Более трети учителей работают на грани истощения Одной из главных причин недовольства учителей собственной деятельностью является нехватка мотивации
МОН: местные власти смогут платить полные надбавки учителям Правительство приняло решение о направлении дополнительных 2,2 млрд для выплат учителям
Президента просят ветировать закон о среднем образовании Профсоюз отмечает, что перевод учителей-пенсионеров на контракт приведет к дефициту кадров
Во время карантина за учителями сохраняется зарплата В профсоюзе предоставили разъяснения относительно оплаты труда учителей во время приостановления обучения
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
инна
если у меня проблемы со здоровьем.....и мне могут дать справку ,что мне нельзя писать экзамены.......то это возможно???
Алла Андрейців
моя донька, учениця 9-го класу бронзова призерка чемпіонату України з шахів серед дівчат віком до 14 років. Це дало їй право бути фіналістом ЧУ до 16 років. Фінал проходить під час ДПА. Право на фінал мають 12 найкращих шахісток України. Чи може моя донька бути звільнена від здачі ДПА.
Катюша
Для Алла Андрейців: Так!!! Прочитайте в цій статті розділ "Учасники тренувальних зборів до міжнародних олімпіад та змагань"
Комментировать
Natalia Kotsyumbas
який потрібно мати бал з IELTS?
Назар
Якщо я нагороджений дипломом ІІІ ступеня з олімпіади ІІІ етапу з математики, то чи я маю право не писати ДПА з математики?
111
Для Назар: так
Комментировать
санек
я сломал руку правую которой я пишу и 4 числа я не смогу писать правой рукой левой не умею. должны ли меня освободить?
Миша
Для санек: тебе перенесут экзамен. после полного выздоровления через 2 недели будешь писать. точнее уже написал походу..
Комментировать
Manja
Я зараз навчаюся в коледжі, прийшла туди після 11 классів ( одже я вже здавала ДПА в школі і маю атестат про повну середню освіту), але наша адміністрація примушує нас ( тих, хто прийшов після 11-го класу) здавати ДПА з усіма іншими! Скажіть, будь ласка, чи це правильно вони роблять? І якщо правильно, то в чому сенс цього повторного здання ДПА для нас, якщо все одно нам атестати видавати не будуть(тому, що в нас вони вже є)?
Олена
Якщо третє місце на обласному етапі МАН то чи звільняюся я від ДПА,
Таня
Якщо третє місце на обласному етапі МАН (базова дисципліна математика) то чи я можу бути звільнений від здачі ДПА з математики (як предемет на вибір?)
Комментировать
Дмитро
Якщо у мене третій диплом на міському єтапі МАН з мистецтвознавства(базова дисципліна укр. мова і літ-ра) то я може бути звільнений від сдачі ДПА і з укр.мови і літератури(як предемет на вибір?)
Микола
Для Дмитро: як ти 3-ій диплом взяв, якшо не знаєш, що ДПА Здають, а не сдають!
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!