Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Tatyana Drukovskaya
Чи маю я право на відшкодування по заробітній платі? 

Я вчитель зарубіжної літератури. З 2002 року була переведена на посаду вихователя, маючи І категорію. Проходила підвищення кваліфікації і як вчитель, і як вихователь, отримувала посвідчення. Цього року дізналась, що мене атестували лише як вчителя. Заробітню платню вчителя отримавала по вищій категорії, а вихователя - як спеціаліста. Управління освіти робить винним директора школи. Порадьте, що робити?

Руслана Акишова
Чи потрібно окремо атестуватися з біології та проходити курси? 

Доброго дня. За дипломом я вчитель хімії та біології. В 2013 р. пройшла курси вчителів хімії, а в 2014 була атестована з хімії на ІІ категорію. В 2016р. пройшла інтегровані курси вчителів хімії та біології, в 2019 р атестована на І категорію, як вчитель хімії. Я правильно розумію, відповідно до останньої атестація з хімії я спеціаліст І категорії, а з біології - спеціаліст. В атестаційному листі вказано " Вчитель хімії І категорії", жодного слова про біологію немає. Потрібно окремо атестуватися з біології?

Natali Natali
Чи можу я в наступному навчальному році атестуватись, як вчитель інформатики, якщо в цьому навчальному році атестувалась як вчитель математики? 

Доброго дня. Я маю педагогічне навантаження з математики та інформатики. Пройшла курси підвищення кваліфікації в 2016 році з математики та інформатики. В березні 2019 року атестувалась на вищу категорію, як вчитель математики. Як вчитель інформатики жодного разу не атестувалась. Чи можу я в 2019-2020 навчальному році атестуватись, як вчитель інформатики?

Оксана Ярош
Перехід вихователя ГПД на посаду вчителя початкових класів 

В цьому році перейшла в одному й тому ж навчальному закладі з посади вихователя ГПД на посаду вчителя початкових класів, вже маю відповідну освіту. Чи збережеться моя вища категорія та звання при наступній атестації, чи я маю атестуватись як спеціаліст?

Алена
Чи маю право на підвищення кваліфікації на основі трьох зазначених дипломів та курсів підвищення кваліфікації БЕЗ ДИПЛОМА МАГІСТРА??? 

Добрий вечір! Я у 2008р. завершила педагогічний університет та отримала: 1)диплом спеціаліста та здобула кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку з правом проведення занять іноземною мовою (англійською). Також маю: 2) диплом із кваліфікацією бакалавр початкової освіти, вчитель початкової школи 3) диплом бакалавра вчителя англ.мови та заруб. літ-ри. В 2017р. пройшла курси підвищення кваліфікації за фахом "Вчителі початкових класів з викладанням ІКТ" та "Методика викладання фізичної культури в початковій школі". Зараз працюю вчителем початкових класів, маю педагогічний стаж 10,5р. Ніколи не атестувалася, оскільки не мала постійного місця роботи!!! Чи можу я, на основі вищезгаданих дипломів, підвищувати свій кваліфікаційний рівень??? На яку категорію претендую??? Чи потрібно мені все ж таки продовжувати навчання в магістратурі, щоб підвищити свій кваліфікаційний рівень під час атестації???

Алена
Атестація... 

Атестація

освітянка
атесація вчителя на індивідуальних годинах 

вчитель- предметник перейшов на асистента вчителя інклюзивного класу та має індивідуальні години української. чи можна його атестувати, як вчителя української мови?

Людмила
Де можна знайти наказ про нагородження працівників освіти Подякою МОН України в 2017 році? 

У 2017 році напередодні дня працівників освіти учителя нагороджено Подякою МОН України. На листу Подяки немає дати та номера наказу про нагородження. Запис у трудовій книжці неповний. На якому сайті розміщено наказ про нагородження? Ці дані необхідні, щоб представити вчителя до наступної нагороди.

Наталья Косенко
Чи повинен вчитель початкової школи під час проходження курсів підвищення кваліфікації дистаційно писати випускні роботи обсягом 20 сторінок? 

Чи повинен вчитель початкової школи під час проходження курсів підвищення кваліфікації дистанційно писати випускні роботи обсягом 20 сторінок?Проходити тести?При цьому роботи прирівнюються до курсових?Це за законом?

Юлія Ілясова
Роз'ясніть, чому у Положеннях про стажування пед.працівників багатьох ВЗО, викладених онлайн, підвищення кваліфікації не поширюється на аспірантів 

Роз'ясніть, будь ласка, чому у Положеннях про стажування пед.працівників багатьох ВЗО, викладених онлайн на їхніх сайтах , підвищення кваліфікації не поширюється на аспірантів: п. 3.9. Київського університету ім. Б. Гринченка, п. 3.3. Житомирського національного агроекологічного університету ,п 1.5 Донбаського державного педагогічного університету, п.2.12 Криворізького національного університету, п.1.8 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та багатьох інших ВЗО. Невже вони не дотримуються законів?

Алла
защита дисертации 

Работаю преподавателем высшей категории. Скоро защита диссертации. Могу я после защиты подавать на звание "методист". Последняя атестация год назад.

Алла
аспірантура педагога 

Я є аспірантом і працюю викладачем. Чи потрібно підвищення кваліфікації для атестації.

Валентина
Чи зберігається категорія при переході на іншу посаду? 

Працювала вихователем дитячого садка. За атестацією мені була присвоєна 1 категорія. Декілька років не працювала за фахом. Зараз прийнята на роботу в дитячий садочок на посаду вихователя-методиста. Чи зберігається в моєму випадку 1 категорія педпрацівника?

Лариса Барсукова
у 2019 атестувалась на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спнціаліст вищої категорії". Чи маю право на наступний рік атестуватись на присвоєння педагогічного звання? 

На 20 жовтня 2018 року не було сформовано подання на присвоєння педагогічного звання, тому рішення було тільки по категорії.позачергова атестація через 2 роки, а педагогічне звання ,чи можна одержати через рік?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!