Osvita.ua Вопросы Высшее образование Стипендии Чи буду я продовжувати отримувати стипендію?
Вопрос и ответы на него

Чи буду я продовжувати отримувати стипендію?

Irina
Доброго дня! Я студентка магістратури, денне відділення. Отримую соціальну стипендію (сирота). Чи можу я піти працювати по спеціальності та продовжувати отримувати стипендію?

DOCENT
Стипендію можуть отримувати тільки ті студенти бюджетники які навчається за денною формою.
Але, Закон надає право займатися трудовою діяльністю в поза-навчальний час.


"Стаття 62. Права осіб, які навчаються у закладах вищої освіти

1. Особи, які навчаються у закладах вищої освіти, мають право на:

3) трудову діяльність у позанавчальний час;


2. Особи, які навчаються у закладах вищої освіти за денною формою навчання за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, мають право на отримання академічних та соціальних стипендій у встановленому законодавством порядку."

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!