Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Дайте школам на 32 класи по 10-15 ставок прибиральниць і хай ці дітки не чергують. А хто проти. Але не забувайте, що разом із ними кожен день і класний керівник чергує без графіка.
Учитель
Для Татьяна: 500 метров квадратных должна убирать техничка - а не семочки щелкать и сплетничать в подсобке.
Татьяна
согласна, а если их всего 6 техничек
Учитель
Для Татьяна: а что в школе больше 3000 квадратных метров? Вряд ли.
Комментировать
Лариса
Чи можна фіксувати на відео чи фото порушення учнями дисципліни на уроці? Чи питати дозволу у батьків на зйомку їхньої дитини? Чи тільки учень має право знімати вчителя на відео, а у вчителів таких прав немає? Чи все ж таки школа - це публічний заклад і зйомка не заборонена?
Андрей
Для Лариса: может. Статья 34 конституции, 21 статья закона об Информации, 307 статья гражданского кодекса позволяет.
Комментировать
Ира
Чы мае право учитель ставить оденицю лыше за те що коли детина не була пресутня в школи одноклассники писалы тематичну
Андрей
Для Ира: если ученик по заявлению или больничный то нет.
Комментировать
Ольга
якщо вчитель не тактичний до учня що робити батькам . Як змінити ситуацію на краще
pospishaiko
Марно чекати від потомствених рабів чогось іншого за "параліч волі". Але візьмемо такого активіста як я, що я можу зробити? Адже головна причина перевантаження учнів (головне що безглуздого і непотрібного) це те, що у батьків просто немає реальних механізмів впливу на формування освітнього процессу. Освіту формує і реформує сама освіта - ось корінь усього зла. 7-8 уроків у школі, як і теперешня 12 річна освіта - це лише втілений банальний шкурний інтерес самої системи освіти і її працівників. Вчителям треба більше годин, чиновникам більше влади в впливу, більше масштабів і грошей.
валентина
Для pospishaiko:
Комментировать
Вчитель
Прошу всіх батьків, чиї діти навчаються в закладах о світи, відреагувати на даний пост.
Саша
Для Вчитель: чи вчитель має право закривати учнів після 2 дзвінка в кабінеті ?
Андрей
Нет. Это органически их права на свободное передвижение по терреторииукраины школа сюда входит так что нет.
Комментировать
Світлана
"Про юридичну відповідальність учнів", не побачила того, що все ж хотіла побачити. Як конкретно вчитель може захистити свою честь та гідність під час навчально виховного процесу, ефективно вплинути на недопустиму поведінку учня під час уроку.
Мама
Для Світлана: як як вплинути не тролити не гадити не звинувачувати...я б попросила сісти на задню парту наприклад...а після уроку поговорила б з учнем....якщо не заспокоюється тихо б підішла мовчки взяла за руку...зробила 5хв тайм на уроці і на коредорі поговорила...але не на весь класс...у мене так вела себе з сином вихователька садка і вчитель теж так веде (хоча вже і віці і викладала давно де залякування пристидить це були методи)
Бабуся
Попробуйте технічці (як їх тут називають) вимити 500 кв. м площі тільки підлоги, не враховуючи парт, столів, меблів,вікон, дверей, панелей і т.д.,коли в селі немає твердого покриття, учні не привчені до акуратності, плюють на підлогу, смітять, де їм заманеться, а , так звані,"матері" стоять в школі і плюють на підлогу насіння. На зауваження відповідають: "А що будуть роботи технічки? Те саме і вбиральні. Користуватись діти ними не вміють, коли прохаєш батьків зайти і показати дітям, як це робиться (внутрішній туалет) то така ж відповідь. Краще б подбали про відповідальність батьків за поведінку їхніх дітей, які б навчали свої дітей правил співжиття.
Андрей
Сразу под суд пойдете за такие технические меры
Комментировать