Osvita.ua Вопросы Высшее образование Стипендии стипендії першокурсникам коледжів у І семестрі
Вопрос и ответы на него

стипендії першокурсникам коледжів у І семестрі

Марина
Чи всі першокурсники, зараховані до коледжів у 2017, отримують стипендії у першому семестрі?

DOCENT
Ні. Тільки ті, що зараховані на денну форму навчання за держзамовленням і входять в перші 45% до списку за рахованих впорядкованому за конкурсним балом.

"15. Академічна стипендія у мінімальному розмірі призначається:

студентам першого року навчання до першого семестрового контролю на підставі конкурсного бала, отриманого під час вступу до навчального закладу, в межах ліміту стипендіатів, визначеного відповідно до абзацу вісімнадцятого пункту 13 цього Порядку."

"Перед початком підведення підсумків семестрового контролю за другий семестр відповідного навчального року також встановлюється ліміт осіб, які зараховані на перший рік навчання і яким до першого семестрового контролю буде призначатися академічна стипендія на підставі конкурсного бала, здобутого під час вступу до навчального закладу."

" Цей показник встановлюється у відсотках (у діапазоні від 40 до 45) фактичної кількості студентів денної форми навчання"

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!