Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Стас
Чи може у дитини під час уроку стояти бути ока з водою на парті будь ласка скажіть дуже потрібно вже сваримося з учителькою
123
Для Стас: може
Комментировать
Анна
Моя вчителька української мови, при всьому класі обговорює моє особисте життя. Чи має вона на це право? Та що робити в такій ситуаціі?
оля
подскажите что делать? у нас у класе есть девочка которая всех бьёт. и моему попало у висок.она очень агресивная.а родители её розбираються з детьми у класе.кокое они имеют право. ?
Вік а
Скажіть будь ласка,моя дитина зараз навч.в 1 кл.На уроки англійської мови їх ділять на дві групи.Чи можу я перевести її в іншу,якщо мені не подобається вчитель,який навчає саме мою дитину. (Хоча цього хочуть всі батьки).
Ігор
А ось мене дають до 8 класу боя вчився за кордоном 3 роки тобто то з 7 (Кл. В Україні я переїхав до Польщі и там пішов до 6 класу и вчився аж до 9 Кл ) а тепер мене дають у 8 клас хоч я навіть рочниково не підходжу а директор говорить що адаптація і вставляється що є така устава скільки раз не шукав устав не має ( Думаю їй сказати щоб вона прочитала ту уставу так як я в тій школі вчився і якщо не переїхав за кордон то був би уже у 10 класі а так мене дають на 2 класи назад мені здається що директор просто хоче на лапу ( хабар)
Галина
Для Ігор: Ви звісно вибачте, але судячи з того, що Ви написали, Ви совсім не володієте українською мовою і Вим дійсно слід ще повчитись аби згодом мати можливість успішно скласти ЗНО та вступити до українського вишу (гадаю якби Ви збирались вступати до польського, то у випускних класах залишилиса б на навчання саме там). В той же час Ви можете просити про закінчення 8-9 класів екстерном та, здавши ЗНО (ДПА) за 9-й клас на наступний рік перейти відразу до 10-го.
Ігор
Лише укр мова
Адво
Зверніться до школа, що навчають дистанційно. Думаю, що для вас це вихід - перейти на індивідуальне навчання
Комментировать
мама
Что делать родителям? Он обвиняет во всем и классного руководителя, что не договорилась с родителями, что бы не жаловались!!! использует незаконный труд детей и оказывает психологическое давление! При этом замечательно себя чувствует и ничего не боится!
мама
директор школы заставил детей 5 класса вместо урока носить на улице кирпичи. Дети пожаловались родителям. После этого директор вызвал их к себе в кабинет без родителей и вычитывал, выспрашивал кто сообщил родителям. Наорал на них.Теперь говорит всем учителям что эти дети плохие и к ним нужно придираться
Алексей
Відповідь Тетяні .Вашому хлопчикові і Вам ОРДЕН Слави 1-ої ступені. А вчителям ножицями в живіт. Они хотят вашему ХАМУ только зла.Вы воспитали ЗОЛОТО.Ещё нарыдаетесь.
Наталія
Добрий день. Скажіть будь ласка, мій син під час навчання у школі пошкодив ногу. Тепер в нього гіпс на нозі на 3-4тижня. Хлопці принади під час перерви через вікно ( висота приблизно 2метра). Які у нас ми маємо права, що нам робити? Адже на навчання син не ходить.
Галина
Для Наталія: Не зрозуміле питання. Права щодо чого? подати в суд на директора, що не забив цвяхами вікно? Право ходити в школу з гіпсом або виконувати домашні завдання? Що Ви власне хочете?
Комментировать
Батько
Чи має прАво вчитель розсаджувати дітей проти їх волі 6 клас. Чим це регулюється
Юля
Хочу звернутися до вас з таким питанням яке багато років тероризує батьків та учнів шкіл по всій Украіні. Чому у школах вчителі за не проходження літньої практики залякують учнів проблемами у школі і вимагають грошові кошти за кожен день пропуску практики? Чому не дотримуюця норм закону? Європейська конвенція з прав людини яка є ратифікованою у нашій краіні і обовязковою до виконання і містить статтю 4 «Ніхто не може бути присилуваний виконувати примусову чи обов’язкову працю». Досі застосовуються закони комуністичного минулого. Більшість навчальних закладів посилаються на Методичні рекомендаціі, невже відділ освіти рекомендує сапати і копати школярів на 35 градусній спеці? А за відмову учня від примусовоі праці під тиском змушують здавати грошові кошти як відкуп? Прошу вас дати обєктивну оцінку протиправним діям.
Сергій
Що робити якщо учитель занижує оцінки , через те що батьки учня подали скаргу на те що вчитель збирає гроші на ремонт та інше??
Аноним
Для Сергій: Собирайте "комиссию"! Учитель в школе должен оценивать ЗНАНИЯ вот и все!Собираете комиссию и проверяете его знания,вот и все.
Комментировать
Справедливость
Недавно услышал очень хорошую фразу "Ваши права заканчиваются там, где начинаются права другого человека", так что права у детей есть, но и у учителей тоже. При всем этом реальных механизмов наказания, за нарушение чужих прав, для учителей очень много, а для детей и их родителей практически нет. Итого: говоря о правах надо сразу говорить и о наказаниях.
МАКС
Коли я починаю качати (як говорять вчителя) свої права. Вони як собакі якіх спустили з цепі
Тетяна
За погану поведінку сина вигнали із школи(7-й клас),не давши довчитися останні дві неділі Попросили батьків перевести в іншу школу,але в інших його не приймають,бо переповнені класи.Які у сина є права і чи може він довчитися до дев’ятого класу в цій школі?
Марьяна
Пройшло 20 хв уроку, і вчителя не було, і ми пішли додому, а вчитель прийшла і написала доповідну директору. Чи мала вона на це право? І чи мали ми право на те щоб піти з уроку?
Бабуся
А ремонти повинні робити "технічки"? Це люди, які отримують свою з/плату за миття підлоги, а не за фарбування, біління, штукатурку і всього останнього. що вони роблять після "ваших ну дуже вже чемних, бережливих діток." Адже ці всі роботи оцінюються досить високо, а не мізерні копійки. Тому потрібно ремонти робити спеціально навченим людям з гідною оплатою. Але ж завжди немає коштів, можна і на "дураках виїхати" (особливо в селі), адже роботи немає і нікуди вони не дінуться. А говорити потрібно не про права дітей (їх у них і так занадто багато), а про обов’язки, тоді і толку буде більше в державі. А всі вимагають прав, а обов’язків ніяких, н в батьків, ні в дітей.
Андрей
Для Бабуся: нет не должны технически. Но у директора школ есть право как брать на работу так и увольнять, так что особо не посмотришь. Хотя если буде такне лучше приказ директора снимать на видер камеру или записывать на диктофон. Это законно.
Комментировать
Іван
Чи можна нам одразу після дзвінка на перерву спокійно виходити з класу навіть не почувши домашнє завдання, бо вчитель сам винен, що не встиг його задати?
Андрей
Для Іван: да, можно, удерживать вас на уроке у них нет такого права. Если не успел задать то жалобу директору или забудте. Это он не справляется со своими обязательствами.
Комментировать
Іван
Ну нас завжди прмсушують мити парти, хоч ми їх не обмальовували, затримують десь на 5-10 хв перерви! Як же це несправедливо!
Андрей
Для Іван: если Вы не плстили за парты, то это порча школьного имущества, лучше помыть. А во. если парты обновили за Ваш счет или купили, то делайте что хотите. Хоть после окончания школы за то что вы платили заберите себе дерево, железо, гайки или сему марту.
Комментировать
Учитель
пусть администрации заставят мыть техничек. Это уж точно не обязанность учителя заниматься организацией уборки. У нас существует старая дурацкая привычка - взвалить все на плечи педагогов. И ремонты тоже.
Іван
Для Учитель: ага, также само я б сказал про учеников
Комментировать