Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Галина Сикора Кривец
Які предмети обрати на ДПА? 

Я навчаюсь в класі народно-прикладного профілю. Поглиблено ми вивчаємо художню культуру, малюнок, живопис та композицію. На ДПА виносяться українська мова та художня культура, а який третій предмет я можу обрати?

Настя
Чи можуть поставити оцінку автоматом з ДПА? 

Навчаюсь у профільному класі (фіз-мат). Повинні писати: українську мову, математику, фізику. Чи можуть мені замість 3 предмета (фізики) поставити автоматом біологію, якщо я зайняла призове місце на області? І в якому документі це засвідчено?

ЕЛЕНА Еленкина
Як оцінювати диктант з додатковим завданням (3 клас)? 

Підкажіть, будь ласка, якщо дається контрольний диктант та завдання, як оцінювати роботу?

Настя
Можно ли сдавать непрофильный предмет на ДПА? 

Скажите, пожалуйста, если я заняла призовое место в биологической олимпиаде в городе и еду на область, могут ли мне поставить "автоматом" оценку по биологии ДПА (или хотя бы разрешить писать экзамен по биологии). Профильный класс физ-мат (было объявлено, что мы пишем укр., математику, физику)

Иван Невзоров
Чи можна вибрати Історію України на ДПА? 

Вчуся в профільному економічному класі(3 години економіки, 5 годин географії). Нам кажуть, що ми будемо позбавлені права вибирати 1 екзамин, а будемо здавати відповідно географію, економіку та українську мову. Чи можна якось здавати Історію України, а не географію?

Єлизавета
Чи можна здавати ДПА з математики в 11 класі? 

Мій син - учень 11 класу спеціалізованої школи №53 з поглибленим вивченням нім.мови. Третім предметом ДПА (на вибір) він хотів обрати математику, оскільки планує поступати до КПІ. Проте на батьківських зборах нам повідомили, що в нашій гуманітарній школі математику і фізику обирати не можна, ніби-то школа працює за програмою "Стандарт", і ці предмети викладаються дуже зверхньо. Але я впевнена, що мій син впорається: математика дається йому легко, до того ж він ще займається цією наукою додатково. У нашому класі є ще учні, які хотіли б здавати ДПА з математики. Підкажіть, будь ласка, чи ми маємо право вимагати від керівництва школи, щоб моєму синові та іншим учням дозволили здавати ДПА з математики (за умови, що перший ДПА - укр.переказ, а другий - нім.мова)?

Иван Невзоров
Які екзамини потрібно здавати на ДПА? 

Доможіть, завжди думав що на ДПА здають 3 екзамени - Українську мову, 1 профільний, 1 на вибір. Нещодавно в одній статті було зазначено, що якщо перемагаєш в обласній олімпіаді з певного предмету, який ти будешь здавати на вибір, то автоматично оцінка за ДПА ставиться 12 балів без здачі. Але нещодавно я дізнався, що у школі буде 3 екзамени без вибору - 1 українська мова і 2 профільні - географія та економіка. Допоможіть, де правда? Чи не порушено наші права на здачу екзамену на вибір, і дуже цікаво дізнатися стосовно перемоги в обласній олімпіаді з певного предмету, яка можливість отримати автоматичну оцінку 12 з певного предмету?

Elena Borysenko
Які переваги від здачі TOEFL в 11 класі? 

Які переваги отримає учень одинадцятого класу, який здав TOEFL (чи інший відповідний тест) на знання англійської мови? На який рівень необхідно здати тест?

julia
Коли будуть відповіді з історії України? 

коли будуть відповіді з історії україни???

ваня
Чи може знизитись оцінка з ДПА після апеляції? 

Дитина отримала 9 балів за диктант.Їй порахували помилки 1 +1 негруба.При цьому не врахували декілька дрібних виправлень.Чи мають право враховувати їх після перевірки і як за це відповідає вчитель. Дякую за відповідь.

ViKa Likitina
Хто вирішує який номер переказу буде в колледжі, при здачі ДПА? 

в колледжі зазвичай пізніше здають ДПА. З української мови хто вирішує який номер переказу? такий самий як в школі,чи це в колледжі вирішують викладачі, які будуть приймати екзамен?

Светлана Олейник
по якому радіоканалі буде оголошено номер диктанту з української мови 9 клас 

по якому радіоканалі буде оголошено номер диктанту з української мови 9 клас?

Анатолій
Яким нормативним документом заборонено користуватися калькулятором під час ДПА з математики ? 

Яким нормативним документом заборонено користуватися калькулятором під час ДПА з математики ?

Маша Свиридова
Як буде оприлюднено завдання ДПА з української мови для 9 класу? 

На каком каналЕ?

Вадим Грінько
Як буде оприлюднено завдання ДПА з української мови для 9 класу? 

Коли буде оголошено номер диктанту з української мови ДПА 2013. Де його дізнатися??

Елена Резникова
Как правильно писать средний балл в свидетельствах или аттестатах? 

как правильно писать средний балл свидетельства или аттестата - 7,0 или просто 7?

Андрій Федишин
На що впливає результат ДПА в 11 класі? 

На що впливає результат ДПА в 11 класі? Він якимось чином додається до семестрових оцінок і так виводиться середній бал (який потім переводиться в 200-бальну шкалу)?

Евгений
Влияет ли ГИА на средний балл аттестата? 

Баллы начисляют в аттестат за школьные экзамены?

Оксана Луцька
Як подати апеляцію на результати ДПА? 

Кому і куди я можу подати апеляцію, якщо я не згодна з результатом оцінювання інспектора районного відділу освіти ДПА з української мови? Чи варто це робити?

Яна Минакова
Де знайти відповіді на ДПА з фізкультури? 

Де знайти відповіді ДПА по фізкультурі?? Дуже потрібні )