Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Danil Kondratenko
Як отримати стипендію? *

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Алина Святаш
Будет ли стипендия в 2015 году? *

Если стипендию отменят, то с какого месяца её прекратят выплачивать?

Вікторія
Чи припинять виплати стипендій студентам? *

Останнім часом ходить багато слухів про те, що готується багато документів, стосовно яких держава має намір радикально скоротити витрати. Одним з пунктів є скасування виплат стипендій з 1 січня 2015 року. Правда це чи ні?

Наташа Ведмідь
Коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії? *

Скажіть, будь ласка, коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії (червень) - з липня чи з вересня?

Valya
Чи виплачується стипендія після відрахуванняї? *

Закрита зимова сесія дає законне право на отримання стипендії, починаючи з лютого, закінчуючи серпнем. Чи має право студент, який відрахувався з вузу, наприклад на початку червня, отримати якимось чином свою стипендію відповідно за літні місяці, чи це неможливо зовсім? І чи має цей механізм відрегульовану нормативну-правову базу?

Dikanos
Чи є в аспірантурі соціальна стипендія 

Я є аспірантом першого курсу в мене таке питання. Чи є аспірантурі соціальна стипендія ?

Елизавета Гаган
Заочники, що навчаються за держзамовленням мають право на стипендію? 

Вступила до університету в цьому році, за рейтингом не отримала стипендію, але ті хто були в рейтингу передімною перешли на заочне. Чи буду я отримувати стипендію?

Vicky Mul
Соціальна стипендія 

Доброго дня, якщо я дитина-сирота, навчаюсь на бюджеті, денна форма, отримую соціальну стипендію та компенсацію за харчування. Якщо я влаштовуюсь на роботу і оформлю вільне відвідування чи зберігаються дані виплати

Danil
Стипендия по льготам УБД 

Подскажите пожалуйста. На стипендию УБД имеют право только дети участников АТО? У отца есть льготы УБД, но он получил их по другой квалификации, еще до 2000 г. В универе требуют справку из АТО и никак не врубятся, что отец не атошник. Я так понимаю клонят, к тому что только дети участников АТО, имеют право на соц.выплату?

Dikanos
Розмір стипендії в аспірантурі 

Я поступив на перший курс аспірантури хочу дізнатися яка стипендія в аспірантурі

Єлизавета
Академічна стипендія першокурсникам 

Я вступила на бюджет до ВНЗ на перший курс, але у моєму ВНЗ стипендію будуть отримувати лише 44% бюджетників. Я у рейтинговому списку на 5 місці. Підкажіть будь ласка, чи потрапляю я у список стипендіантів?

Katie Vents
Соціальна стипендія 

Скажіть, будь ласка, чи маю я право на отримання соціальної стипендії по втраті годувальника?

Антон Чиркунов
Стипендія за результатами літньої сесії 

Коли починається виплата стипендій за результатами літньої сесії(червень)?

Gikorian
Чи впливають результати ЗНО на нарахування стипендії ? 

Я навчаюсь в коледжі І-ІІ рівня акредитації. Закінчив другий курс, переходжу на третій. Всі заліки закрив на 5, всі річні оцінки 5 і 10+. ЗНО (ДПА) здав на 12, 11 і 9 балів. Мусив отримувати надалі підвищену стипендію, але повідомили, що згідно з новим наказом Міністерства Освіти і Науки України на нарахування підвищеної стипендії впливають результати ЗНО, і через 9 балів по одному з предметів у підвищеній стипендії мені відмовили. Скажіть, чи справді є такий наказ? Чи справді через одну 9 на ЗНО, незважаючи на всі інші оцінки "Відмінно", студенту не нараховують підвищену стипендію?

Sveta
Сирота після одруження 

Добрий день, підкажіть будь ласка чи матиму я соціальну стипендію як особа з числа сиріт, якщо я вийшла заміж і зараз вступаю на денну магісиратуру бюджет? Раніше я отримувала всі виплати навчаючись на бакалавраті і зараз мені 21 рік.

Джейн
Стипендія при дистанційному навчанні 

Отримую академічну стипендію. З 1 вересня планую перевестися на дистанційне навчання. Чи буду отримувати стипендію далі?

Каріна
Формування рейтингів при однаковових загальних балів 

Я вступаю на бакалаврат на основі диплому Молодшого спеціаліста на економічну спеціальність, тобто при формуванні рейтингу відіграє роль бал ЗНО з мови та літератури й вступне фахове випробування. За результатами виходить що в мене в загальних бал однаковий з іншою людиною. Якому балу віддається пріорітет при формуванні рейтингу у такому випадку?

Елизавета Гаган
Чи буде виплачуватись стипендія при вступі в ВНЗ по диплому молодшого спеціаліста? 

Вступаю на бюджет в університет після закінчення коледжу. Чи буду я отримувати стипендію?