Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Людмила Иваненко Гуринович
Де взяти завдання для ДПА 9 клас "іноземна мова" (письмова форма)? 

Учні обрали письмову форму здачі ДПА з іноземної мови. ОІППО завдань не підготував. Є тільки стандартний варіант рекомендованого МОН збірника з білетами письмово-усних завдань, що містять завдання трьох видів: читання тексту та виконання післятекстового завдання; письмова робота; бесіда за пропонованими ситуаціями.

Віктор Шпаченко
Хто обирає завдання для ДПА (4 клас)? 

Прохання вказати документ, який регламентує, хто має право на вибір варіанту з збірника для ДПА для її проведення в 4 класі (вчитель, адміністрація школи, відділ освіти, інше..). Чи обов"язково в межах школи (при наявності кількох класів у паралелі) повинен використовуватись один і той самий варіант?

Сергій Жуковський
Чи звільняється від ДПА з інформатики призер олімпіади з інформаційних технологій? 

Від атестації звільняються учасники міжнародних предметних олімпіад, турнірів і конкурсів, а також переможці III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад... .....виставляються річний та атестаційний бали з цих предметів - 12 балів. Чи можна для призера олімпіади з "інформаційних технологій" поставити 12 балів за ДПА з"інформатики".

Nastya Vorobyova
Чи можу я бути звільнена від ДПА з двох предметів? 

Я зайняла III місце у ІІІ етапі олімпіади з історії. Історія України - профільний предмет. Чи можу я бути звільнена від прохождення ДПА з історії України та всесвітньої історії (предмет за вибором)?

Вчитель
Хто визначає варіанти контрольних робіт для ДПА в 4 класі? 

Вчитель сам визначає два варіанти чи по закону їх визначає РМК.

Віктор Шпаченко
Хто має право на вибір варіанту з збірника для ДПА для її проведення в 4 класі? 

Прохання вказати документ, який регламентує, хто має право на вибір варіанту з збірника для ДПА для її проведення в 4 класі (вчитель, адміністрація школи, відділ освіти, інше..). Чи обов"язково в межах школи (при наявності кількох класів у паралелі) повинен використовуватись один і той самий варіант?

Ольга
Чи видають атестат з відзнакою при звільнені від ДПА за хворобою? 

Дитина закінчує 9 клас з оцінками 10-12 та за станом здоров'я буде звільнена від проходження ДПА. Чи має вона можливість отримати свідоцтво з відзнакою?

LN
За якою програмою здають ДПА з профільних предметів екстерни ? 

Учні 10-11 кл вивчають інформатику за програмою інформаційно-технологічного профілю. Чи обов'язково учням екстернатної форми навчання нашого закладу здавати ДПА з інформатики за цією ж програмою? Чи це може бути рівень стандарту або академічний ?

Серёжа Погребняк
Чи можу я бути звільнений від ДПА? 

чи можу я бути звільнений від дпа в 11 класі з інформтики якщо в 10 класі я зайняв призове місце в ІІІ етапі турніру юних інформатиків???

Ольга
Чи видають атестат з відзнакою при звільненні від ДПА? 

Дитина закінчує 9 клас з оцінками 10-12 та буде звільнена від проходження ДПА. Чи отримає учень свідоцтво з відзнакою? Якщо є можливість, надайте посилання на нормативні документи.

Yevgen Berschansky
Чи можу я автоматом отримати оцінку з ДПА з фізичної культури? 

Чи можу я автоматом отримати оцінку з ДПА з фізичної культури, якщо я маю спортивні досягнення? наприклад: призер України чи призер міжнародних змагань чи спортивний розряд?

Олександр Билим
Як оформити розклад ДПА? 

Доброго дня. Для проведення ДПА у відділ освіти слід подати на затвердження графік проведення ДПА, розклад ДПА та комісії. Чи не підкажете, де можна завантажити зразки цих документів?

Історик
Чи може приймати ДПА в 9 класі вчитель-неспеціаліст з цього предмету? 

чи може приймати екзамен в 9 класі вчитель неспеціаліст

Юрий Штефан
Хто саме визначає предмети ДПА? 

23 травня відбудеться державна підсумкова атестація з української мови (переказ, обов’язково). Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо. Дати проведення атестації з двох інших предметів (з історії України або математики (для учнів, які навчалися за універсальним профілем) чи з профільного предмета (для учнів, які навчалися в класах інших профілів) та з предмета за вибором учнів) визначають навчальні заклади за погодженням з відповідними управліннями освіти. В 11 класі 3 екзамен вибирає тільки школа? Чи повинні учителі та адміністрація врахувати побажання на вибір учнів?

Карина Калинич
Где можно найти ответы на ДПА по английскому языку? 

Где можно найти ответы на ДПА по английскому языку?

Оксана Вдовина
Чи можна здати ДПА достроково? 

ми хочеми переїхати в інше місто, а до кінця навчального року ще майже два місяці. не хотілося б її перед здачею дпа переводити до іншої школи. хотілося б зробити це в тій, де вона навчалась

Лена
Чи можу я бути звільнена від ДПА з математики? 

Чи можу я бути звільнена від ДПА з математики ( не профільний) якщо я є дійсним членом МАН ( є посвідчення), 3 роки навчалась там, але нажаль не зайняла місце на конкурсі, написала дві роботи.

Darina
По якому рівню Академічному чи Стандартному здавати ДПА? 

В гуманітарній гімназії математика викладається на Академічному рівні - 2+2год/тижд.(передбачено 3+2 год/тижд.). Рівнем Стандарту передбачено 3 год. на тиждень інваріантною складовою. Можливе збільшення годин на математику за рахунок варіативної складової,тобто 2+2 год./тижд. Фактично математика викладається за рівнем Стандарту. Запитання: Як оцінювати роботи ДПА - по Академічному, чи Стандартному рівню? Чи правомірні дії адміністраціїї щодо зменшення годин на вивчення математики, передбаченого Держстандартом Освіти? Можливо є якись додаткові листи чи службові записки з цього приводу? Дякую.

Darina
За якими збірниками проводити ДПА? 

Використовуйте збірники ДПА 2014 року видання, а пропонуємо використовувати збірники 2011-2013 років видання.Так як розуміти такі твердження? З одного боку "Всі рекомендації щодо проведення державної підсумкової атестації, викладені у листі Міністерства освіти і науки України від 14.02.2014 № 1/9-115, залишаються чинними." В додатках до цього листа чітко вказані Збірники 2014 року видання. А з іншого боку, в цьому ж листі пропозиція, що йде всупереч з вищесказаним, а іменно: "Для проведення державної підсумкової атестації пропонуємо використовувати збірники завдань для державної підсумкової атестації, що видані у 2011-2013 роках." Дайте будь-ласка роз"яснення. Як конкретно діяти? Які матеріали готувати в папку "Матеріали ДПА" в школі? А може нам дадуть завдання з Інституту Гринченка? А якщо Міністерство Освіти їх не затвердить? Дякую.

Darina
За якими збірниками проводиться ДПА в 4 класі в 2014 році? 

Адміністрація школи повідомила, що атестація в 4 класі в 2014 році буде проводитись по збірникам 2013 року. Це порушення, чи це нова хвиля останніх подій?