Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Анастасия Богаткина
Подарок для ребенка 

Идеальный подарок для ребенка который занимается футболом?

Інна Калита
не віддають свідоцтво 

Чи має право директор школи не віддавати свідоцтво по закінченню 9-го класу,мотивуючи це тим що була написана заява про зарахування до 10-класу,але ми передумали і хочемо поступати до ВПУ

Ольга Дудар
Група продовженого дня в першому класі 

В кінці серпня була написана заява на те що дитина залишатиметься в групі продовженого дня в школі. Сьогодні хотіла лишити дитину в цій групі, вчителька відмовила, аргументуючи, що в класі тільки 30 місць, в групу вже ходить більше 40, і взагалі заяв було 70. Що робити в даній ситуації. Я з жовтня маю виходити на роботу, і хотілось би мати певність, що моя дитина зможе лишитись на групі.

Александр
Знайти тризначне просте число 

Математика

Інна
Чи змінюється вчитель з англійської мови при зміні чисельності учнів щорічно? 

Надайте, будь ласка, відповідь на питання стосовно Наказу 128 від 20.02. 2002 року. У першому класі був розподіл на дві підгрупи з англійської мови, тому що було 29 дітей. У другому – 27 дітей. Відповідно - їх з’єднали в одну групу. Тому, особисто в нас змінилася вчителька (осталася з тієї групи). У третьому класі – 28 дітей – знов поділили – знов вчителька змінилася. В четвертому – 27 дітей – знов з’єднали – знов вчителька змінилася. Питання: Чи не знущання це над нашими дітьми? Які знання будуть в них з англійської мови? Тому що всі ми розуміємо як важко переносять діти зміну вчителя! Чи немає якихось роз’яснень - якщо група вже була поділена у першому класі – то залишаються вже зі своїм вчителем навіть при зміні кількості учнів?

СТУДЕНТ
Чи повинні лікарі написати в допуску до прийняття в ДНЗ рекомендації. 

В 2017році дитина зламала ногу ( перелом стегнової кістки), в цьому році при прийомі в ДНЗ написали основна група здоров'я. Чи правильно це?Чи повинні були вказані рекомендації?Якщо знову щось станеться, хто за це буде відповідати?

Serg
У деяких приладах прояви магнітного поля струму не є бажаними. У таких приладах використовують біфілярну намотку: провід скручують удвоє так, щоб обидва його кінці опинилися поряд. У чому сенс такої намотки ? 

Срочно. У деяких приладах прояви магнітного поля струму не є бажаними. У таких приладах використовують біфілярну намотку: провід скручують удвоє так, щоб обидва його кінці опинилися поряд. У чому сенс такої намотки ?

Юлия Шевцова
Група продовженого дня 

Чи може директор школи відмовити другокласнику в перебуванні в групі продовженого дня,через неслухняність?дякую

Сергій Осипенко
Чергування учнів 

Чи зобов'язані учні чергувати в їдальні під час уроків?

Ирина Белошицкая
Вчитель вимагає носити шкільну форму, але не у всіх дітей. Як діяти? 

Чи є форма обов"язковою у звичайній сільській школі. І що відповідати, коли її вимагають. Дякую

Алекс
Чи маємо ми право самостійно вибрати предмети для вивчення? 

Вивчаючи програму для 10 класу, ми зрозуміли, що є можливість вибрати з таких предметів як інформатика, трудове навчання і мистецтво два предмети для вивчення. Якщо дитина обирає трудове навчання і мистецтво, то чому завуч змушує вивчати інформатику і трудове навчання/ пояснюючи тим, що вони так вирішили/. Це правомірне рішення адміністрації?

Nadya Arnold
Чи є дії адміністрації школи правомірними? 

Добрий день! Звільнився вчитель французької мови (друга іноземна). Адміністрація школи не відкриває вакансію і сказали, що фр.мови в школі не буде. Дітей, які провчились 2 роки (6 учнів в групі), починаючи з 5-го класу, планують переводити на іншу мову (німецька або польська). Якщо німецька: то посадити цихи дітей в групу 5-го класу. Якщо польська: то об'єднати з паралельною групою в цьому ж класі, де діти вивчають польську вже 2 роки. Чи є дії адміністрації школи правомірними? Або, як має діяти адміністрація в такому випадку і згідно, яких інструкцій?

Roman
Помилка у додатку до диплома 

У 2013 році у додатку до диплома кваліфікованого робітника неправильно вказано дату вступу .Наприклад 01 лютого 2013 замість 01 вересня 2011. Як виправити ситуацію? Питання стосується лише додатку до диплома

Люба
Вивчення російської мови 

Мій син начається в 7 класі і не хоче вивчати російську мову адже це мова агресора. Він її вивчає з 5 класу. Зараз є ще 10 дітей , які теж проти вивчення російської мови. Ми-батьки, не давали згоди на вивчення російської мови. Але школа обрала навчальний план, де даний предмет входить до інваріативної частини. Батьками було написано звернення до директора школи щодо вилучення даного предмета з навчальної програми. У класі 20 дітей, 10 батьків проти вивчення російської мови, а інших 10 -вчитель переконав в тому,що російська мова потрібна., так як у вчителя зменшиться на 2 години.Як вирішити дане питання, адже діти проти вивчення російської мови?

Olga Zakrevska
відразу у другий клас 

Згідно якого Положення можна зарахувати дитину відразу у другий клас???

Natalya Sidorenko
Як вступити до вищого навчального закладу України якщо середня освіта здобута за кордоном? 

Моя донька закінчує середню освіту в Еквадорі, тому що тато є громадянином цієї держави. Але вступати до університету вона хоче в Україні, але знання Української мови в неї нема, вона балаквє іспанською. Як громадянка України підлягає під законодавство України,и має вступати як українка, але це неможливо тому що середня освіта здобута на іспанській мові та по законодавству Еквадорі. Намагаюсь знайти вихід , можливо ви зможете мені надати консультацію, як нас були в цій ситуації? Можливо є якийсь вихід?

Таня Гризодуб
вихідний день,якщо дитина йде до першого класу 

Працюю на 0.5 ставки ЗВР та 0,5 ставки вчителя англійської мови.Цього року моя дитина йде до 1 класу.Чи можу я взяти вихідний 1 вересня?

Ulana Veselovska
коли цьогоріч перший дзвоник , у суботу чи понеділок ? 

Цього року 1 дзвоник випадає у суботу .То коли він справді буде у суботу чи неділю?

Андрій Степаненко
Про зарахування до 1 класу 

Чи є чинною Постанова Головного державного санітарного лікаряУкраїни «Про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів до нового 2009/2010 навчального року» від 29 липня 2009 р. № 20 щодо «Не допускати прийом до школи дітей, молодше 5 років 8 міся¬ців» у 2018 році. Дякую.

Ольга Войтюк
Допоможіть встановити істину! 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ,ДРУЗІ, ПОТРЕБУЄМО РОЗГОЛОСУ І ВТРУЧАННЯ!! Наша школа, Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради Миколаївської області, в січні-березні цього року брала участь та стала переможцем у конкурсному відборі закладів загальної середньої освіти щодо участі у проекті нового освітнього простору Миколаївської області. Над проектом працювала ціла команда - адміністрація школи, вчителі, діти та батьки…і ось настав час коли у квітні місяці ми отримали результати- НАША ШКОЛА ввійшли в число шкіл переможців Миколаївської області, за перемогу у проекті на облаштування школи мало б було витрачено чималу суму коштів.. Всі учасники створення проекту дуже зраділи і мали плани на втілення ідей…АЛЕ не сталося як гадалося…у першому наказі департаменту освіти і науки в списку переможців НАША школа Є!!!!!!, а от у наказі, що згодом з’явився на сайті департаменту - НАШОЇ школи вже НЕМАЄ!!!!!!!!, а з’явилися школа Снігурівського району….Перший наказ є у нас на руках, тому відштовхуючись від нього ми і планували МАЙБУТНЄ своєї школи, але якимось дивним чином в іншому наказі нас вже не було (грубо кажучи-нас злили??)- а нас 70 правціників школи, 502 учнів і близько тисячі батьків…… ТО ДЕ ПРАВДА?????? ЧОМУ ТАК СТАЛОСЯ???? ЦЕ ПРОСТО ГАНЬБА….. ПРОСИМО РОЗГОЛОСУ ТА ПІДТРИМКИ, ХОЧЕМО ЗНАТИ ПРАВДУ…І ДЕ ТА ПРАВДА???