Вопрос и ответы на него

Чи прирівнюється диплом спеціаліста до магістра?

Наталія
Син отримав диплом спеціаліста в 2014 році, призваний на строкову службу в квітні 2015, виникло питання в терміні служби ( в законі сказано магістри служать 1 рік ), у військоматі йому сказали що беде служити 1,5 року так як він не магістр, чи дійсно це так, адже в законі про освіту сказано що диплом спеціаліста прирівнюється до магістра. Буду дуже вдячна Вам за відповідь і розяснення.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Це тупить військомат, раніше було положенн, ЩО СПЕЦІАЛІСТИ ТА МАГІСТРИ СЛУЖАТЬ ДО 9 МІСЯЦІВ, але потім (після того, як спеціалістів прирівняли до магістрів) були внесені відповідні зміни і слово "спеціаліст" зникло, адже тепер всі спеціалісти є магістрами:)

Див ст.23
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2232-12/page2

Larochka Severenchuk
Скажите пожалуйста, если диплом "спеціаліста прирівнюється до магістерсько"то почему с дипломом спец поступивши на магистратуру учишься 2 года?

Поважна_перс0на
Диплом ОКР "Спеціаліста" юридично не прирівнюється до ступеню "Магістр". На практиці необхідно вступати на магістратуру і за рік закінчувати її. І чим швидше це зробити - тим спокійніше буде надалі. По терміну навчання треба уточнювати в кожному ВНЗ окремо.

Gleb Kizim
Судя по Вашему комментарию п.2 ч.2 Прикінцевих та перехідних положень ЗУ "Про вищу освіту" тоже не имеет юридической силы?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua