Osvita.ua Вопросы Высшее образование Стипендии Чи має право ПТУ вираховувати кошти зі стипендії за харчування

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопрос и ответы на него

Чи має право ПТУ вираховувати кошти зі стипендії за харчування

Tony Iommi
Чи має право ПТУ вираховувати кошти зі стипендії на харчування, подібне помиям, мою стипендію? І відмовитися від харчування я не можу, аргументують що я повинна принести якусь справку, а потім кажуть що у нас дієтичне харчування, а якщо мене це все не влаштовує, чому це примусово?!

DOCENT
"30. Учням (крім тих, що зазначені у підпункті 1 пункту 24 цього Порядку), які забезпечуються безоплатним триразовим харчуванням, розмір ординарної (звичайної) академічної стипендії, призначеної згідно з пунктами 26, 28, 29цього Порядку, зменшується на 50 відсотків***, а тим, що забезпечуються безоплатним одноразовим харчуванням, - на 20 відсотків***."

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!