Osvita.ua Вопросы Высшее образование Стипендии Можно ли получать Социальную и Академическую стипендии одновременно?
Вопрос и ответы на него

Можно ли получать Социальную и Академическую стипендии одновременно?

Bogdan
Поступаю на первый курс,в рейтинге на 4 месте. Получается что я буду получать академическую стипендию. Но я так же имею статус переселенца,по которому мне положена ещё и социальная стипендия. Можно ли получать их одновременно? На разных сайтах написана разная информация...

DOCENT
Ні не можна одночасно.

"20. Соціальна стипендія .....
виплачується студентам ...
які за результатами навчального семестру не мають академічної заборгованості*, незадовільних результатів навчання, включені до рейтингу відповідно до цього Порядку та належать до однієї з таких категорій:

4) особи, яким Законом України “Про ...
дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, для здобуття професійно-технічної та вищої освіти” гарантується призначення соціальної стипендії."

"22. У разі коли особи, зазначені у підпунктах 2-4 пункту 20 цього Порядку, мають право на призначення соціальної та академічної стипендій, ЗА їх вільним ВИБОРОМ, зазначеним У письмовому ЗВЕРНЕННІ до стипендіальної комісії, ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ тільки ОДИН ВИД стипендії, яку особа отримуватиме протягом наступного навчального семестру. Якщо студент, курсант невійськового вищого навчального закладу обрав отримання академічної стипендії, він втрачає право на отримання соціальної стипендії на наступний навчальний семестр, про що навчальний заклад невідкладно інформує орган соціального захисту населення за місцем розташування навчального закладу."

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!