьки, школа надає послугу навчання.І мета школи навчити а не двійки ліпити, ломаного гроша некоштуе той вчитель який ліпить двійки(двійки то показник якості того як навчає вчитель учня) .Якщо недійшло то повар готує їжу, ви йдете в столову а вам дають фарш замість смаженої катлети беріть їжте:) і при цьому повар ще додасть я тут ніпричому газу нема підсмажити. Але ви беріть дома досмажете потім:). Кожен повинен займатися своєю професійною справою, і робити їїнамагатися якісно. Бувайте:)
Комментировать
Катерина
У мене таке питання: Чи може вчитель примушувати читати мене мій особистий твір при всьому класі,якщо я цього не хочу,бо твір не досить вдосконалий? Дякую!
Даня
1 Чи можна ходити і слухати колонки в школі 2 Чи майе право учитель лізти в портфель учня і дивитися чи він взяв колонку чи ні 3 Чи можна учню на уроці іти в туалет
Галина
Для Даня: 1. ні. школа не розважальний центр чи музичний клуб. 2. особисті речі людини ніхто чіпати права не має без ордеру. 3. можна. але врахуйте, що свідома не хвора на енурез доросла людина здатна контролювати фізіологічні процеси, які відбуваються в її організмі, і може завчасно сходити до туалету перед уроком і не заважати ні однокласникам ні учителям під час уроку. І, до речі, якщо Ви виходите до туалету під час контрольної роботи, то роботу можуть не зарахувати.
Даня
Пасиба Галина дуже вам дякую
Комментировать
Тарас
Чи може учень вийти з класу після дзвоника якщо вчитель суперечить і говорить що дзвоник для вчителя?
Назарій
Як написати юридично правильно цю скаргу, яка описана зверху?Допоможіть будь ласка мені вирішити цю проблему.
Дима Снижко
Чи може черговий вчитель забороняти брати свою куртку з роздягальні щоб я пішов на перерві до магазину?
Инна
Чи має право вчитель без дозволу батьків лишати дитину або весь клас після уроків додатково проходить не вивчений матеріал
Max
Чи є у школярів дозвіл дивитися журнал ? Я учинь 8 класу.
Максим
Чи має право директор, психолог, вчитель, класний керівник девитись повідомленя і фото?
Лєра
Чи може класний керівник змушувати танцювати танець з іншими одноеласницями на шкільному вечорі?
Сергій
У мене в школі однокласник постійно відмовляється чергувати та уходить з останіх 2-3 уроків майже завжди без відому вчителів і нас змушують чергувати замість нього що робити?