Вопрос и ответы на него

Основне місце роботи чи по сувмісництву

Аня Саня
Доброго дня! До вас звертається за порадою асистент вчителя. В школі працюю асистентом вчителя з 2013р. До цього року я і мої колеги асистенти працювали на 0,5 ставки. На початку 2019-2020 н.р.всі вони(4 асистенти) отримали повне навнтаження (ставку) крім мене.Справа в тому, що я є також священнослужителем нашого села. Але я в церкві не маю трудової книжки,трудового договору і жодних документів які б свідчили про офіційне працевлаштування (зарплату в розмірі 2500 грн. отримую з корзини,що стоїть біля іконки. Обслуговую 190 дворів. В мої обв'язки входять служби, хрещення, похорони, вінчання. Графік роботи можна коригувати) .
1) Чи законно ввжають служіння в храмі основною роботою, а в школі - за сумісництвом?
2) Чи можу рзрахвувати на ставку асстента вчителя ( маю освіту і духовну - і
державну - Кіровоградський державний педагогічний університет ( Центральноукраїнський державний педагогічний університет).
імені Володимира Винниченка за спеціальністю вчитель історії. Файно дякую.

Володимир Мініч
Якщо Ви в церкві офіційно не оформлені, то про яке сумісництво може йти мова?Ваша основна і єдина (офіційно) робота - це робота в школі. Розподілом педагогічного навантаження займається керівник закладу. Якщо є така змога працювати в школі на ставку, то офіційних перепон цьому немає.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua