Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя
Вопросы
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Оксана
Материальная помощь на оздоровление 

Является ли выплата материальной помощи на оздоровление обязательной (гарантированной) учителю, который работает в ЧАСТНОЙ школе?

Elena Voinarovska
поділ годин 

Добрий день! Я вчитель- пенсіонер. Цього навчального року працювала з тижневим навантаженням 11 годин. На наступний навчальний рік в наказі стоїть тільки 9 годин. Чи має право директор без моєї згоди зменшити моє навантаження, за рахунок моїх годин догрузити іншого вчителя з категорією "спеціалист"? Дякую.

Анна Солонечная
Оплата праці за класне керівництво 

Я працюю практичним психологом, маю І категорію (13 разряд). Додаткове навантаження - класний керівник 9 класу, 1 година трудового навчання в 9 класі. За класне керівництво мені нараховують по 9 разряду (як вчителю трудового навчання), а не по 13 разряду як практичному психологу. Чи правильно мені нараховують заробітну плату, якщо я атестуюсь тільки як практичний психолог, а не як вчитель.

михайло
розподіл годин 

Доброго дня! Вч музичного мист, стаж 19р Працюю у шк-гімназії 1 клас йде за програмою Савченко! вчителі молодш класів відмовляються надати мені години мистецтва,\чи можливо 2 год розділити мист від образ? і на яких підставах? Чи є якісь документи чи закони щоб доказати свою правоту дирекції школи? Буду вдячний за відповідь

Павло Іванович
Гурткова робота 

Я пройшов атестацію і курси по гуртку. Чому години гурткової роботи оплачуються менше від годин уроків?

Олена
Якою повинна вважатися основна робота, якщо працюю на 0,5 ставки педагогом-організатором та 0,5 ставки лаборантом? 

Працюю у Державній спеціалізованій художній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів "Колегіум мистецтв у Опішні" на 0,5 ставки лаборантом та на 0,5 ставки педагогом-організатором. Якою вважати основну посаду? Який надається термін тарифної щорічної відпустки ?

Валентина Бевзенко
Оплата праці після атестації 

Доброго дня! У мене посада психолога маю вищу категорію, але в школі додаткові години, викладаю природознаство. Чи прирівнюється після проходження курсів природознавства оплата за години до вищої категорії?

Секретар
Продовження трудової угоди 

Доброго дня! Як правильно оформити наказ на продовження строкової угоди до 16.06.2019 р. кухарю школи, якщо попередньо вона була прийнята на роботу з 01.09.2018 р. по 31.05.2019 р.

Наталия Бондарь
Якщо не пройшов курси 

На який документ спиратись, щоб довести вчителю з вищою категорією, що якщо він не пройшов курси, то з/п рахують по спеціалісту?

Наталия Бондарь
По якому тарифному розряду оплатити педпрацівнику 

По якому тарифному розряду оплатити педпрацівнику, якщо він атестувався, але другу частину курсів ще не пройшов? До цього було присвоєно вищу категорію

АН
Как оплачивается урок? 

Как оплачивается урок, если в классе присутствует 30% учеников (карантин)?

Галина Пилипчук
вимоги до проходження курсів 

Курси з основного предмету(історії) пройшла в 2012році, другий предмет(правознавство) курси у 2015році.Пройшла атестацію в 2015 році.Чергова атестація в 2020 році, зараз проходжу курси з історії та права. Чи можуть бути проблеми з КРУ та бухгалтерією, через протерміноване посвідчення про курси??? Чи можуть з мене вирахувати кошти, через невчасне проходження курсів??

Anatolii Boriak
чи має право вчитель початкових класів читати уроки образотворчого мистецтва 

Чи має право вчитель початкових класів читати уроки образотворчого мистецтва в 5-7 класах? І на підставі яких положень. Дякую!

vchutel
Підкажіть, будь ласка, якщо я пройду курси підвищення кваліфікації по інформатиці, то чи пошириться мені "І категорія" на години інформатики??? Дякую... 

Доброго дня. Мене цікавить таке питання. За спеціальністю я вчитель початкових класів. Спеціаліст "І категорії". У школі маю години інформатики (але ці години оплачують по спеціалісту.) Підкажіть, будь ласка, якщо я пройду курси підвищення кваліфікації по інформатиці, то чи пошириться мені "І категорія" на години інформатики ???? ДУЖЕ ДЯКУЮ.... Ще маю диплом оператора комп'ютерного набору.

Anatolii Boriak
При яких умовах ділиться клас на групи з інформатики? 

При яких умовах ділиться клас на групи з інформатики? як при цьому нароховують зарплату?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!