Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Доброго дня. Скажіть будь ласка,чи має право директор школи викликати малолітню дитину(а точніше учня 4 класу)на допит? Без батьків та без їх відома?
Галина
Для Валентина: На допит? Ви при своєму розумі? директор що прокуратура? якщо директор захотів тихенько без втручання сторонніх і без винесення на суспільне обговорення, то це є нормальними відносинами учителя і учня. Ви совю дитину вдома як на "допит" викликаєте? повісткою з адвокатом?
Катерина
А ви можете точно стверджувати, що директор буде тихенько говорити?
Комментировать
Анна
Доброго дня, чи мають працівники школи не відпускати тебе з школи на фізкультурі.В нас фізкультура проводиться на стадіоні .Класс відпустили,ми трохи запізнилися хотіли піти на стадіон не пускають !В нашем классе идёт урок,на улицу не отпускают,по школе ходить нельзя,в туалете должни сидеть?
Анна
Добрий вечір! Скажіть будь ласка, чи можуть поставити не атестацію учениці 7 класу за те, що немає справки від лікаря?
Ліза
Доброго дня! Скажіть будь ласка, якщо дитина хворіла та не ходила до школи, зобов’язана вона писати роботу, яку учні писали поки її не було?
Галина
Для Ліза: якщо це тематична контральна, то так. Інакше не буде атестована з даної теми, що вплина на підсумкову оцінку
Учитель
Для Ліза. Можна зовсім нічого не писати. А тоді на ЗНО така тема буде чи , уявіть собі, лікар вам каже: я цю тему не вивчав, хворів. Що ви чуш городите? Знання по темі потрібні. Все писати треба. Підручник є
Комментировать
Ірина
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, чи мають право учні знаходитись на спортмайданчику школи в позаурочний час і на вихідних, вживати нецензурні слова, без нагляду дорослих? Дякую!
Даня
Скажіть будь ласка мені чи має право класний керівник ставити оцінку в щоденник за інших вчителів ??
Учитель
Для Даня: Має повне право
аня
учень на уроці ходить по класу заважає проведенню уроку.батькам повідомила результату 0.як з цим боротися?
Комментировать
Каріна Штучка
Доброго дня! Скажіть будь-ласка,дитина прийшла з групи продовженого дня і каже, що вчитель кричить на них і дає підзатильник, ще декілька дітей це підтверджують. Що робити в такій ситуації?!
Галина
Для Каріна Штучка: Особисто моїх дитині допомогло те, що я прийшла і повідомила вчителя, що якщо ще раз хоч пальцем торкнуться моєї дитини, то зроблю все аби вихователь в школі не працювала. Більше сина не чіпали (хоча знаю, що до інших застосовували фізичні заходи). Якщо не допомагає розмова, йдете по порядку: спершу скарга на ім’я директора, далі у відділ освіти, в обласне упраління освіти, на гірячу лінію.
Роман
Доброго дня! Чи має право вчитель виганяти з класу минулого учня ?
Комментировать
Данило
Чи зобов’язаний учень робити уроки, якщо його не було пару днів у школі? Чи має право вчитель ставити 1 бал за те що дитина не має підручника?
989
Для Данило: якщо він хворів, то мають дати час "на реабілітацію". А якщо прогуляв, то мав брати домашнє завдання та вчитись вдома.
Комментировать
Ярослав
Вчитель задав дз на онлайн школи,и в нас урок тильки завтра.И вона вже каже що дз перевиряти не буде и поставе 2.я вде зробив дз.Що робити?Можете пидказати статтю и що робити?
Богдан
Чи має право вчитель ставити 1 бал за те що у учня немає підручника який треба купувати за особистим кошти
Роман
Для Богдан: Всі підручники є у вільному доступі онлайн
Даня
Він не має права ставити 1 бал а на підручник повинно виділяти кошти міністерство освіти!!
Комментировать
Світлана
Чи має право учитель говорити учню ,що він для неї пусте місце,тому що уче був наказаний ,почав вибачатися,а вчитель сказав- я вас не чую ви для мене пусте місце.
Лєна
Класний керівник не випускає за межі школи у продуктовий магазин. У шкільному магазині лише солодощі та печиво. Ми з подругою пішли поїсти у Пиріжкову через дорогу. Керівничка почала сварити і казати що як що не подобається щоб я забирала документи. Мені здається що ми не в тюрмі і маємо право харчуватися де хочемо. 11 клас вже не малі діти.
Влад
Для Лєна: так, маєте, але поки ви в школі, вона за Вас несе відповідальність. А якщо під час перерви вас зіб’є машина, кого судити будуть, не думали? Я б теж не пускав. Навіщо мені проблеми від двох дівчат.
Лариса Попова
І взагалі, в нормальній родині батьки дають дітям іжу з собою, а не тицьнули гроші- робіть, що хочете, аби голову не морочили. А щось сталося, то школа винна.
Комментировать
Оксана
Моя дитина 4 роки вивчала німецьку мову, а зараз ми перевелися в іншу школу і виявилося, що жоден 5 клас цієї школи не вивчає німецьку, а вивчає англійську. Чи має право директор школи наполягати щоб по цій причині ми шукали іншу школу?
Галина
Для Оксана: Якщо ваша дитина не вивчала англійську, то вивчати її вона має з азів або підтвердити знання на рівні 4 класу. Жкола не має класів з початковим рівнем вивчення ангілйської і вчитель не зможе на уроці працювати з вашою дитиною на загальному рівні. Вам дійсно треба або шукати інші школу, або підтвердити знання англійської на відповідному рівні.
Оксана
Мене турбує питания чи Має директор школы право і законі підстави беззаперечно наполягати на пошуку іншої школи?
Галина
Для Оксана: А Вас не цікавить психологічний стан Вашої дитини, яка буде сидіти на останній парті і не розуміти про що йде мова на уроці? Що вона стане "ізгоєм" в класі? В данному випадку саме директор діє задля Вашої дитини. А ось Ви вчиняєте за принципом: я так хочу, а чого хоче дитина мене не цікавить. Колись в класі мого сина була дівчина, маму якої упрошували всі: директор, вчителі, психолог, батьки інших дітей, аби вона перевела доньку в іншу школу (ситуація була інша і не пов’язана з предметами). А вона "вперлась рогом", і викликала поліцію, писала скарги, сварилась з усім. Але врешті вони переїхали і дівчина перейшла в іншу школу. Дитина розцвіла, почала гарно вчитись. І ще, якщо ця школа є ліцеєм, гімназією тощо, то вступ відбувається за вступними іспитами.
Комментировать
Валерія
Добрий день Чи мають право вчителя відмічають день народження під час уроку в учительській, іноді зі спертними напоями?
Лиса
Для Валерія: нет!
Комментировать
Настя
Чи має право вчитель не допустити дитину до контрольної роботи, якщо у неї немає домашніх завдань з цьої теми?
Алекс
Чи має право вчитель нам у 6му класі давати контрольну роботу на 22 завдання, дуже тяжкі завдання, боюсь ми не впораємось. Чи є стаття про перевищення завдань на кр?
Hala
Для Алекс: кількість завдань - ні про що. Якщо завдань багато, значить вони легкі. Важких завдань, які котребують значного часу виконання може бути 1-2. Тому не видумуйте і виконуйте роботу.
Комментировать
Віка
В мене така ситуація:Вчитель попередив за 4 дня що буде тест,на той день коли був тест,вчитель говорить що це річна контрольна,але говорить про неї за 3 хв. діти не готувалися,як вони мають писати кр
Марія
Доброго дня, хочу вас запитати, може вчитель знизити оцінку на 3 бали за роботу, якщо вона не вчасно здана?
Влад
Для Марія: має право не прийняти, а не тільки знизити і поставити 2
Комментировать
Артур
Доброго дня,я хочу запитати,а чи має право вчитель ставити оцінку в журнал за поведінку або за вчинок наприклад нам вчителька сказала що якщо ми візьмемо до рук телефон то поставе одиницю в журнал,я в вважаю це не нормально
Артур
Для Артур: я перепрошую не вірно написав ???? я не вважаю це нормальним і яка це стаття??
Оксана
Зустрічне питання. А яке право маєте ви брати телефони під час уроку?
Олег
Якщо устав школи не забороняє це то я вважаю що я маю право дістати телефон під час уроку
Комментировать
Лєра
Весь день боліла голова, після 5 уроку почав боліти живіт ( жіночі штуки???? ), я подзвонила мамі, сказала, що мені треба додому. Вчителя не попередила, тому що спішила. На наступний день не пішла до школи ( погано себе почувала, та ще й скорочений день ), а класна керівничка почала істерити через це ( цитую:" гіршого класу, ніж вас, у мене ще не було" ) . Я відмінниця, тому вона вважає, що я надзвичайно хороша і не можу піти з уроку))). Так ось моє питання : чи мала я право піти з уроків не попередивши вчителів ?
Галина
Для Лєра: ні. Не мала. Вчитель відповідає за Вас під час навчального процесу. Якби (не дай бог) з Вам щось трапилось шляхом додому, саме її притягли б до відповідальності. Тому слід було піти до медсестри. А якщо Ви дзвонили мамі, то саме вона могла б подзвонити вчителю та повідомити, що забирає Вас додому. Вчитель правий. А Вам слід вибачитись.
Оксана
Більш того. Вчитель не має права навіть по дзвінку мами відпускати. Вона має сама за вами приїхати. Це її обов’язок за законом. Але вчителі не настільки прискиплеві.
Комментировать