Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія Козачук
То треба всіх "трупів" зі школи повиганяти, вони мало того що не вміють так і вчитись не хочуть!!! Хай місце молоді дадуть!!!
Марина Говорова
Для Юлія Козачук:Деякі "трупи", як ти висловилась, ще пам’ятають як це вчитись без ГДЗ та Гугла, а от що зможе ця "молодь" забери в неї комп’ютер
Petrov Ka
Для Марина Говорова: Точно, зараз всі діти вчаться з готовими домашніми завданнями не думаючи зовсім. Ну і щодо "трупів" дівчинка не звісно не права, але вчителям пенсійного віку можливо дійсно потрібно на пенсію??
Вчитель іноземної
Вибачте,а як молодь може щось навчитись,якщо пенсіонери працюють,а молоді немає місць?
Комментировать
Нік
Це вже капєццц! Взяли як завжди середньопотолочні цифри. А що, окрім як включати компютер вміють у вашому міністерстві. А жебрацька зарплатня дає змогу вчителю(якщо немає батьків чи чоловіка) купити пристойний компютер. Нас насильно записали на курси, взяли по 100 грн., а навчили якраз тільки включати, добре, що для більшості потрібен був лише папірець про курси.
luke
Для Нік: повністю згоден-така система підвищення кваліфікації процвітає і на наших теренах...(
Валентина
То ви так хотіли освоїти комп’ютер Для бажаючихце робити жоден керівник курсів не відмовить, а якщо всякими зусиллями не хотіти то "сіно до корови не ходить" Мені 55 років і я сама освоїла комп’ютер і інших вчу.хоч і не вчитель інформатики
Комментировать
Назар
НУ І ЩО????? ОТ В МЕНЕ ІНФОРМАТИЧКА ВМІЛА ,,,,,,,,,І НІЧОРТА НЕ НАВЧИЛА,........................................а англічанка не вміла і англійську суперово вчила))
nika
Для Назар: Многие учителя, не только не умеют, но и не ХОТЯТ учиться работать с компьютером, а сертификаты получили все!!! Половине учителей информатик прошел, кому-то дети. Если мне нужен был компьютер для работы, то научилась пользоваться сама, без всяких курсов, что качается молодых или старых учителей - то дело не в возрасте, и, даже, не в опыте, а в призвании, среди учителей, работающих по призванию единицы, впрочем, так же как и специалистов в другой области. Что касается системы повышения квалификации - курсы ничего не дают, ездят на них ради удостоверения, только общение с практическими педагогами может чему-то научить, а в теории толку мало, если на практике ее применять затруднительно (по разным объективным причинам)
Комментировать