Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Марина Мамонт
Входит ли ДПА в Средний бал атестата? 

Входит ли ДПА в Средний бал атестата? Как будет высщитыватся оценка с ДПА по укр мове если ее обьеденили с ЗНО?

Lady
Какие предметы сдавать? 

Скажите, 11 класс сдает 3 предмета ГИА: объединенный украинский, 1 по выбору и математика или история Украины. Если 11 класс имеет филологический профиль, какие предметы должны сдаваться на на ГИА? И если 11 класс экологического профиля, то какие предметы? Спасибо, за ответ.

Lady
Как обрати предмети на ДПА-2015? 

Скажите, 11 класс сдает 3 предмета ГИА: объединенный украинский, 1 по выбору и математика или история Украины. Если 11 класс имеет филологический профиль, какие предметы должны сдаваться на на ГИА? И если 11 класс экологического профиля, то какие предметы? Спасибо, за ответ.

Mary
Які ДПА здають у школах 11 класи у 2015 році? 

Добрий день. Коли буде відомо, які ДПА здають у школах 11 класи у 2015році

Ирина Малахова
Можно ли сдать ДПА экстерном? 

слышала, что можно сдать ДПА экстерном в любой школе Украины учащимся из зоны АТО, чтобы получить украинский аттестат. Где и когда можно зарегистрироваться на ДПА?

Лариса Агданская
Чи можна не реєструватися на ЗНО, а здавати ДПА у школі? 

В НАКАЗІ МОН від 01.10.2014 № 1120 сказано ,що зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури є обов’язковим для усіх абітурієнтів, які бажають здобувати вищу освіту.А що робити тим,хто вищу освіту не планує здобувати (наприклад учні заочної форми навчання)? Чи можна не реєструватися на ЗНО, а здавати ДПА у школі?

Жанна Скороход
Чи потрібно складати ЗНО(ДПА) учням вечірньої школи? 

Чи потрібно складати ДПА у вигляді ЗНО з української мови учням 12 класу вечірньої школи, якщо вони не будуть вступати до вищого навчального закладу?

galla
Чи будуть складати учні 4 класу ДПА? 

Цікавить не тільки мене:чи будуть писати учні 4 класу ДПА ?

Роман Коновець
Чи буде ДПА в 4 класі в цьому навчальному році? 

ТСН наголосила на тому, що в цьому році вже відмінено ДПА для 4 класу. Більше інформації ніде не бачили про це! Чи це правда? Поясніть, будь ласка!

Катерина
ДПА з англійської мови (9 клас): чи є зміни цього року?  

Доброго дня! Зазвичай, учні 9 класів готуються до складання ДПА з англ мови за спеціальними збірниками затвердженими МОН, де є 100 білетів з завданнями для усіх видів мовленнєвої діяльності. Чи є якісь зміни цього року? Від колеги почула, що цього року завдання до ДПА стануть відомі лише у день атестації та будуть розроблятися методистами???Правда чи ні?????

Маг
Коли стануть відомі уови проведення ДПА в 9 класах? 

Почему киевские школы на 5.12.2014 официально не информированы по поводу предметов дпа 9 класс в 2015 году?

Nataliya Aleksandrovna
Чи буде ДПА в 4 класах у 2015 році? 

Підскажіть, будь ласка, чи відбудеться ДПА в 4 класі в 2014-2015 н.р.? ....декілька тижнів тому зіткнулася зтакою "новиною", що ніби то скасували ДПА в початкових класах! Внесіть ясність,будь ласка

вчитель
За якими збірниками готуватися до ДПА у 4 класі? 

Чи відомо, за якими збірниками готуватися до ДПА у 4 класі (в травні 2015 р.)?

Mary
Чи можу я скласти додатковий предмет на ДПА у школі?  

Добрий день. Чи можу я скласти додатковий дпа у школі (гімназія), окрім тих трьох , що встановлено гімеазією.Дякую.

Karina Prishko
Какой уровень теста сдавать? 

Здравствуйте, мой классный руководитель говорить,что мы ДОЛЖНЫ сдавать укр.язык "уровень б" . Так как мы гуманитарный класс. Правда это? И почему если мне нужен "уровень а".

Наталя
Чи буде звільнено від ДПА дітей, які проживають у Чорнобильській зоні? 

Раніше дітей які проживають у чорнобильській зоні звільняли від ДПА. Скажіть будь ласка як буде цього року?

Андрей Трофимов
ДПА з яких предметів я маю складати? 

Мій профіль Українська мова та література,якщо з здаю ЗНО в квітні замість екзаменів,то скільки екзаменів в школі я буду здавати у травні місяці(з 3-х екзаменів обов'язкові 2 мова та література)

Мама выпускницы
Чи зараховуються сертифікати з іностранної мови при складанні ДПА в 11 класі? 

Учні навчальних закладів, які у поточному навчальному році отримають сертифікат (диплом) міжнародного мовного іспиту з іноземної мови рівня B-1 для шкіл та рівня B-2 для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов автоматично отримають максимальний бал за державну підсумкову атестацію. Поясніть, будь ласка де отримати такий сертифікат. Моя дочка навчається англійської в приватній школі англійської мови. Сертифіката такої школи достатньо?

Даря Куліш
Чи можливо у 2014-2015 н.р. скласти ДПА(ЗНО) з української мови пізніше квітня? 

Чи можливо у 2014-2015 н.р. скласти ДПА(ЗНО) з української мови пізніше квітня, якщо я тимчасово навчалась за кордоном і повернулася в Україну після проведення державної підсумкової атестації ? Чи зможу я вчасно подати необхідні документи до вузу? Дякую.

Юрий Онуфрийчук
З яких предметів складають ДПА у профільних класах? 

Доброго дня! Як відомо, "для учнів старшої та основної школи державна підсумкова атестація в 2015 році буде проведена саме у письмовій формі з наступних навчальних предметів: українська мова, історія або математика, та предмета на вибір учня (9 і 11 клас) за завданнями, які розроблені навчальними закладами". Якщо учні навчаються у класі де математика вивчаэться на рівні стандарту, а біологія і хімія - на профільному рівні, то чи мають вони складати ДПА з профільних предметів, чи з історії або математики? Дякую!