Osvita.ua Вопросы Среднее образование Итоговая аттестация
Вопросы
Ірина
Що має зробити комісія, якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку?  *

Шановні колеги! Маю дещо дивне запитання: чи прописано десь (якщо так ,то в якому офійному документі) ,що має зробити комісія ,якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку ? Сьогодні прийшлось до розмови ,і думки колег розійшлись. Одні сказали,що маємо право вилучити учня з екзаменів,а інші сказали ,що він має отримати нове завдання. А як має бути насправді?

Василий-Иванович Чапаев
Хто готує завдання з ДПА для 4 класів? *

Класний керівник на батьківських зборах повідомила, що номер квитка буде відомий заздалегідь. І до нього підготують і діти здадуть нормально. Де можна поглянути, які будуть питання на ДПУ в 4го класу ?

Назар Огороднік
Як готуватися до ДПА-2015, якщо не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів? *

Правда, що ДПА 2015 не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів???Є інформація, що методички для підготовки школярів не будуть друкувати(

Яна Сыса
Чи має право учень, звільнений від уроків фізичкультури, отримати свідоцтво з відзнакою? *

Чи може учень, який звільнений від уроків фізичного виховання за станом здоров'я(астма ІІ-го ступеня), отримати свідоцтво з відзнакою про закінчення 9-го класу?

Олена
Чи впливає оцінка з ДПА на середній бал свідоцтва? *

Скажіть, будь ласка, чи впливатиме оцінка за ДПА з англійської мови на свідоцтво за 9 клас. Учень збирається вступати до коледжу після 9 класу, а англійську мову в нашій школі ученики зовсім не знають. Тому в результаті ДПА можна отримати н/а

feldmarchel
Чи впливає звільнення від ДПА на середній бал атестата? *

Доброго вечора! Чи позначиться на моєму середньому балі те, що я звільнений від ДПА? Чи будуть враховувати не зданні ДПА за 0? Дякую!

Sery Sery
Коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики? *

Скажіть будь ласка, коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики

Люда
Чи може випускник 11 класу, який пропустив значну кількість навчальних занять і не атестований з деяких предметів, бути допущений до ДПА у формі ЗНО без рішення педагогічної ради 

Чи може випускник 11 класу, який пропустив значну кількість навчальних занять і не атестований з деяких предметів, бути допущений до ДПА у формі ЗНО без рішення педагогічної ради

Forest_Go
Чи можна переглянути роботу ? 

Написав ДПА з математики, і після оголошення оцінок мені стало цікаво які ж помилки я припустив, чи можна переглянути роботу? Чи мають вони право не дати роботу на перегляд?

Sasha
Доброго дня, чи можуть батьки попросити подивитись роботу учня з ДПА? І чи можливо переписати роботу при незалежній комісії ? 

Доброго дня,хвилює таке питання :якщо ,наприклад ,учень вчився погано ,але підготувався до ДПА, після екзамену виникла підозра ,що оцінку за ДПА свідомо занижено ( а конкретно - просто прирівняно до річної ), чи мають право батьки попросити подивитись роботу учня ? Взагалі, як захистити дитину від не об'єктивного оцінювання саме по ДПА , адже з ЗНО трохи інша ситуація в плані перевірки робіт. Дякую за відповідь

Лера Лера
Может ли на экзамене по математике висеть Помощь виде таблицы ? 

Много слышала от моих друзьей, что на экзамене по математике присутствовали таблицы:умножение/корней/углов. Но наша учительница доказываешь, что это запрещено!!! Хотя даже на ЗНО такое присутствует( Имеет ли учитель право посещать какую-то подсказку Виде таблицы ???

Марина Ландарь
Чи можна перескласти ДПА? 

Чи мас право учень перескласти ДПА (диктант з української мови)якщо погано його написав?

allar76
свідоцтво за 9 клас з відзнакою 

Добрий день. Дитина в 9 класі. За перший семестр ( з одного предмету) - 10, за другий -9, Річна- 10. Всі решта предмети -10,11,12. ДПА - все на 10,11,12. Чи буде свідоцтво з відзнакою? Яким нормативним актом керуватись?

Ваня Репа
Чи може учень отримати свідоцтво з відзнакою, якщо буде звільнений з одного екзамену ДПА, через участь у міжнародному конкурсі? 

Учень є претендентом на отримання свідоцтва з відзнакою, але не повинен здавати останній, третій екзамен з ДПА тому, що їде за кордон на міжнародний конкурс. Учень повинен бути звільнений від третього екзамену, але в школі вирішили перенести дату здачі третього екзамену для цього одного учня, щоб встиг його здати до від'їзду на конкурс. Пояснюють це тим, що якщо учень буде звільнений від ДПА, то свідоцтво з відзнакою можуть не видати і що не має чітких інструкцій щодо вирішення даного питання. Чи може даний учень бути ЗВІЛЬНЕНИЙ від третього екзамену ДПА і отримати свідоцтво з ВІДЗНАКОЮ??? На які документи можна посилатися, якщо це так???

Наталія Касперська
Всі предмети на відмінно, а ДПА-8 

Скажіть, будь ласка. Якщо у підсумку за рік з усіх предметів 10-11 балів, а ДПА написане на 8 (що дуже дивно), то чи має право учень на одержання похвального листа?

Nataliya
Хто перевіряє роботи учнів на ДПА 

Хто має перевіряти роботи учнів на ДПА з математики у 9 класі: вчитель чи асистент чи разом. Дякую.

Надія Попюк-Влад
Отримання свідоцтва про закінчення ІІ ступеня 

Учениця в 9 класі за перший семест мала дев"ятки з двох предметів, в другому семестрі і річні бали всі на високому рівні. Чи має право ця дитина претендувати на свідоцтво з відзнакою?

Орися Роган
з низькими балами за ДПА 9 клас можуть неприйняти в 10 клас? 

якщо по ДПА за 9 клас з української низький бал чи мають право відиовити в прийнятті документів в 10 клас ,якщо це школа-ліцей

Анна Гармония
Якщо учень 9 класу не зявився на дпа. 

Якщо учень 9 класу не прийшов на ДПА, проігнорував просто. Які дії закладу в такому випадку? Учень не зможе отримати свідоцтво про базову освіту? Чи зможе він складати дпа наступного року?

Марія
Зміна предмета 

Не можна ніяк вже змінити свій вибір іспиту, якщо змінилися плани, для вступу до вищого навчального закладу предмет який вказала як ДПА більше не потрібен, а 4 предмет не ДПА потрібен, не можна написати якусь заяву про відмову від іспиту ДПА, змінилися плани, невже не має ніякого виходу

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!