Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
леся батюк
зміни стипендії 

учень профтехучилища , батько якого учасник бойових дій, має право на отримання соціальної стипендії?

Алина
Когда придет стипендия? 

По какой причине задержка?!

Валентина Летичева
социальная стипендия 

На мой вопрос почему исключили детей из малообеспеченных семей из списка на получение социальной стипендии мне ответили, что эти дети уже получают помощь от государства. Но разве остальные категории УЖЕ не получают помощь от государства? Дискриминация получается. Бред!

Валентина Летичева
социальная стипндия 

А разве другие категории детей не получают помощь от государства (кроме стипендии)? Дискриминация получается! Я - мама-пенсионерка дочери-студентки. Малообеспеченная семья. Вопрос: куда исчез пункт3 из приведенной ниже цитаты? КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 28 грудня 2016 р. № 1050 Київ ІІІ. Соціальні стипендії у вищих начальних закладах (наукових установах) 22. Соціальна стипендія у розмірі, визначеному Кабінетом Міністрів України, у обов’язковому порядку призначається студентам і курсантам невійськових вищих навчальних закладів, які за результатами навчального семестру не мають академічної заборгованості, незадовільних результатів навчання, включені до Рейтингу на умовах, визначених цим Порядком, та належать до однієї з перелічених нижче категорій: 1) діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишились без батьків; 2) особи, яким згідно із Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" гарантуються...

Алина
5 баллов перекрывает 3? 

мне интересно,перекрывает 5 балов 3

Марина
стипендия за январь и февраль 2017 

Здравствуйте! Законно ли то, что ВУЗ выплатит стипендии за январь и февраль 2017 г в марте 2017 г? Заранее спасибо!

Валентина Летичева
Социальная стипендия 

Я - мама-пенсионерка дочери-студентки. Малообеспеченная семья. Вопрос: куда исчез пункт3 из приведенной ниже цитаты? КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 28 грудня 2016 р. № 1050 Київ ІІІ. Соціальні стипендії у вищих начальних закладах (наукових установах) 22. Соціальна стипендія у розмірі, визначеному Кабінетом Міністрів України, у обов’язковому порядку призначається студентам і курсантам невійськових вищих навчальних закладів, які за результатами навчального семестру не мають академічної заборгованості, незадовільних результатів навчання, включені до Рейтингу на умовах, визначених цим Порядком, та належать до однієї з перелічених нижче категорій: 1) діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишились без батьків; 2) особи, яким згідно із Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" гарантуються пільги при призначенні стипендії; 3) з малозабезпечених сімей (у разі отримання...

Misha Josipenko
Чи можу я отримувати соціальну стипендію в 2017р.? 

Чи можу я отримувати соціальну стипендію в 2017р.? Я навчаюся у ВНЗ на платному відділенні, отримую пенсію по втраті годувальника, мама зараз не працює, а доглядає перестарілу людину.

Марина
стипендии за январь и февраль 2017 г 

Здравствуйте! Я учусь на специалиста. Сессия была в январе, а преддипломная практика будет в феврале. В ВУЗе сказали, что стипендии за январь и февраль будет выплачена в марте, т.к. оценка за практику входит в сессию. Но ведь январь входит в первый семестр. Так говорил министр образования "если сессия в январе − новая стипендия будет в феврале, при этом эти студенты получат за январь стипендию по старым правилам". Вопрос: когда ждать стипендию за январь и февраль? и имеет ли право ВУЗ выплатить стипендии за январь и февраль в марте? Заранее спасибо!

Darya Darya
Діти-сироти,стіпендія 2017!Дуже чекаю на відповідь 

Підкажіть,теперь стипендію діти-сироти будуть отримувати меньшу? лише соціальну?Це 2000грн.?(в прошлому році я отримувала 3,500 ,це соціальна+академічна).Чи я чогось не розумію?

Yulia Chrechanik
Чи буде стипендія за січень, якщо аспірантура закінчилась 3.01.17? 

Чи буде нарахована стипендія за січень, якщо аспірантура закінчилась 3.01.17?

Ольга Виноградова
Пільгова категорія 

У зв'язку з новою постановою про стипендію, в яких ситуаціях ВНЗ може позбавити виплати стипендії та соціальної стипендії студента який відносяться до пільгової категорії ?

Леся Янишівська
Посвідчення жовтого кольору 

Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” у частині соціального захисту

Анастасия Сергеевна
Соціальна та академічна стипендія. 

Я студентка 3 курсу. Всі екзамени здала на 4. В університеті рейтинг ще не склали, але мені сказали, що я вийшла на академ. стипендію. Також я маю право на соціальну, але мене відмовляють писати на неї заяву. Переконують, що я буду отримувати лише соц. стипендію. без різниці, яка зазначена в положенні. Кажуть, якщо я після наступної сесії в червні за рейтингом не буду отримувати академ. стипендію, то я зможу поновити соціальну. Чи краще зараз написати заяву на соціальну стипендію?

Svetlana Bomok
як зберегти стипендію переходу з одного інститута в інший? 

Я аспірантка хочу перейти з одного інститута в інший причина керівник віддав під час декрета мого тему іншій аспіранці( точніше виконує мої досліди тему змінила) я хочу перейти в інший інститут але тепер не дають мені стипендії. Які можливі варіанти щоб стипендію я отримала якщо на мене її виділили. як я можу перевести її в інститут інший та гроші керівника

Ольга Божко
Стипендії для сиріт 

Доброго дня! Раніше студенти із числа дітей-сиріт отримували соціальну стипендію до завершення університету. У нових Постановах Кабінету Міністерства написано, що дана категорія отримуватиме стипендію до 23 років, але в університеті навчають сироти,яким 24, 25 ...років. Органи соціального захисту пояснили, що вони при нарахуванні соц.стипендій керуватимуться тільки новими Постановами. Але є ж Закон України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», у якому говориться,що сироти можуть претендувати на соц.стипендію доти поки не закінчать виш. Питання: чи можуть студенти із числа дітей-сиріт, яким більше ніж 23 роки, отримувати соціальну стипендію? Дякую за роз'яснення!

Тетяна
Учні ПТНЗ, які навчаються на 10-12 балів, чи мають право на підвищення академічної стипендії? 

Згідно постанови КМУ №1050 від 28.12.2016р. п.28 учні, які навчаються на 10-12 балів мають право на збільшення розміру соціальної стипендії на 45,5%. А на збільшення розмірів академічної стипендії згідно цієї постанови не мають? Хто уважно читав цю постанову, ваша думка?

Валентин Петренко
Будет ли степендия в январе 2017 для магистров 

Придет ли степендия в январе 2017 ? Магистр , 6 курс , январь последний месяц обучение , диплом вот здан . Будет ли насчитана , так сказать , последняя степендия ? Или в декабре 2016 была последняя ? За ранее спасибо за ответ.

Тамила Таран
Соціальна стипендія 

Чи нараховується соціальна стипендія інваліду 2 групи з дитинства в університеті 4 рівня акредитації?

Алиса
Социальная стипендия 

Если я получаю стипендию по инвалидности, с новым законом я буду её получать или нет? какие категории могут лишится стипендии?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!