Вопрос и ответы на него

Відпустка за свій рахунок викладача на 0,5 ставки

Olena Kravtchenko
Викладач на півставки має навантаження 18 годин на тиждень разом з позаудиторною діяльністю. У мене пари стоять два дні на тиждень, середа та четвер. Хочу взяти відпустку за свій рахунок щоб поїхати за кордон на 9 днів. З цих 9 днів пари випадають лише 2 дні. Керівництво каже, що я маю писати заяву на весь час перебування за кордоном, але ж я лише на півставки. Чи можу я написати заяву на ці два дні, максимум три, щоб покрити свої 18 годин на тиждень? Чи керівництво має рацію? Дякую.

DOCENT
Все залежить від того, як саме записано в трудовому договорі і як відбувається табелювання.
1. Існує ймовірність, що у трудовому договорі записано - робота на не повний робочий тиждень. Наприклад встановлено, що робочими днями є вівторок і п'ятниця. Але це 2 дні з 5 і складатиме не 50%, а 40%.
Тому, якби було 40% то могло б бути саме поденне табелювання.
Але для викладача робити поденне табелювання мало реально. Дні аудиторної роботи викладача визначаються розкладом, тому, прописати в трудовий договір дні роботи на не повний робочий тиждень до того як складено розклад фізично не можливо.
2. Тому для викладачів, що працюють на неповну ставку використовується в трудовому договорі формат скороченого робочого дня. Кожен день тижня є робочим, але його тривалість скорочена відповідно до встановленого навантаження.
Якщо тиждень, згідно закону, на ставку це 36 годин, то в середньому один день на ставку 36/5=7.2 години. Для тих, хто працює на 0.5 ставки це буде 7.2/2 =3.6 години на день.
P.S. Звичайно, якби Ви не проінформували керівництво закладу, що будете відсутні саме закордоном, то могли б написати на дні проведення занять. Але, ДержПрикордон Служба передає інформацію про перетин кордону громадянами України до фіскальної служби, а та в свою чергу ДержАудитСлужбі (колишня КРУ). При проведенні перевірки факт перебування не на робочому місці в робочі дні буде встановлено. Будуть накладені санкції щодо повернення незаконно нарахованих виплат.

Olena Kravtchenko
Щиро дякую!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua