Вопрос и ответы на него

Терміново потрібна відповідь

Катюша Чудік
Маю спеціальність "Викладач товарознавства"..Чи можу я працювати в школі

DOCENT
Спеціальність чи кваліфікація?

Стаття 58. Вимоги до освіти та професійної кваліфікації педагогічного працівника закладу освіти

"5. Особи, які здобули вищу, фахову передвищу чи професійну (професійно-технічну) освіту за іншою спеціальністю та яким не було присвоєно професійну кваліфікацію педагогічного працівника, можуть бути призначені на посаду педагогічного працівника строком на один рік."

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua