Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Олена
Зі скількох предметів можуть звільнити від ДПА? 

Я мала складати ДПА з української мови, української літератури, світової літератури. Цього року я посіла ІІ місце на ІІІ етапі з української мови та літератури, а також І й ІІ місця на ІІ етапі МАН, на двох секціях , де профільний предмет знов таки українська мова та література. Тобто я можу звільнитися від проходження ДПА з двох предметів: і з української мови, і з української літератури. Та в школі мені сказали, що я можу відмовитися ЛИШЕ ВІД ОДНОГО предмета. Чи правильно це?

Владислав Далявський
Чи є збірник завдань з «правознавства» 9 клас 2014? 

Я здаю правознавство, але письмових завдань за 2014 р. не привозять у моє місто... Чи є такий вже збірник завдань?

Рома Сидоренко
Какие предметы ГИА(ДПА) можно сдавать как "предмет по выбору" в 2014 г.? 

Здравствуйте! Скажите, могу ли я в 11 классе сдавать ГИА(ДПА) по правоведению как "предмет по выбору"?

12345
Чи звільняється від ДПА дитина-інвалід - учень 4-го класу? 

Чи може бути звільна дитина-інвалід від ДПА в 4 класі? Наявна у дитини хвороба, зазначена у Переліку захворювань, які можуть бути підставою для звільнення від ДПА.

frog
Возможно ли сдать досрочно ДПА в 4 классе? 

Кто имеет право сдавать досрочно ДПА в 4 классе и куда обращаться по этому поводу?

alina
Когда пройдет ДПА в 9-ых классах? 

Добрый день!Подскажите,пожалуйста,какие даты назначены для сдачи ДПА в 9 классах?

Дарья Захарчук
Чи звільнять мене від ДПА? 

Я переможець ІІ етапу МАН. Науково-дослідницьку роботу я захищала з економіки, при написанні контрольної роботи базовим предметом була математика. З якого предмета я можу бути звільнена при здачі ДПА?

Иришка Швецова
Чи можу я здавати на ДПА предмет, який не вивчала? 

Могу ли я выбрать для ДПА в 11 классе русский язык, если мы его не изучаем в школе? У меня есть место на олимпиаде и этот экзамен могут мне поставить автоматом.

Оля Лавягина
Які предмети здавати на ДПА в класі з фізико-математичним профілем? 

Які предмети потрібно здавати на ДПА в класі з фізико-математичним профілем? Який можна взяти предмет за вибором?

silver3
Хто саме визначає предмети ДПА в класі універсального профілю? 

У листі МОН "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2013/2014 навчальному році" стосовно ДПА у 11 класі є наступне ...з історії України або математики (для учнів, які навчалися за універсальним профілем)... хто саме визначає з якого предмету історії чи математики проводиться ДПА? за вибором учнів чи за рішенням педагогічної ради? який порядок визначення предмета?

володимир бень
Де і коли будуть розміщені збірники ДПА-2014 9 клас? 

На якому сайті і коли буде розміщена електронна версія збірника дпа 2014р 9 клас математика , щоб можна було його скачати .Чи обов`язково при підготовці до екзамену , в папці де містяться матеріали до проведення екзамену, має бути паперова версія збірника з дпа, чи досить мати електрону версію і користуватись нею і під час проведення екзамену?

Юля Петрик
Чи можу я бути звільнена від ДПА? 

Я зайняла ІІІ міце на ІІІ етапі з української мови та літератури та з біології.Чи можу я бути звільнена від ДПА з двох предметів?

Darina
Які особливості ДПА з математики?  

Чи буде збільшено кількість годин на математику в гуманітарних гімназіях, і коли буде поставлена відповідність між завданнями ДПА , передбаченим програмою часом і підручниками різних авторів. Дуже актуально для 2013-2014 навчального року .

Ирина
Чому збільшена кількість завдань ДПА з математики в 11 класі? 

На 8 завдань більше, а час той самий. На що розраховують автори таких пропозицій? Так відбивають бажання у учнів обирати математику.Яка потреба збільшувати кількість варіантів до 100?

kvi0
Де знайти (придбати) збірник для ДПА з технологій? 

Я вчуся в класі зі специфічним профілем навчання.У нас технологічний клас ,6 годин на тиждень основ дизайну і відповідно буду здавати з нього ДПА. Виникає питання де взяти збірник ,щоб підготуватись?Адже такого збірника у вільному продажі не має.

Карина Дербунова
Які предмети з ДПА здають учні 11 класу з профілем української філології? 

Я навчаюся в 11 класі з профільним вивченням української мови та літератури. Це перший клас з таким профілем у нашій школі. Вчителі не знають, які предмети нам складати. Знають тільки те, що українська мова буде точно. Підкажіть, які предмети ми повинні складати. Чи складатиме наш клас українську літературу замість історії або математики? Чи буде третій предмет за власним вибором?

Карина Дербунова
Які предмети здають на ДПА учні класів з профільним вивченням української мови та літератури? 

Які предмети складатимуть на ДПА учні класів із профільним вивченням української мови і літератури в 11 класі? Чи буде можливість обирати самостійно третій предмет?

Єпитання
ДПА з яких предметів мають складати учні технологічного класу? 

Який третій іспит ДПА , крім української мови та предмета за вибором,мають здавати учні 11 класу, які навчаються у міжшкільному комбінаті за технологічним профілем? Дякую

Руслан Бондаренко
Чи зараховуються мовні сертифікати як результати ДПА з іноземних мов? 

Коли з'явиться наказ від 2014 року щодо зарахування результатів мовних іспитів (таких як Cambridge ESOL) з іноземних мов рівня B1 чи B2, які зараховуються як державна підсумкова атестація.

Юрий Морозов
Коли надрукують збірники ДПА-2014 9 клас? 

У який термін вже можна чекати збірники ДПА для 9 класу?