Вопрос и ответы на него

Чи можу я бути звільнена від складання ДПА з англійської мови за наявності міжнародного сертифікату, що підтверджує рівень С1?

Lera Kakovkina
У цьому році я успішно склала міжнародний екзамен FCE - підтвердила рівень англійської C1. Чи існує положення, яке б у такому випадку звільняло мене від складання ДПА у школі (9 клас)?

Сергей
Список звільнених від ДПА вже давно надійшов до шкіл з обласних департаментів освіти. Як би Ви були в цих списках, Ви б це знали від адміністрації навсального закладу

DOCENT
Так. Ви можете бути звільнені від ДПА з іноземної мови.
Єдине FCE це, як правило B2, а не C1.
Зрозуміло, що школа ні за яких умов не може знати, який сертифікат хро отримав і коли. Подайте заяву і копію сертифікату.

V. Звільнення від атестації

1. Від проходження атестації звільняються:
6. Учні (вихованці) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які у поточному навчальному році отримали сертифікат (диплом) міжнародного мовного іспиту з іноземної мови рівня B-1 для загальноосвітніх навчальних закладів та рівня B-2 для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов, звільняються від атестації з цих предметів. Результати зазначених іспитів зараховуються як результати атестації. Перелік міжнародних мовних іспитів щороку визначається Міністерством освіти і науки України. У додаток до атестата з цих предметів виставляється оцінка за атестацію 12 балів.

almira
безперечно, навіть В-2, а С-1 тим більше

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua