Вопрос и ответы на него

Хто може працювати на посаді вихователя ЗДО згідно нової редакції ЗУ Про освіту?

Valentina
У статті 58 п.5 закону України Про освіту зазначено, що особи, які здобули вищу, фахову передвищу чи професійну (професійно-технічну) освіту за іншою спеціальністю та яким не було присвоєно професійну кваліфікацію педагогічного працівника, можуть бути призначені на посаду педагогічного працівника строком на один рік. Чи можна прийняти на посаду вихователя закладу дошкільної освіти працівника, який має вищу технічну, а не педагогічну освіту? Прошу надати роз'яснення. Дякую.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua