Osvita.ua Вопросы Высшее образование Стипендии
Вопросы
Dmytro Dano
Чи можна навчатися на державній формі в училищі після здобуття освіти у виші? 

Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи має право людина вступити на державну форму й отримувати стипендію в училищі, якщо вона вже навчалася на дердбюджеті в університеті?Після закінчення вишу відразу пішла на роботу, пропрацювала 6 (шість)років і на даний момент у декретній відпустці по догляду за дитиною до 3 (трьох)років. Будемо вдячні за відповідь.

Надежда
Стипендія за чорнобильським посвіденням 

Мені 18 років. Студентка університету. На державному замовленні. Маю посвідчення дитини, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи серії Д. Чи можу я отримувати соц.стипендію, якщо в ньому написано, що воно діє до повноліття. Академічну стипендію не отримую.

Ivan Riabets
Все ли бюджетники получают стипендию в 1 семестре своего обучения? 

45% - это уже после первой сессии?

Oxana Sidorenko
Соціальна стипендія за липень 

Підкажіть, коли прийде соціальна стипендія за липень? Завжди була в кінці місяця, досі не прийшла.

lonagrape
соціальна стипендія магістратура 

доброго дня! Якщо вступити на контракт (магістратура), чи переводять на бюджет? оскільки є підстава - позбавлена батьківського піклування.

lonagrape
Чи призначається соціальна стипендія студентам-контрактникам на магістратурі? 

закінчила бакалавра, весь період навчання отримувала соц. стипендію, бо я "з числа осіб, позбавлених батьківського піклування" Хочу дізнатися чи, вступивши на магістратуру на контрактну форму навчання, отримуватиму соц. стипендію надалі? І якщо так, то коли подавати відповідні документи і де можна знайти перелік документів?

Rm
я попередній рік вчився на бюджеті і отримував стипендію , цього року хочу повторно вступити в інший вуз на платну форму. Чи я зобов*язаний виплачувати стипендію за минулий рік ? 

я попередній рік вчився на бюджеті і отримував стипендію , цього року хочу повторно вступити в інший вуз на платну форму. Чи я зобов*язаний виплачувати стипендію за минулий рік ?

Irina
Чи буду я продовжувати отримувати стипендію? 

Доброго дня! Я студентка магістратури, денне відділення. Отримую соціальну стипендію (сирота). Чи можу я піти працювати по спеціальності та продовжувати отримувати стипендію?

Ekaterina Kuzmenko
Стипендия 

Добрый день! Пришла ли уже стипендия за июль?

Elizabeth
Стипендія на заочній формі навчання. 

Чи зможу я отримувати соц. стипендію на заочній формі навчання? (Є потрібна пільга)

lucky
який відсоток студентів будуть отримувати стипендію 

який відсоток серед нових студентів будуть отримувати стипендію у цьому, 2018, році

Абітурієнт
Стипендія першокурсникам 

Здраствуйте . Меня интересует порядок выдачи стипендий первокурсникам до первый зимней сессии . Известно , что стипендии получат не все , а лишь определенный % от поступивших на бюджет. Так какой этот процент в 2018 году ? Для медицины нет исключений ? Заранее спасибо .

Юля Михняк
Соц стипендія 

Скажіть "будь ласка" чи можливо в коледжі на контракті отримувати соц стипендію?

Elizabeth
В якому разу я зможу отримувати соц. стипендію? 

Я - інвалід з дитинства. В якому разу я зможу отримувати соц. стипендію?

Елена Стреляева
Чи зможе отримувати соціальну стипендію студент пільгової категорії, якщо він отримав незадовільну оцінку по ЗНО? 

Студент технікуму пільгової категорії (сирота, внутрішньо переміщена особа) на ЗНО з української мови отримав незадовільну оцінку , чи зможе він отримувати соціальну стипендію протягом наступного семестру?

Ruslan Nikolenko
Могут ли контрактника перевести на освободившееся льготное место? 

Моя подруга учится на контракте. У нас в параллельной группе была девочка, которая поступила на бюджет по льготам (сирота). Но её отчислили. В итоге говорят, мол её место теперь свободно и того, кто лучше всех учится среди контрактников переведут на него. Но мне вот интересно, могут ли перевести контрактника на бюджетное место, которое было занято благодаря льготам, а не знаниям?

Sophia Nakonechnaya
как расчитывается рейтинг на стипендии? 

и если у меня все оценки 4-5 и есть одна тройка,я могу претендовать на стипендию?

Антон Матийко
До сих пор нет степендии 

Сколько раз вам надо написать,чтоб вы отреагировали? Стипендии и зарплаты мариупольскому техникуму до сих пор не дали. В бухгалтерии говорят,что Киев деньги не перечислил,у нас денег нет. Степендии должна была прийти 24 мая, сегодня 6 июня. Почему мы столько должны ждать? Или вы только себе можете выдавать зарплаты вовремя?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!