Osvita.ua Вопросы Мой ребенок
Вопросы
Валентина Ведмедева  Макарова
Як захистити дитину? *

Я работаю в школе. у меня с директором не самые лучшие отношения. Мой сын заканчивает 9 класс.Директор сказала искать где нам продолжать обучение так, как 10 класса нам не откроют. В тоже время классный руководитель пишет плохую характеристику сыну,я попоросила ее обяснить почему так. Она говорит что заработали то и получили. Но я с этим не согласна. Где она как классный руководитель была раньше7. на него нету ниодной докладной.говорит что он балуется, но таких детей каждый второй. А директор ее поддерживает. Что мне делать? Как доказать свою правоту?

ST
Як влаштувати дитину до школи? *

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Inna
Чи потрібно наказувати дитину? *

Моя дитина зняла на відео як у школі 2 дівчинки побилися. Це сталося на великій перерві на подвір'ї,близько 2 тижні тому майже всі школярі це бачили, вчителі не бачили. Мене ніхто не повідомив. Я дізналася про це 4 дні тому, коли дитина прийшла додому зі сльозами на очах, бо директор школи сказала "Я від тебе такого не очікувала" і сказала йому, що будуть батьківські збори. Наступного дня я дізналась, що після цього класний керівник заборонила їм виходити з класу, тому що вони погано поводяться, не дружній клас. Тільки в туалет, помити руки, викинути сміття. Тривало це кілька днів. Коли я їй зателефонувала і спитала про це, вона мені дала зрозуміти, що вона мала на це право, після чого на батьківських зборах директор школи, завуч також погодилися з нею. Дитина в присутності вчителів мені нічого не розповідає, я питаю вдома то каже, що боїться. Чи можна таке залишити без уваги? Можливо я чогось не розумію? Що я маю робити?

Tetyana Pelehata
Доброго дня! Чи мають писати контрольну роботу з географіі, якщо були відсутніми на уроці 

Вчитель географіі примушує писати к.р. з географіі, якщо вони були відсутніми, здавати карту. Чи це правомірно, роз'ясніть ,будь-ласка.дякую

Татьяна Зеленюк
Як захистити права дитини? 

Учень 9 класу має середній рівень (6-8 балів), навчається у ЗОШ I-III ступенів і не виявивши намір припинити навчання не був автоматично переведений у 10 клас, було сказано, що він під питанням (не допомагав школі та ін.). Сказали написати заяву батьками про прийняття до 10 класу їхнього сина, так як заяву від нього не приймуть, аргументуючи, що він під питанням. Загальна кількість учнів двох 9-их класів 76 осіб. Ця ЗОШ має можливість створити один 10-ий клас. Багатьом повідомили, що вони не проходять далі у 10 клас (оцінки низькі, погана поведінка)та роздади базові свідоцтва з додатком. Нам було сказано, що є 38 заяв від учнів (в т.ч. з середнім рівнем), які за рішенням вчительського комітету проходять до 10 класу (без конкурсу). Чи є їхні дії законні? Також мені повідомили стосовно конкурсу. Тоді, чи не повинні всі діти, яких автоматично зарахували проходити конкурс? Що робити? Дякую.

Marijka
Чи здають сесію студенти які були онкохворі? 

Якщо моя дитина була онко хвора чи може вона не здавати сесію?

Маша Шовкун
НУШ англійська мова 2 клас 

Скільки годин передбачено на вивчення іноземної мови у 2 класі НУШ за програмою Савченко. У типовому навчальному плані мовна галузь вся разом становить 350 годин. Скільки на англійську і де знайти чіткий розподіл на укр і на іноземну

Світлана
Чи може адміністрація школи за рішенням педагогічної ради відмовити учениці 9 кл про продовження навчання в 11 класі 

Внучка здала ДПА в 9 класі з математики на 4 бали, історію на 6, українську мову на 10 балів. Рішенням педагогічної ради школи її не беруть у 10 клас. Чи правомірне таке рішення адміністрації школи ? Дівчинка виховується тільки матір'ю, яка бажає, щоб донька отримала повну загальну середню освіту і мала змогу поступити в ВНЗ. Дякую.

Csh66
Літня практика - обов'язкова? 

Доброго вечора! Трапився інцидент між мною та вчителем. Мою дитину намагаються примусово залучити до літніх учбової та трудової практик. Вона є обов'язковою? Чи позначається якимось чином у журналі і на що літня практика впливає?

Надія
Чи можна рішенням педради, перевести учнів, з 4 до 6 класу? 

Чи можна рішенням педради, перевести учнів, з 4 до 6 класу, згідно їхнього віку та заяві батьків?Це двоє дітей ромської національності, які прийшли до школи пізніше, не з шести років, а з 10. Навчилися читати, писати, але діти підросли, на даний момент - це підлітки, які соромляться сидіти в одному класі з малечею. Є звернення мами, з проханням перевести учнів відповідно віковій категорії, інакше вони відмовляються відвідувати школу. Підкажіть, який можливий вихід у цій ситуації.

sasha
Если не здала один из трёх предметов 

Дочь не сдала один из 3 предметов-английский.Но в Университет нужны икраинский и история +творческий конкурс.Она сможет поступить или нет?

валерия
Де можна знайти перелік працівників пункту ЗНО 

Доброго, дня! Підкажіть будь ласка, чи має право бути присутнім на ЗНО з української мови, вчитель з української мови? Якщо так, то в якості кого?

Слов'яносербський Нвк
Якщо по батькові вказано в атестаті, а в паспорті ні? 

Доброго дня! Якщо в паспорті європейького зразка не вказано по батькові, а в атестаті буде вказано по батькові чи виникатимуть проблеми під час вступу у ВНЗ

Олена
зовнішній вигляд, дрес-код 

Чи є дрес-код для учасників ЗНО? Якщо учасники будуть у вільному одязі (шорти, футболки), чи не буде це приводом для іх відсторонення від участі в ЗНО?

Ольга Неклеса
Существует ли Закон запрещающий снимать аудио и видео доказательства неправомерных действий учителей? 

В настоящее время в школах творится беспредел,постоянно какие-то сборы денег на уроках,например,чтобы написать контрольную по химии в 8классе нужно сдать 2грн и т.д.,угрозы от классного руководителя, о занижении оценок вообще молчу,тут уже беспредел полнейший.Поэтому хочу знать имеет ли право мой ребенок производить запись на диктофон,когда исходят угрозы от учителя?

Настя
Що робити директору якщо помер учень? 

25 квітня 2019 року у позаурочний час (приблизно 20.00 год.) помер учень 2 класу. Які документи по школі має зробити директор? Чи можна видати наказ про відрахування дитини із закладу? Якщо так, то як він має бути оформлений?

Наталия Терещенко
Відвідування школи 

Добрий день! Які причини можна вважати поважними для пропуску уроків учнями?

Светлана Гацапук Попович
Відвідування садочка майбутнім першокласником 

31 травня у НВК видається наказ про зарахування учнів до 1 класу. Якщо мою дитину зараховують 31 травня до 1 класу чи має вона право відвідувати влітку садочок.

Анна
не отчисляют- несовершеннолетнего. 

Моего сына должны были отчислить после первой сесии первого курса, за неуспеваемость и прогулы. Но ему 17лет (несовершеннолетний) Социальная служба по делам несовершеннолетних не дает согласия на отчисления, потому что не имеет права. Без согласия этой службы ВУЗ не имеет права отчислить. Замкнутый круг.

Лариса
Освобождение от ДПА 

Сын по состоянию здоровья освобожден от ЗНО и от ДПА в форме ЗНО. В справке ЛКК не указано на основании какого Наказа. Должен ли он сдавать ДПА в учебном заведении??? Спасибо!

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!