Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія Миколаївна
Доброго дня! Я мама дитини яка навчається у 2 класі учитель у нас хороший, але на вересень набирають першачків і нашого вчителя хочуть забрати, як говорить директор виробнича потреба.Тому, що вчитель 4 класу хворіє, і не може набрати першачків. Заявку на нового вчителя не хочуть подавати, а одбирають нашого по якому це праву. Отже наші діти непотрібні. А вчитель 4 класу не справляється з своїми обов’язками, діти дуже слабі і знову хочуть і наших посадити у навчанні. Будь ласка дайте відповідь.
Анна
Добрий день.Яку відповідальність несе вчитель,якщо він вдарив дитину? Була заява від батьків, але її забрали.
Юрист
Для Анна:штраф у розмірі 3000 грн + звільненя
Комментировать
Ростислав
Можна на уроці працювати на телефоні?Вчитель увіряє що неможна в школі взагалі на уроці працювати
Валентина
Доброго вечора. Скажіть, будь-ласка, чи має право вчитель з математоики давати в один день контрольні роботи з алгебри та геометрії, до того ж одна з робіт без попередження учнів?
Владимир Белый
Для Валентина: Є лише одне нормативне застереження - одного дня не може бути у класі більше двох контрольних. Все інше - мистецтво чи йогот відсутність кумунікацій та взаємоповаги.
Комментировать
Анна
Доброго дня! Скажіть будь ласка, якщо директор у власному кабінеті погрожує дитині на погану характеристику і так як, донька зауча директора підговорила дітей проти моєї дитини і щоб та взяла телефон і зробила скріни про що вони переписувались з подругою, а зауч(мама цієї доньки) все занесла до директора і визвали мою дитину і стали морально пригнічувати і лякати поганою характеристикою чи маю я право подати до суду?!
Еля
Чи має право вчитель обговорювати учениця з іншими класами ? В негативних випадках і намікати що вона простітутка
Тамара
Доброго дня!пидскажить будь ласка чи мужу я забрать своего сина з 10клвсу, запад наприкинци року. До треба зробити
ОЛЬГА
Підкажіть, будь ласка, чи законно звертатися до учня за прізвищем, як що дитині це не подобається ? Учень просить цього не робити , але педагог це ігнорувати.
Галина
Для ОЛЬГА: Що означає: "чи законно?"? А що є закони, які забороняють офіційне звернення до людини за його власним прізвищем? Педагог не друг Вашій дитині, не родич. Якщо Вашій дитині не подобається його прізвище, це питання до Вас. Батьки завжди можуть вирішити мамине чи татове прізвище дати дитині. У 16 років за законом він зможе змінити своє прізвище.
Комментировать
Лилия
Скажіть будь ласка, чи може вчитель робити розбірки при всьому класі, якщо дитина побилась з іншою, без моєї присутності, довівши мою дитину до істерики, наполягаючи щоб дитина визнала, що він винен? Чи може вчитель робити голосування серед всього класу дітей, хто за кого із конфліктуючих?
Фрося Омелянівна
Для Лилия: А чому той телепень бився в школі ? Школа - не місце для кориди. Нехай би бився дома з мамашкою лілею та своїм батьком. Краще, аби мама займалася вихованням дитини, а не сопливила би в чатах. Нах таке писати ? А кожен учитель знає свою роботу ! та й вчитель має учити, а не займатися істеричними дітьми та їхніми батьками.
Комментировать
Тимофей
Підскажіть, якщо дзвінок на перерву прозвучав то може вчитель сказати "перерва для вчителя" й діти допрацьовують?
Аня
Кожен вчитель не має право на заперечку освіти FL jfhcjdjjjhfejjdjhgjhgghjjhfgjk Hjhhhdjfhfjdhhcudnxosnchendhndjcbej Xncjdncindcisncijfjkx Xhdnvidhcindcihjfidncifdicjcujdxhudjcidnc Xjcjchuxjcidncidnfj ifn ijfudjfjdjdkjf Djdjfjvjdjdjdjdjfkdhchkdkdjsn Cndixncjjdidjxncbudhdjd Xjndndndndndn jdjdhdk. Nxnxjdkncjxkchjcjsmci Xjjdkixjxncnc
Артем
В мене питання.Чи може школа заборонити учням виходити на перервах на шкільне подвір’я , або в магазин
Аня
Для Артем: ні
Комментировать
Наталя
Доброго дня. Підкажіть , що робити, якщо дитина з довідкою від офтальмолога і в окулярах сидить за останньою партою. Коли вчитель повністтю ігнорує?
Наталія
Доброго дня! Чи може учень 7 класу носити класний журнал ( після закінчення уроку забирати журнал у вчителя та передавати вчителю, що веде наступний урок). На що можна посилатись? Інструкції, щодо ведення класного журналу вказують, що директор і класний керівник несуть відповідальність за ведення та збереження класного журналу. Але чітко не прописано, що забороняється передавати журнал учням. Це носіння журналу просто кара для моєї дитини, класний кервник її постійно сварить, що вона його забуває забрати або приносить невчасно. Буду вдячна за відповідь.
Снежана
Чи може дитина сама написати заяву на екстерне навчання? Якщо да то чкажіть які документи потрібно мати при собі?!
123
Можна змінити вчительку ящо вона принижує учнів відриває їх від парти і трусить кидає в куток вана мені ненравиться я нехочу щоб мій син в неї вчився. Підкажіть яким методом це зробити.
Наталія
Підскажіть будь ласка чи можна у дитини 2 класу требувати писати пояснювальну записку.Напишіть.Дякую.
Тетяна
чи виставляється оцінка за поведіну в щоденник?Які критерії виставлення оцінки за поведінку?
Татьяна
Подскажите пожалуйста, может ли преподаватель быть классным руководителем в классе своего ребенка? На какие законы опираться? Ситуация такова, у моей дочери конфликт с одноклассницей, а она дочь классного руководителя. Понятное дело, что классный руководитель защищает свою дочь. Мало того еще и мстит морально унижает моего ребенка. Директор на стороне учительницы и ее дочери.
Еля
Для Татьяна: така сама ситуація що мати вчить свого сина. А також було в 1-4 класах що бабушка вчила онуку. Має право ... наскільки знаю
Комментировать
Стас
Чи може в учня під час уроку стояти бутилочка з водою ? Скажіть будь ласка дуже треба бо не можу ніде знайти відповідь