Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Тетяна
Чи може учениця бути звільнена від складання ДПА з двох предметів? 

Доброго дня! Мене цікавить таке запитання: учениця 9 класу стала призером(І місце) на обласному етапі конкурсу-захисту наукових робіт. Роботу захищала в секції мовознавства, а контрольну роботу писала з української мови та літератури. Чи може вона бути звільнена від складання ДПА і з мови , і з літератури. Чи звільнення стосується тільки мови? На які документи МОН можна послатися? Дякую за відповідь

Валентина Шафета
Чи впливає оцінка з ДПА на річну оцінку? 

Чи впливає оцінка з ДПА на річну оцінку за предмет і якими документами це підкріплено? Нас повідомили, що абсолютно ніякого впливу на оцінку немає.

Ruslan Nikolenko
Я був переможцем районного етапу українознавчого конкурсу ім.Шевченка. Чи можна мені не здавати ДПА? 

На цьому сайті я вже бачив питання стосовно ДПА та Олімпіад. Вирішив перепитати. У 7 класі 2011-2012 я був переможцем райнного етапу українознавчого конкурсу. Чи може це якось вплинути на ДПА в 9 класі?

Арина
Чи можу бути звільнена від ДПА з двох предметів? 

якщо я призер 2 етапу МАН (укр.мова та література), чи можу бути звільнена від ДПА з цих двох предметів відразу?

Екатерина Прохорович
Як будуть оголошені номери варіантів для складання ДПА з математики у 9 класі 

Як будуть оголошені номери варіантів для складання ДПА з математики у 9 класі по радіо, якщо у збірнику 2013 року 30 варіантів, а у збірнику 2014 року 80 варіантів? Адже як я розумію можна використовувати збірники починаючи з 2011 року...

Арина
Чи можу я бути звільнена від двох предметів ДПА? 

Доброго дня! Я призер || етапу науково-дослідницьких робіт МАН, базова дисципліна - українська мова та література. Скажіть, будь-ласка, чи можу я бути звільнена від двох предметів ДПА (українськоїї мови та української літератури) чи я маю здавати і те, й інше? Дякую!

Владислав Чертенков
Какие номера диктантов и изложений были на ГИА за последнии 3 года? 

Подскажите, пожалуйста, где можна найти номера диктантов и пересказов на ДПА 9 и 11 классов в период за 2010-2013 года?

Дарина
Хто перевіряє ДПА? 

Скажіть будьласка, хто перевіряє ДПА в 4 класі (вчитель, адміністрація школи тощо)? Моя динина написала ДПА з читання 15.05.2014 на 10 балів, сьогодні вчитель сказала, що комісія перевірила ще раз роботи і позанижувала оцінки на 1-2 бали усім учням. Пояснили що зняли бали за негарний почерк. Як таке може бути?

Galina Nalisnik
Як оформлювати відповідь на ДПА? 

Чи потрібно при відповідях на тестові завдання окрім порядкового номеру завдання та літери, що позначає правильну відповідь, записувати цілим реченням чи словосполученням цю ж відповідь?

Наталія Касперська
Яку оцінку ставити за ДПА (4 клас, математика)? 

Учень виконав роботу у повному обсязі без жодного виправлення чи перекреслення, тільки у виразі на 4 дії допустив механічну помилку. В останній дії на віднімання у чотири цифровому числі замість числа 6534 записав 6531, але вираз розв'язаний правильно, але з тим помилковим числом. Який бал виставити? Невже 9 балів??? Знаю, що така помилка відноситься до не грубих.

Arkadiy
Чи можу я не здавати ДПА з 2х предметів? 

Якщо я маю дипломи, які звільняють мене від здачі ДПА з 2х різних предметів, то чи маю я право не здавати обидва ці предмети чи, все-таки, поаинен здавати хоча б одн з них? (ДПА 11 клас)

Віталій
Які особливості звільнення від ДПА.? 

Моя учениця закінчує 9 клас (з українською мовою навчання). Є переможницею ІІІ (обласного) туру олімпіади з російської мови та літератури (диплом третього ступеня). П'ятою ДПА для цього класу педрада визначила англійську мову. Що треба прописати в рішенні педради чи в наказі, щоб звільнити ученицю від п'ятої ДПА?

Alex Alex
Чи можу я не складати ДПА з історії України та з всесвітньої історії? 

Я призер обласної олімпіади з історії. Від іспиту з історії Украйни я звільняюсь. Та мене цікавить інформація щодо всесвітньої історії. Чи можу я вибрати цей іспит третім і не складати його?

Юрий Онуфрийчук
Як визначаються предмети з ДПА? 

"ДПА з історії України або математики (для учнів, які навчалися за універсальним профілем) визначають навчальні заклади за погодженням з відповідними управліннями освіти." Чи може частина учнів класу, який навчається за академічним рівнем, здавати історію України, а частина - математику?

Костянтин Левицький
Оцінювання учнів з рівнем B2 з англійскої 

Я навчаюсь у Політехнічному ліцеї КПІ на математичному профілі. Цього року нам оголосили, що ми можемо скласти FCE (First Certificate of English) на рівень B2(навіть В1), і отримати 12 балів як річну оцінку з ангійської та 12 балів за третій тест ДПА. Але зараз, вже склавши тест, наші завучі кажуть, що це розповсюджується тільки на лінгвістичний профіль у ліцеї, а ми ПОВИННІ "вибрати" ДПА з фізики. Тому я хочу дізнатися, чи можу я претендувати на законних підставах хоча б на річну?

Diana
Что делать, если ДПА и ВНО совпали в один день? 

Я учусь в техникуме на 2-м курсе и собираюсь сдавать в этом году ЗНО. И так совпало, что ДПА по истории Украины у нас проходит 20 июня, как и ЗНО по этому же предмету. Подскажите, что мне делать в такой ситуации. Можно ли подойти и обсудить эту проблему с заведующей отделения в уч. заведении, где я учусь?

Григорій Коротич
Чи можливо перездати ДПА? 

Чи можливо перездати ДПА в професійному навчальному закладі (училище)?

Юлія
Чи має право призер обласної олімпіади не здавати ДПА? 

Якщо я є призером ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (ІІ місце), то чи можу я бути звільнена від ДПА? І як зрозуміти, чи входжу я до числа переможців, або ж є тільки призером і маю здавати ДПА з біології?

Татьяна
Які особливості звільнення від ДПА? 

Я переможець МАН з економіки. Базова дисципліна - математика. Обираю ДПА з математики. Мені ставиться оцінка за ДПА з математики 12 балів автоматично. А річні оцінки з алгебри та геометрії у додаток до атестату теж виставляються по 12 балів чи ні?

Вікторія Шапран
Чи дозволяється на ДПА з географії користуватися атласами? 

Одним із завдань ДПА з географії у 9-му та 11-му класах є нанесення об'єктів на контурну карту. При цьому користуватися картами атласу не дозволяється. Ми навчаємо дітей просторовій орієнтації, розвиваємо навички роботи з картою, а в кінці - не вимагаємо від них нічого. Хто пробував по пам'яті нанести з усіма вимогами завдання на картах? Моя практика показує, якщо і виконується дане завдання, то тільки в обмеженому обсязі. Чи можливо якимось чином дозволити користування атласами для виконання тільки завдання на контурних картах ? Дякую