Osvita.ua Вопросы Высшее образование Стипендии
Вопросы
Стив Рождерс
Відсоток стипендіатів 

Скажіть, будь-ласка, який відсоток студентів (40 чи 25) будуть отримувати стипендії у 2018 році?

Олександр Сидоренко
Підвищення стипендії на 18% 

Постанову пр підвищення стипендії прийнято? Чому ж знову таки різниця підвищення складає лише 42гривні? Де ж 18% Отримую 1208 ( підвищена 1-2 рівень акредитації) ,а після підвищення вказано що розмір стипендії буде складати 1250гривень.По моїм розрахункам стипендії повина бути 1425 гривень. Прошу відповісти Дякую

Alexander Bespoyasnij
Чи є в мене шанс отримати стипендію, якщо у мене з одного екзамену 3? 

Чи є в мене шанс отримати стипендію, якщо у мене з одного екзамену 3?

Вікторія Бондаренко
Як нарховуватимуться стипендії у 2018 році? 

Зараз стипендію отримують 40 відсотків з бюджетників. Чи зміниться ця цифра у новому році? Дякую!

Кристина Авдеева
Не приходить стипендія за минулі 2 місяці 

Доброго дня. Я студентка першого курсу, і справа в тому, що спочатку мені не хотіли видавати карточку в банку через те, що не було прописки за новим місцем проживання. Прописку робили довго і ось тільки в цьому місяці я забрала паспорт і отримала картку. В банку сказали, що стипендія повинна прийти за 3 місяці відразу(вересень, жовтень, листопад), проте сьогодні мені прийшла смс про зарахування стипендії лише за цей місяць - листопад. В чому справа, чи маю я змогу отримати стипендію за минулі місяці? До кого звертатись?

Тетяна
Чи дитина - інвалід має право на виплату соціальної стипендії в ПТНЗ? 

Доброго дня, підкажіть будь ласка у професійно - технічний заклад вступила на навчання дитина - інвалід (отримує соціальну допомогу з пенсійного фонду у розмірі 1130,00 грн. та у навчальному закладі стипендію у розмірі 415,00 грн. (з листопада 2017 р.-490,00 грн.)). Чи дитина - інвалід має право на виплату соціальної стипендії, якщо має то в якому розмірі? Дякую.

Doctor
Задерживают стипендии 

По какой причине в ВГУЗУ УМСА задерживают стипендии?

Олена Лозовська
повышение стипендий с 01.11.2017 

Почему не повысили академическую степендию студентам ХПИ с 1 ноября 2017 года как было обещано, 21.11.2017 на карту пришла без повышения, где обещанное повышение академической стипендии студентам ХПИ. Куда обращаться?

Владислав Левченко
Де обіцяне підвищення з 1 листопада? 

Доброго вечора! Я студент фізико-технічного факультету ДНУ ім.О.Гончара. Цікавить питання,як так,що в ЗМІ запевняли про підвищену стипендію на 18 % ,яку студенти отримають вже в листопаді,а прийшла стипендія сьогодні 2016 грн ? Без будь-яких підвищень. Моя підвищена стипендія за спеціальністю "ракетно-космічна техніка" . Мало того,що в ДНУ немає ні опалення, ні гарячої води , стипендія приходе то 15 го то в передостанню середу місяця то 30 го ,не знаєш,коли її чекати. Так і підвищення якесь липове. Роз ясніть, будь-ласка ситуацію! З повагою,Владислав

Олечка Заблудовская
Почему стипендия в ноябре меньше? 

С 1 ноября у всех ВУЗов с 3-4 аккредитацией, в ноябре должна быть выплата в размере 1298 Грн, выплатили 02.11.2017 1034 (соц выплата) . Почему вуз не выплатил обещаные деньги. Стоит ли идти в бухгалтерию своего ВУЗа?

Oksana Strimovskaya
Стипендія Президента України для переможців міжнародних мовних конкурсів ім. Петра Яцика і Тараса Шевченка: 

Кто ведает начислением стипендий победителям конкурса Шевченко?Кто организаторы,помогите найти координаты-телефон,е-мэйл,где узнать -дочь заняла первое место, отправили документы для стипендии и никаких больше новостей ни от кого не возможно добиться.

Там Иванова
Чому мовчить міносвіти??? Відповідь чекаю. Хоч яку. 

Де стипендії сиротам за вересень, жовтень 017, магістратура , які вчаться добре, на держзамовленні, але не ввійшли в 40% на вступних. Хто вирішує їсти їм, чи вчитися, чи покинути навчання???

Там Иванова
Де стипендії сиротам ? 

Де стипендії сиротам за вересень, жовтень 017, магістратура , які вчаться добре, на держзамовленні, але не ввійшли в 40% на вступних. Хто вирішує їсти їм, чи вчитися, чи покинути навчання???

Dariia Podernia
Перерахунок стипендії при підйомі вверх в рейтинговому списку 

Чи буде перерахунок стипендії за липень, серпень і вересень, якщо про те, що маю отримувати стипендію дізналася у вересні? Людину, яка була переді мною не повідомили про те, що вона має написати відмову від академічної стипендії якщо лишається на соціальній. Відмову від академічної стипендії вона написала лише 15 вересня. Засідання стипендіальної комісії університету відбулося 10 жовтня. При цьому все літо і вересень дівчина отримувала лише соціальну стипендію ( це підтверджує розрахунковий відділ). Завідувач відділу планування та інформаційного супроводу освітнього процесу в університеті сказав, що таким чином оформлення документів і перерахунок стипендії будуть здійснюватися "заднім числом" і відмовився підписувати наказ. Стипендію мені погодилися виплатити лише за жовтень. Як потрібно діяти в такій ситуації?

Танюша Олейник-Рудь
бюджет 

Здравствуйте !Скажите пожалуйста что влияет на то чтобы оставаться на бюджете заочнику?если оценки по зачетам и экзаменам 3, 5 ,4, 4 можно остаться на бюджете?Заранее спасибо!

Vitaliy Gubko
почему нет стипендии за сентябрь и дадут ли её в октябре? 

в бухалтерии сказали мол это на верху что то там, денег нет, просветите меня она вообще будет эта стипендия или можно забыть?

ТамІван
Не отримав онук сирота стипендію за вересень СОЦІАЛЬНУ... 

Онук навчався за держзамовленням 4 роки в торговоекономічному, отримував стипендію. Все було гаразд. У вересні вступив на магістратуру туди ж, оформив документи як сирота, бо по рейтингу на вступних не попав в 40%, а вчитись бажає і далі. Йому 21 рік, а в бух. сказали, що будемо думати. Думати не їсти, а вересень вже пройшов, не знає чи отримає взагалі, надії не дали. Чи є можливість все таки отримувати СОЦІАЛЬНУ підтримку держави, "задніх не пасе", старається вчитися добре???

Olga Matveeva
До якого числа мають видаватися академічні стипендії , наприклад за вересень 2017? 

До якого числа мають видаватися академічні стипендії , наприклад за вересень 2017?

Lyudmila Maksimuk
Яка повинна бути стіпендія у першокурсника на спеціальності "Авіаційна та ракетно-космічна техніка" (код 134)? 

Яка повинна бути академічна стіпендія у першокурсника на спеціальності "Авіаційна та ракетно-космічна техніка "(код 134)? чі залежить це від того, у якому універсітеті він навчається?

Ольга Ершикова
Где стипендия? 

Кто знает, почему все еще нет стипендии? 27 сентября все таки. Почему практически каждый месяц задерживают....

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!