Вопрос и ответы на него

Право на пільги

Виктория Порозова
Чи має дитина право на пільги УБД, якщо батько по відношенню до неї лишиний батьківських прав?

Володимир Мініч
Знаєте яка там пільга? Першочергове переведення на місця бюджету, якщо дитина навчається на контракті. А це буває дуже рідко.

Виктория Порозова
Добрий день! Дякую за відповідь. На цьому пільги закінчилися ? А стосовно батьківських прав?

DOCENT
Щоб скористатися цією пільгою, Вам потрібно буде надати копію посвідчення УБД, копію паспорта УБД, та свідоцтво про народження дитини УБД.
Більше того можуть попросити самого учасника бойових дій показати оригінали.
Очевидно, що позбавленння батьківських прав означає не дуже прості відносини в сім'ї.
Чи зможете Ви надати згадані документи в цих умовах ?

DOCENT
Щодо пільг:
"13. Можуть бути переведені на вакантні місця державного або регіонального замовлення в порядку, передбаченому цими Умовами, якщо вони зараховані на навчання за іншими джерелами фінансування на відкриту або фіксовану (закриту) конкурсну пропозицію:

діти осіб, визнаних постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;"

"3. Переведення на вакантні місця державного (регіонального) замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти, здійснюється в такій послідовності:

діти загиблих захисників України;

особи, зазначені в пункті 13 розділу VIII цих Умов, у разі, якщо отриманий ними конкурсний бал менший від прохідного бала (мінімального бала, який дозволив отримати рекомендацію до зарахування на місця державного замовлення за цією конкурсною пропозицією за загальним конкурсом в порядку, передбаченому пунктом 6 розділу IX цих Умов) не більше ніж на 15 балів (на 25 балів для спеціальностей, визначених у Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка);"

Виктория Порозова
Всі довідки та ксерокопії УБД були додані до пакету документів для вступу в вуз. Та щоб в подальшому не виникало питань, вирішила повідомити ,що батько лишиний батьківських прав. Нащо керівництво відразу відповіло, що право користуватися пільгою скасовано.
Лишиний батьківських прав за злісне ухиляння від аліментів.

DOCENT
Дивно. Всі ці документи подаються значно пізніше.
Але позбавлення батьківських прав ще не означає, що позбавлено батьківських обов'язків.

Виктория Порозова
Дякую за консультацію. Всього вам найкращого .

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua