Вопрос и ответы на него

Звільнення від ДПА при наявності сертифікату FCI рівня B-2

Лариса
Чи буде звільнено учня 11 класу від здачі ДПА з анг. мови в 2016 р., якщо в квітні 2015 року було отримано сертифікат FCI рівня В-2 , та що для цього треба зробити?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ні.
Учні (вихованці) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які у поточному навчальному році отримали сертифікат (диплом) міжнародного мовного іспиту 3 іноземної мови рівня В-1 для загальноосвітніх навчальних закладів та рівня В-2 для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов, звільняються від атестації з цих предметів. Результати зазначених іспитів зараховуються як результати атестації. Перелік міжнародних мовних іспитів щороку визначається Міністерством освіти і науки України. У додаток до атестата з цих предметів виставляється оцінка за атестацію 12 балів.
Квітень 2015 року не відноситься до цього навчального року.

Лариса
Дякую, але ця норма набула чинності у грудні 2014 р. на 2015 р. А що буде в 2016 р.? Кембриджський сертифікат не має терміну дії. Бажано було-б звернути увагу тих, кто пише накази про звільнення від ДПА у кінці грудня кожного року , на цю норму, та керуватися логікою.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua